До чого сняться зуби, які кришаться?

Зуби – символ життєвої енергії і молодості. Недарма їх втрату сприймають життя з болем – це згасання здоров’я, початок старіння, поява дефекту зовнішності, а, отже, втрата краси. Хтось скаже, що дефект дуже просто виправити, цілісність втрати відновити. Так чому ж знаючи про це, відкол навіть маленького шматочка кістки у роті псує настрій надовго?

Якщо приснилося, що кришаться зуби, потрібно готуватися до подолання життєвих проблем: зі здоров’ям, із родичами по роботі. Сни, в яких випадають зуби – попередження про те, що спокійне час скінчився. Але однозначно тлумачення сонники сюжетів з крошащимися зубами не дають – щоб зрозуміти таємниці снів, потрібно детально згадати, що бачила уві сні.

До чого сниться, якщо зуби кришаться – загальні тлумачення

Медичні сни

У багатьох сонники стан ротової порожнини безпосередньо пов’язано зі здоров’ям.

  • Організм досить чітко вказує на проблему, тому потрібно вже з ранку нанести візит до
    стоматолога;
  • Загальні неприємності зі здоров’ям – візит в поліклініку необхідний, але починати слід з терапевта.

Якщо точно знаєш, на якому місці з’явився дефект, верхньої або нижньої щелепи, буде видно дірку або немає, є можливість зіграти роль ангела-хранителя серед родичів.

Верхня щелепа – підказка, що захворіють близькі чоловічої статі, нижні – жіночого. Ступінь близькості визначається по тому місцю, де знаходяться зуби. