Лікувальні та магічні властивості рутилового кварцу: для кого цей камінь стане прекрасним талісманом?

Найменування каменю «рутиловий кварц» відбулося від латинського слова «rutilus», що означає «золотисто-червоний». Як тільки романтично не величають цей мінерал в народі! Він і «стріла Купідона», і «волосся Венери» і «нитки любові».

Кольорове чарівність рутилу

І дійсно, цей камінь має дуже привабливий забарвлення. У ньому є щось чарівне, повітряне, привабливе. І недарма він є найдорожчою різновидом кварцу.

Виглядає цей мінерал як прозорий камінь, всередині якого видніються ниточки, схожі на тонкі волоски золотого і графітового кольору. Саме ці включення є ні що інше, як волокна рутилу, що обрамляють кристали кварцу. І саме вони роблять камінь цінним.

Рутиловий кварц ласкаво називають волосатиком, і люди вважають, що він здатен привнести гармонію і душевну рівновагу в їх життя. Дійсно, цей камінь «вміє» швидко очищати ауру людини від негативної інформації, яка накопичується роками і десятками років. Даний камінь відомий людству ось вже понад тисячоліття. Раніше його вважали потужним приворотним засобом, оскільки він, згідно з повір’ями, обдаровував свого володаря позитивною енергією і красою.

Магічні властивості рутилового кварцу різноманітні, і люди вірять в них донині. Вважається, що носячи кулон або кільце з цим каменем, людина здатна позбутися негативних вібрацій і очиститися від хронічних хвороб. Мінерал рутил здатний посилювати сексуальність і природну чарівність, дарувати красу і привабливість для протилежної статі.

Особливо корисним цей камінь вважається для творчих людей, які пов’язують своє життя з мистецтвом. Вважається, що «волосатик» пробуджує внутрішнє натхнення і змушує особистість концентруватися на найбільш продуктивних своїх ідеях.

Магічні властивості каменю: як рутиловий кварц здатний змінити життя?

Камені і їх енергія приваблювали людей ще багато тисячоліть тому. Кожен мінерал несе в ауру певні вібрації, які змінюють життя і долю людини певним чином. В якості прикладу можна взяти той же авантюрин і проаналізувати його найменування.

І справді, цей камінь пробуджує в людях схильність до благородних ризиків і пригод, забезпечує везіння «на особистому фронті» і підвищення соціального статусу.

А якими властивостями може похвалитися рутиловий кварц?

В першу чергу, кільця і підвіски з рутиловим кварцом прийнято дарувати тим, хто відчуває постійні фіаско в любові і сімейного життя. Цей мінерал здатний привести людину до згоди і миру з самим собою, що буквально необхідно для нормальних взаємин з оточуючими. «Любовні» властивості рутилового кварцу також здатні пробудити в индивидууме його особистісну привабливість і сексуальність, зробити його бажаним об’єктом для протилежної статі, особливо для реально потрібних людей.

Вважається, що якщо подарувати такий презент самотній людині, яка страждає із-за власної особистої неспроможності, незабаром він знайде свою пару, людини, який пройде з ним за життя і прикрасить його буття присутністю поруч. Ці ж властивості поширюються на артистів і політиків, яким потрібно постійно завойовувати прихильність широкої публіки. «Приворотный» камінь служить справжнім помічником в інтимному житті, і просто необхідний для тих, хто відчуває з нею які-небудь проблеми, начебто імпотенції або фригідності. Мінерал стимулює не тільки тілесну пристрасть, але і платонічну любов.

Творчим людям «волосатик» приносить потрібні і продуктивні енергії, вселяє в них натхнення, вказує шлях до визнання, багатства та успіху, розвиває фантазію та природні таланти.

Вважається, що срібні кільця з рутиловим кварцом, що носяться жінкою на постійній основі, покращують стан шкіри і перешкоджають стрімкого старіння.

Камінь також наділяє свого господаря умінням аналізувати минуле і відкривати таємничу ширму майбутнього.

Рутиловий кварц швидко і легко рятує свого володаря від туги, смутку, депресії і самотності, розвіює негативні вібрації, які могли «приклеїтися» до його аурі через сторонньої заздрості або ненависті. Раніше цей камінь виступав у ролі справжнього оберега для екстрасенсів, чаклунів і магів.

Якщо носити камінь в якості амулету, він обов’язково розбудити ваші внутрішні таланти, а також обдарує вас щирою, щасливою і взаємною любов’ю. Сімейним людям він принесе мир, спокій, злагода та повага до будинку.

У країнах Азії, цей мінерал носив назву «філософський камінь Сходу», і це дійсно заслужено, оскільки він вміє пробуджувати в своїх власників проникливість, і навіть дар ясновидіння. Вважається, що носій каменю може без праці визначати наміри того чи іншого людини, що фігурує в його житті.

Цілющі властивості каменю

Літотерапевт всього світу схильні вважати, що рутиловий кварц сприяє довголіттю.

Вважається, що він:

  • Зміцнює імунітет і підвищує захисні функції організму в цілому;
  • Полегшує перебіг простудних і хронічних внутрішніх захворювань;
  • Очищає носоглотку і нижні дихальні шляхи від патологічної слизу;
  • Знімає негативний вплив радіоактивних речовин, хімікатів та ультрафіолету;
  • Нормалізує й стабілізує стан нервової системи;
  • Виліковує безсоння, а також знімає тривожні розлади.

Камені, що володіють зеленуватими відтінками, підвищують стресостійкість, роблячи свого володаря спокійним, мирним і поступливим.

Якщо ви бажаєте знайти ту гнучкість характеру, без якої неможливе щасливе сімейне життя, ні продуктивна професійна діяльність, вибирайте для себе саме такі варіанти мінералу.

Кому підходить талісман?

Як ми вже згадували, рутиловий кварц стане ідеальним амулетом для людей талановитих, творчих і азартних.

Найкраще він підходить представникам таких зодіакальних знаків:

  1. Близнюки;
  2. Телець;
  3. Діва.

Виключно важливий мінерал для магів і ясновидців. Він не тільки посилює екстрасенсорні здібності, але і захищає чаклуна від злих, темних сил, що вторгаються в його долю. Ювелірні вироби з рутиловим кварцом дуже підходять одиноким людям і мрійникам, які сподіваються на зустріч єдиною піднесеної любові на все життя.

Актуальним стане такий подарунок і для тих, хто страждає від постійних стресів, а також перебуває у стані тривалої депресії.

Легенда, пов’язана з каменем

Згідно з легендою, рутиловий кварц з’явився на світі абсолютно незвичайним, чарівним чином. Богиня кохання Венера, купаючись у чистому природному водоймищі, втратила там пасмо своїх розкішних золотих волосся.

Виявивши пропажу, богиня вирішила повернутися і забрати її. Однак час на Олімпі йде значно повільніше, ніж на Землі, тому, коли Венера наблизилася до джерела, настала зима і вода покрилася крижаною кіркою.

Венера глянула на золотисте волосся в льоду, і спочатку дуже засмутилася.

Але ця картина виглядала так красиво, що вона вирішила не добувати свої локони з льоду, і перетворила його в камінь, щоб ніхто не зазіхнув на божественні пасма. Так і з’явився дивний кришталь, що вміщує в собі волосся Венери, який називається рутиловим кварцом.

Якщо ви – людина мистецтва, або хочете знайти справжню чисту любов, цей камінь стане для вас справжньою знахідкою. Ви також можете подарувати його близькій людині, якщо впізнали його риси в «свідченнях» до носіння амулетів.

Залишити коментар