Квіти в домі: забобони та прикмети

Гарний вид на підвіконні в будь-яку погоду. Ніжні листя і період цвітіння. Приємні клопоти, нагороджувані красивими плодами. Любителі домашніх рослин вибирають для себе їх, орієнтуючись на складний або не дуже догляд і особисті переваги.

Інша категорія домашніх квітникарів вибирає рослини і задається питанням які забобони пов’язані з цією темою. Квіти в будинку і прикмети, пов’язані з ними, створюють у будинку особливу атмосферу і кожен зелений паросток має свою енергетику і вплив на біополе.

Недоліки і переваги жителів кашпо

Кожна рослина відрізняється своїм власним характером. Квіти в будинку і прикмети — це завжди цікава тема. Вони живі, всі відчувають і здатні ділитися своїм настроєм і навіть бути певною охороною. Квіти в будинку і прикмети їх існування — важлива деталь.

Кактуси є губкою для негативної енергії. Вони можуть оберігати будинок від сварок і непорозумінь між членами сім’ї. Кімнатні квіти наділені особливою енергією і силою впливу. Завдяки їм з’являється своєрідна аура.

Увага! Колючі представники флори і мають ряд вагомих недоліків.

Живучи в сім’ї, рослина може віднімати сексуальну енергію у обох партнерів. Щоб уникнути таких сюрпризів від кактуса, слід розбавляти простір чарівними квітами.

Для цієї мети можна вибрати фіалку. Ніжні і гарні квіти в будинку несуть в собі гармонію і любов. Будинку буде панувати надзвичайно зворушлива атмосфера. Квітковий флер буде огортати всіх членів сім’ї, як м’який плед.

Навіть меланхолікам не слід розводити на підвіконні квітка калла.

Ці букети не дарма кладуть у надгробків і траурних вінків. Вони дійсно здатні увігнати в депресію навіть абсолютно позитивного і життєрадісної людини. Зниження райдужних настроїв буде відбуватися поступово, але вірно. Квіти в будинку і прикмети на цей рахунок вже не раз підтверджували цей факт.

Чоловіче щастя — ніжна і примхлива рослина

Антуріум — красиве і цікаве назву. Від нього віє античністю і сміливим початком і не даремно. Примхливий і норовливий квітка. Його потрібно поливати, але не перезволожувати грунт. Йому потрібно на сонечко, але немає приберіть горщик, мені стало дуже жарко. Але навіщо ви поставили мене в тінь? Тут сіро і понуро! Все це про квітку з дуже мінливим характером. Квітка чоловіче щастя і прикмети, які його супроводжують вельми і вельми відрізняються від складного догляду, якого потребує рослина. Квіти в будинку і прикмети, пов’язані з ними, завжди мають різні погляди.

Його називають щастям сильної статі, тому що він здатний подарувати своєму власникові силу духу, відсутність страху і повну впевненість в собі. Ідеальні якості, яким буде радий чоловік. Є думка, що краще прийняти квітка в дар, а не купувати самостійно. Так, він проявить свої кращі якості та силу впливу.

Однак дами теж можуть сміливо завести ця рослина у своїй оранжереї. Але тільки за умови повного самотності і надії зустріти своє щастя. Сімейна пара, яка вже знайшла один одного може завести ідеальну квіткову пару.

Спатіфіллум — є жіночим аналогом чоловічого щастя. Композиція буде доповнювати один одного і уособлювати чоловіка і дружину у світі флори. Важливо дотримуватися правила. Чоловік повинен обіхажівать антуріум, а жінка ніжний спатифиллум.

Яскравий і неоднозначний бальзамін

Бальзамін являє собою невеликий чагарник з прекрасним періодом цвітіння, який триває практично весь спекотний період. Рослина радує чудовими квітками гарної форми і соковитих відтінків.

Народна чутка дала інше ім’я — квітка Ванька мокрий, прикмети буквально огортають рослина. Ці висновки були зроблені далеко не відразу.

Прийнято асоціювати квітка з розумінням і любов’ю в сім’ї. Він живе і цвіте тільки там, де панує мир і повагу. Коли між родичами починаються сварки, квітка в’яне. Причому абсолютно не зрозумілих причин. Він може взагалі загинути, якщо взаєморозуміння в родині так і не буде досягнуто. Ванька мокрий не дозволить себе обдурити. Він відчуває брехню на відстані.

Періодично на стеблах рослини можуть з’являтися крапельки. Якась піт і подобу соку. Такі спостереження привели до того, що бальзамін стали звинувачувати в тязі до алкоголю когось із членів домашнього вогнища.

Непростий і суперечливий квітка з багатою палітрою сприйняття. Забобони і прикмети, пов’язані з ним можна ігнорувати. І це не так вже важливо. Рано чи пізно можна буде переконатися в правдивості його вдачі. А, може бути, і ні? В благополучній сім’ї Ванька мокрий буде цвісти і гарнішати день від дня.

Скам’яніла краса

Раніше штучні букети приносили тільки на кладовищі. Сьогодні вони є поширеним декоративним елементом для прикраси інтер’єру. Але це твердження відноситься лише до скептикам, які не звертають уваги на забобонні відгуки.

Важливо! Насправді неживі квіти здатні висмоктувати енергію. Вони роблять це поступово. Їх часто порівнюють з упирями, які забирають сили і бажання жити, любити і творити. Краще прикрашати житло живими квітами і рослинами в горщиках. Тільки жива квітка виділяє живу і пофарбовану в різні фарби енергію.

Штучний квітка може тільки живитися. Квіти в будинку і прикмети, які розповідають про їх сутності можуть істотно змінити рішення про придбання рослини. Одні скажуть, що квіти в будинку — це прекрасно в будь-якому вигляді. Інші — прислухаються до прикмет. Це вже особистий вибір.

Висновок

Квіти дарують радість і є прекрасною можливістю доглядати і дарувати тепло. Вони красиво віддають свою тендітну життя в руки господаря. Але вони теж мають характер. Перед тим як прикрасити своє життя яскраво-зеленими фарбами, варто вивчити історію рослини, щоб уникнути зайвого втручання непотрібних подій у звичний уклад життя, який може принести горщик на підвіконні. Квіти в будинку і прикмети — це нерозривний ланцюжок.

Залишити коментар