Кристал від поту: корисні властивості і переваги

Кристал – це незаслужено забутий, ефективний і безпечний дезодорант, який використовували ще наші з вами бабусі. Він представляв собою палені галун з алюмінію і калію, що видобуваються в природі у чистому вигляді.

Оскільки останнім часом серед прогресивних людей з’явилася тенденція прагнення до натуральності в плані гігієни та догляду за собою кристали від поту знову вийшли на «ринг» з звичними антиперсперантами.

Особливості натурального засобу

Вони завоювали певну популярність завдяки своїй практичності, універсальності і результативності в застосуванні.

Зокрема, такий засіб може успішно застосовуватися як жінками, так і чоловіками.

На відміну від звичних парфумерних продуктів, такий дезодорант не володіє вираженим хімічним запахом, не створює дискомфортного відчуття липкості в пахвових западинах і не бруднить темний одяг.

Такий засіб забезпечує м’який, делікатний і ніжний догляд за шкірою, а також ефективно запобігає появі попрілостей і інших неприємних «ускладнень» гіпергідрозу.

Дезодорант кристал активно нейтралізує неприємний запах поту, не створюючи при цьому жодних дискомфортних відчуттів людині, яка його використовує. Він надійно вбирає вологу і не дає їй накопичуватися на поверхні шкіри, а також друкуватися на тканини. Тому таке придбання стане кращим вибором тих, хто дійсно сильно і інтенсивно потіє.

Використання дезодоранту-кристала від поту обов’язково стане актуальним для людей, які високо цінують практичність і власну зручність, а також не сприймають стійкого відчуття парфумерних ароматів на своєму тілі. І звичайно, він стане кращим вибором для тих, хто цінує натуральність у всьому, а також стежить за власним станом здоров’я.

Чому варто відмовитися від традиційних дезодорантів?

Сучасні дезодоранти-антиперспіранти, які ми щодня можемо спостерігати на полицях супермаркетів і магазинів побутової хімії, хоч і відносно ефективні, але досить шкідливі. Вони майже завжди мають досить щільною текстурою і консистенцією, незважаючи на те, рідкому або полутвердом вигляді випускаються.

Щільна маса, яка виявляється на поверхні нашої шкіри, володіє сильним комедогенным ефектом, тобто, засмічує пори. А оскільки в місцях постійного нанесення локалізується найбільшу кількість потових залоз, звичайні дезодоранти забивають ще й їх. В результаті багато людей, особливо з чутливою, тонкою шкірою, часто відзначають у себе запалення і подразнення на тлі використання дезодорантів. В особливо важких випадках під пахвами з’являються навіть хворобливі вузлики!

При сильному потовиділенні стандартні дезодоранти швидше шкодять, ніж допомагають. Їх сильні ароматизатори змішуються з запахом поту, утворюючи ще більш інтенсивний «аромат».

Крім того, вони сильно забруднюють одяг, особливо ту, що виготовлена з текстилю темних відтінків. По суті, антиперспіранти покликані частково нейтралізувати тільки запах, і з самим потовиділенням вони не борються. Тому людям, страждаючим гіпергідрозом, вони рішуче не підходять – при їх використанні на одязі так само продовжують красуватися вологі розводи та плями.

Кристали, або галун – це абсолютно протилежний продукт. Він покликаний боротися, в першу чергу, саме з надлишком вологи. А оскільки піт не накопичується в пахвових западинах, ніякого запаху просто бути не може. Адже він з’являється не з-за самого наявності поту, а з-за його тривалого і стійкого скупчення в складках.

Ще один бонус кристалів від запаху поту – їх універсальність. Простіше кажучи, їх можна використовувати не тільки для обробки пахв. Люди часто застосовують його для рук, ніг, і навіть особи, що абсолютно виключено у випадку із звичайними, традиційними дезодорантами кремового або рідкого гелевого типу.

І це далеко не всі об’єктивні причини того, чому слід відмовитися від традиційних антиперспірантів.

Як виробляють галун?

Як ми вже згадували, кристал від поту – це звичайні жженные галун, які дає нам щедра матінка-природа. Вони виробляються з білого кристалічного порошку, що отримується в заводських умовах при обробці глини і бокситу.

