Лаверон для жінок: дія препарату, аналоги і можливі побічні ефекти

«Лаверон» для жінок – засіб, що відноситься до групи натуральних Бадів. Виробник «Ниллен Альянс Груп» (Америка) випустив таблетки для поліпшення на тривалий термін сексуальних функцій у жінок різної вікової категорії.

В інструкції по застосуванню до збудника зазначено, що регулярний прийом «Лаверона» збагачує оргастические відчуття, значно підвищує сприйнятливість при статевому контакті. Склад таблеток відрізняється безпекою компонентів, всі вони – рослинного походження.

Особливості препарату

«Лаверон» для жінок, склад якого відрізняється натуральністю, при відсутності протипоказань повністю безпечний для жіночого організму. Американський збудник має в своєму складі великий перелік рослинних компонентів.

Основні з них:

 • Часник і манго;
 • Листя гінкго білоба;
 • Ягода американської малини і плід дерези китайської;
 • Солончакова цистанхея і кора реммании;
 • Великоквіткова горянка та дводомна кропива;
 • Березова баросма.

Збуджувач для жінок «Лаверон» підсилює приплив крові до основних відділах статевої системи, що пов’язано з виникненням збудження, незвичних емоцій і активності. Інструкція по правильному застосуванню свідчить, що потрібного ефекту можна домогтися, випиваючи за півгодини до близькості з партнером розглянутий збудник.

Якщо жінка збуджується, то «Лаверон» активується, тобто при відсутності дій з боку партнера або партнерки ніякого ефекту від застосування таблеток не буде.

В інструкції зазначено, що збудник «Лаверон» зі 100% натуральним складом діє протягом мінімум 6 ч., тому не варто переживати, що ефект швидко закінчиться.

Варто відзначити те, що таблетки не викликають звикання, тобто жінка буде відчувати природне почуття потягу до партнера навіть у дні, коли не приймає збудник. В одній картонній коробці «Лаверона» міститься докладна інструкція і самі пігулки.

Випадки, при яких збудник рекомендований

«Лаверон» для жінок, інструкція із застосування якого підкаже, в яких конкретно випадках рекомендується приймати збудник, ідеально підходить для наступного:

 • Посилення одержуваного задоволення;
 • Стабілізації різних відхилень сексуального характеру, які виникли з тих чи інших психологічних причин;
 • Терапії повної відсутності «піку задоволення» у жінок, якщо явище не викликано патологіями органічного типу;
 • Лікування фригідності;
 • Вдосконалення чутливості під час близькості;
 • Значного посилення емоцій і вражень при контакті з партнером.

Збудник «Лаверон» — ідеальне профілактичний засіб. Інструкція російською мовою по застосуванню дуже докладно розповідає про мінімізацію ризиків виникнення патологій яєчників запального характеру. Розглянутий збуджувач для жінок усуває застійні явища, нормалізує кровообіг.

Дія засобу «Лаверон» і інструкція

Таблетки «Лаверон» для жінок – оптимальне рішення, якщо організм перестав відчувати яскраві відчуття та емоції від статевого зв’язку, коли важко налаштувати себе на потрібну хвилю. Не варто побоюватися шкоди для здоров’я: ознайомившись з інструкцією, можна зрозуміти, що побічних ефектів від прийому збудника практично немає.

Цей рослинний препарат, який виступає в ролі збудника, можна придбати як у чоловічій версії (в зеленій упаковці), так і в жіночій (рожевої). У коробці обов’язково буде детальна інструкція, з якою потрібно ознайомитися користувачеві перед прийомом.

Біодобавка приймається в суворій відповідності з інструкцією з рясним запиванием водою, а також повністю виключаючи можливість вживання таблеток разом з їжею. Необхідно або почекати півтора години після їжі або ж випити «Лаверон» до основного прийому їжі за 1 годину.

Варто звернути увагу, що невеликі дози алкоголю, випиті в один час з збудником «Лаверон», припустимі. Більш детальну інформацію містить інструкцію до розглянутої біодобавці.

Не можна вживати БАД «Лаверон» постійно, по мірі необхідності. До таких ситуацій відносять ті, при яких жінка відчуває себе втомленою або недостатньо розкутою і рішучою. Збудник потрібен, якщо потрібно посилити задоволення, що досягається шляхом підвищення чутливості. 1 таблетка – оптимальне прийняте кількість біодобавки «Лаверон» для жінок.

Інструкція вказує, що дозволено вживання і пари таблеток. Якщо приймати збудник протягом тижня по одній рекомендованої порції, то зазначається максимальна дія на достатньо довгий проміжок часу.

В інструкції сказано, що препарат передбачає курсове лікування при незначних проблемах і «збої» у сексуальному житті, викликаних одноманітністю в інтимній сфері, несприятливою обстановкою, частими стресовими ситуаціями і т. п. В цьому випадку рекомендується придбати упаковку в 250 г. Тривалість курсу – не більше 30 днів.

Інструкція містить багато корисної інформації та з рекомендованим дозування: 2 рази на день приймати по одній пігулці (максимум 3 рази). Біодобавка особливо корисна при схильності до виникнення запальних процесів в органах малого таза.

Можливі негативні явища від прийому

За результатами численних клінічних тестів не виявлено серйозної небезпеки для жіночого організму від регулярного вживання «Лаверона». Небажані явища, що відбуваються навіть у випадку прийому доз, які відрізняються від рекомендованих. Таблетки «Лаверон» для жінок, інструкція до яких вказує на безпеку прийому БАДа, не впливають на уважність, зір або ж сприйняття кольорів.

Дотримуючись рекомендацій інструкції «Лаверона», можна не боятися за погіршення самопочуття або зниження працездатності. Збудник не підвищує і не знижує тиск, а регулярний прийом не викликає головного болю і запаморочення. Лише в рідкісних випадках відзначається можливість виникнення алергії. Проявляється це явище набряками, почервонінням шкірних покривів або ж сверблячкою. У цій ситуації потрібно звернутися за консультацією до фахівця.

Наявні протипоказання

Розглянутий препарат не слід приймати у випадках, зазначених в інструкції до «Лаверону».

Основні з них:

 • Неповнолітній вік;
 • Відхилення в роботі серця;
 • Період лактації та вагітності;
 • Важка форма атеросклерозу;
 • Індивідуальна непереносимість одного або декількох рослинних компонентів;
 • Порушення сну;
 • Гіпертонія;
 • Надмірна нервова збудливість.

Прийом збудника «Лаверон» за будь-якої вищезазначеної ситуації чи наявності захворювання може призвести до негативних наслідків.

Аналогічні замінники і вартість

«Лаверон» для жінок, аналоги якого можна зустріти тільки за схожим ефекту, а не складу, є унікальною розробкою, що дозволяє за короткий термін відновити емоційний баланс і підвищити чутливість в інтимній сфері.

З подібних препаратів по своїй дії відзначають наступні:

 • Фіточаї «Жуйдэмэн» і «Никафол»;
 • «Ци-Клим Аланін», «Геримакс» (випускаються також у таблетках);
 • Кошти «Вивитал». «Фитохол» і «Даміана Форте»;
 • Порошок «Фитопан», «Імпаза» і «Срібна лисиця».

Перед покупкою слід уважно вивчити всі пункти, які пропонує інструкція, а найкращий варіант – порадитися з гінекологом.

Залишити коментар