Куди поїхати у відпустку восени?

У працюючих дівчат, часто зустрічається така проблема, що відпустка припадає на холодну пору року – пізню осінь або початок зими. На відміну від більш щасливих подруг, які зуміли влітку або в оксамитовий сезон вирватися в Туреччину, Болгарію чи Крим, такі дівчата змушені гарячково гортати каталоги туристичних агентств або вислуховувати поради старших.

Насправді ж, як в пізньому жовтні, так і в листопаді або грудні, варіантів для захоплюючого туризму більш ніж достатньо, і навіть перспективи пляжного відпочинку не настільки нездійсненні як можуть здаватися.

Звичайно, традиційні для більшості наших співвітчизників напряму – Анталья, Варна, Ялта – в цей період зазнають кліматичні зміни, що роблять їх непридатними для звичного пляжного відпочинку.

Звичайно, якщо ви вибираєте куди поїхати в пляжний відпустка у жовтні, ці варіанти усе ще актуальні, особливо Туреччина. Але якщо графік зміщується в бік листопада і пізніше, то тут вже виникають проблеми.

І якщо в Антальї в листопаді середня температура як повітря, так і води коливається в районі двадцяти градусів, що в принципі прийнятно для звиклих до таких умов жителів північних і центральних регіонів Російської Федерації, в болгарських і кримських широтах вам залишиться лише освітньо-ознайомчий туризм.

У Єгипті ж, ще одному звичному нам напрямку, зараз несприятлива суспільно-політична обстановка і до її нормалізації краще почекати з насолодою вічно прекрасними рибками і коралами теплого Червоного моря.

Тому, з метою всебічної оптимізації вашого відпустки, при прийнятті рішення куди поїхати відпочити в це не дуже зручне календарне час, керуйтеся наступними принципами.

Пляжний відпочинок або екскурсійний туризм?

Зазвичай, втомленою після довгого трудового року дівчині хочеться розслабитися та поніжитися на теплому піску, позасмагати під ласкавим сонцем і ловити захоплені погляди чоловіків щодо свого нового купальника-бікіні. На жаль, питання куди поїхати на тепле море у відпустку в листопаді зараз не вирішити без серйозних фінансових вливань.

Країни, до недавнього часу дозволяли недорого відпочити на море в цей час року – Єгипет, Туніс, Об’єднані Арабські Емірати – все як на підбір відносяться до ісламським країнам, а значить об’єднані спільною проблемою політичної нестабільності.

Стало бути, доведеться розщедрюватися на один з наступних варіантів:

  • що знаходяться в Індійському Океані, Мальдівські або Сейшельські острови, радують теплою погодою цілий рік;
  • романтичні, населені неунывающими спекотними латиноамериканцями, острови і держави Карибського басейну – Домініканську Республіку, Пуерто Ріко, Каймани або Кубу;
  • таємничі, містичні, що знаходяться на іншому кінці планети тихоокеанські острови з райським кліматом та, мабуть, найчистішої водою в світі – Гаваї, Фіджі, Мікронезію.

Звичайно, всі перераховані варіанти — це просто мрія пляжного відпочинку. Однак, дівчині туди варто їхати одну, тільки якщо вона сподівається на курортні романи з експресивними екзотичними хлопцями. Але навіть якщо і так, то окладу може і не вистачити на таку подорож, і доведеться підшукати чоловіка-попутника.

Якщо ж дівчина відчуває в собі інтерес до цивілізації, до її невідомим сторонам, питання, куди поїхати у цікавий відпустку в листопаді або куди поїхати в повчальний відпустку в грудні, вирішуються трохи легше, так як не обов’язково вимагають рівня доходу вище середнього. Такій дівчині підійдуть будь-які цікаві їй країни близького чи далекого зарубіжжя, в яких вона ще не була і де побувати цікаво. Це можуть бути і нові міста рідної країни, і в цьому випадку мама і тато, інші родичі точно зможуть порадити, куди поїхати в Росії в пізнавальний відпустка у жовтні, листопаді або грудні.

Міста і країни з осінньо-зимовим характером

З нашої точки зору є кілька найбільш підходящих для холодного часу року напрямів, і це:

  • безумовно, в першу чергу, Великобританія. Країна дощів відома своїм депресивним кліматом навесні і влітку, але саме восени і взимку Лондон належить сам собі. Ну а грізні шотландські замки, розташовані на прямовисних скелях і посеред вересових пусток, так і звуть особисто познайомитися зі своїми привидами і випити з ними чашечку чаю з лікером.
  • Нью-Йорк. У такій різноманітній на кліматичні умови і способи життя людей країні, як Сполучені Штати Америки, саме Нью-Йорк єдиний має непередаваний меланхолійний, пізньоосіннього характер. Таймс-сквер і Уолл-стріт найкраще смакувати з легким, холодним осіннім дощем і заблудлим вуличним саксофоністом. Також саме тут найкраще поєднати відпочинок з приємним і корисним шопінгом в місцевих брендових магазинах одягу, адже ціни тут часто набагато нижче московських!

Насправді у світі не так вже багато типово пізньоосінніх місць, в ту ж Грецію краще поїхати влітку, в Японії – навесні, щоб встигнути на цвітіння сакури. Але будь-яке місце буде підходящим місцем для вашої відпустки в холодну пору року в тому випадку, якщо воно зачіпає струни вашої душі якимось особливим, особистим чином. І тоді, питання, куди з цікавістю поїхати одній дівчині у відпустку, не здасться такою вже нерозв’язним.

Бажаємо вдалого, приємного і цікавого відпочинку!

Залишити коментар