В аптеках реалізуються переважно палені галун, одержувані під сильним тиском і високою температурою – близько 160 градусів за Цельсієм. При цьому на виробництві досягають приблизно 55% випарювання вихідної сировини, що покращує його сконцентрованість і якісні характеристики.

Дезодоранти, які виготовляються на спеціальних космецевтичних підприємствах, завжди проходять додаткову обробку. У них можуть додаватися рослинні екстракти, і навіть ефіри, які надають готовому продукту і приємний ненав’язливий запах.

Галун-кристали від поту можна придбати в аптеці або спеціалізованому магазині. Прогресивні люди воліють замовляти їх допомогою інтернету, причому переважно на закордонних сайтах. Особливу затребування, до речі, отримав такий дезодорант, який виготовляється в Таїланді. Тому якщо ви буваєте там рекомендуємо вам знайти і придбати його. Або «замовити» друзям, які вирушають на відпочинок в Королівство.

Яка користь кристалів від поту?

Отже, оскільки ми вже розібрали майже всі негативні аспекти використання звичайних антиперспірантів, давайте розберемося з об’єктивними перевагами кристалічних дезодорантів.

Чим корисне застосування квасців від поту?

  • Галун помітно зменшують пітливість будь «проблемній зоні», повноцінно замінюючи звичайний дезодорант. Вони можуть випускатися у формі порошку, що забезпечує можливість засипати їх, наприклад, взуття. Це дуже важливо для тих людей, які страждають від пітливості стоп і мучаться від неприємного запаху ніг. При цьому, на відміну від того ж рідкого дезодоранту «Драй-Драй», кристали не забезпечать вам ніякої липкості та інших дискомфортних явищ;
  • У складі звичайних дезодорантів також присутній алюміній, але у формі хлоргідрату, що вкрай небезпечно для здоров’я шкіри. Дезодорант-кристал включає в себе цей елемент строго в пресованої формі, без додаткових включень і шкідливих сполук;
  • Галун ефективно знімають запалення і подразнення на шкірі, що обумовлює їхню цілющу дію. Звичайні антиперспіранти, навпаки, часто провокують негативні реакції з боку шкірного покриву. До їх складу часто включаються компоненти, які є потенційними алергенами і подразниками. З кристалами всі ці негативні фактори повністю виключені;
  • Цей природний дезодорант настільки універсальний та унікальний, що може використовуватися навіть для дітей, замість стандартних тальков і присипок проти попрілостей;
  • Кристали мають кровоспинним і бактерицидну дію, в зв’язку з чим часто є в інструментарії майстрів манікюру. Це також дуже важливо для пахвового дезодоранту, особливо в тому випадку, якщо людина голить волоски в цій зоні. Жінки часто пошкоджують ніжну шкіру бритвами, що може спровокувати навіть інфільтрати і нагноєння. При цьому якщо припудрити поріз галуном, кров буде зупинена, а свіжа рана – надійно продезинфицирована;
  • Натуральний дезодорант також відмінно звужує пори, що необхідно для нормального функціонування потових залоз в пахвових западинах. Такий, свого роду лікувальний ефект, робить кристали незамінними помічниками в боротьбі з проблемою стійкого посилення потовиділення;
  • Ви не будете відчувати косметичного продукту на своєму тілі, і вже тим більше він не зможе зіпсувати вашу одяг;
  • Використовувати засіб можна навіть замість спеціальних пінок та гелів, знімають запалення проти гоління;
  • Кристали є ідеальним варіантом дезодоранту для вагітних і годуючих жінок;
  • Хлоргідрат алюмінію, який є активно діючою речовиною дезодоранту, не проникне у вашу кров, і відповідно, не завдасть шкоди вашому станом здоров’я в цілому.

Як бачите, користь кристалів цілком собі об’єктивна і багатогранна. Саме їх універсальність і корисні властивості роблять цікавий дезодорант таким затребуваним серед людей різної статі, віку та соціального категорії.

Спробуйте його і ви!

Залишити коментар