Кровоспинні препарати при маткових кровотечах

Говорячи про маткова кровотеча, мається на увазі відділення крові від матки. Як не дивно, але саме жінки переносять крововтрату набагато легше, ніж чоловіки. Кровотечі фізіологічного характеру, тобто місячні, наступають систематично. Кожна представниця жіночої статі знає, що термін тривалості місячних від 3 до 7 днів, і втрата крові становить не більше 100 мл

Якими засобами зупинити кровотеча з матки?

Лікарські препарати надають комплексний вплив на різні ланцюжки механізму втрати крові з матки. Тому жіночі лікарі і поєднують їх, одні радять у таблетованій формі, інші схиляються до инъекционному способом. Розглянемо, кровоспинні препарати при маткових кровотечах (таблетки), найкраще і найбільш ефективне рішення проблеми.

Дицинон або його ще одну назву Этамсилат – ліки синтетичного походження, чинить сильний вплив на проникність стінки судин, прискорює і стимулює утворення білкового елемента, як тромбопластин, призводить згортання крові у нормальний стан. Головне те, що такий засіб ніколи не викликає тромбів (тобто згустків крові). Основні його показання до застосування – зупинка втрати крові з капілярів, тобто маленьких судин.

Буває в таблетках у дозі 250 мг, а також в ампулах по 2 мл В кожній ампулі, як в принципі і пігулці, по 250 мг чистого активного компонента. Якщо таблетки приймати внутрішньо, то результат проявить себе через кілька годин після прийому. За допомогою ін’єкції, ефект настає максимум через двадцять хвилин, а вища доза, яка є в крові, близько двох годин. Тривалість дії не перевищує 7 годин, і краще таблетки приймати внутрішньо, ефект вище.

Для зупинення процесу втрати крові водиться відразу подвійна доза (можна у вену або м’яз), потім повторюють кожні сім годин або дають відразу по кілька таблеток. Іноді він призначається профілактичні заходи, тоді його приймають з 5 дня передбачуваних місячних. Варто знати, що такий препарат ні в якому разі не можна змішувати в одному шприці з іншими препаратами.

Вікасол або синтетичне засіб, який служить заміною такого вітаміну, як Є. Цього вітаміну багато в листі шпинату, в ягодах шипшини. В людський організм він проникає тільки з харчовими продуктами. Він активно бере участь в утворенні протромбіну, і служить своїми властивостями для забезпечення нормального згортання крові. Даний препарат не вважається засобом першої дії при зупинці втрати крові з матки, але як кровоспинні препарати при рясних місячних, він кращий засіб. Випускається в ампулах, так і таблетках. За добу можна випивати до чотирьох таблеток і тільки за рекомендацією лікуючого гінеколога.

Амінокапронова кислота — засіб синтетичного походження, чинить вплив на процес фібринолізу або іншими словами на посилену активність крові. Показує ефективність не у всіх видах кровотечі. До найбільш корисним властивостям препарату відносять:

  • Пригнічує формування антитіл.
  • Нормалізується функціонування печінки.

Форма випуску – порошок стерильний розчин. Порошки приймаються орально (по 2-3 грами) до п’яти разів у суті, тільки перед цим розчинити у воді з цукром.

Без нормальної кількості кальцію в організмі, згортання крові буде порушена. Він сприяє зменшенню пропускаемости кров’яних судин, а також, має яскраво-виражену протиалергічну ефектом. У практичній діяльності, використовується в образі хлориду і глюконату. Також, випускається в таблетованій формі, розчині.

У зазначених препаратів, як і будь-яких лікарських засобів, є і свої протипоказання до застосування:

  • Якщо людина сильно чутливий до даного препарату.
  • Є порушення в роботі кровоносної системи, зокрема, хвороби крові.
  • Схильність до утворення тромбів.

Окситоцин використовується для швидкої зупинки крові, володіє властивостями, внаслідок яких жіноча матка скорочується. Переважні показання — при втраті крові після пологів. Є штучним аналогом Питуирина, природного кошти. Лікарі вважають, що окситоцин володіє селективним впливом, який чинять на матку. Він збільшує збудливість м’язових волокон, внаслідок чого і відбуваються інтенсивні скорочення. Запроваджують або в м’яз, або в вену. Якщо у вену, результат відбувається буквально через хвилину.

Лікування травами

Є кровоспинні трави при маткових кровотечах, які впораються з проблемою не гірше рекламованого засобу. Народні рецепти перевірені нашими предками і довгим періодом часу. Рослинні препарати не володіють алергічними реакціями, на відміну від синтетичних препаратів. Але, якщо подивитися з іншого боку, кількість або дозування активних компонентів, буде недостатньою, щоб впоратися з поставленим завданням. Тому, лікарські трави будуть найбільш ефективні, якщо їх приймати з медикаментозними препаратами.

Представницям жіночої статі, у яких виявлена схильність до крововтрата, краще запастися такими травами, як грицики, кропива, кровохлебка, деревій. Змішати всі препарати, ложку суміші на 1 ст. води, настояти і пити по одній ложці.

Способи профілактики кровотеч

Найкращою профілактичним заходом вважається регулярне відвідування жіночого лікаря, мінімум раз на півроку, якщо є захворювання статевої системи, не можна запускати, потрібно своєчасно і оперативно пролечивать. Дотримуватися елементарних правил особистої гігієни, повноцінний відпочинок і здоровий сон, зміцнення імунітету і відмовитися від шкідливих звичок.

На закінчення варто відзначити, що є маса способів, як зупинити маткова кровотеча, але, будь-які дії потрібно узгоджувати з лікарем. Не варто експериментувати зі своїм здоров’ям, наслідки можуть бути зовсім не позитивні.

Залишити коментар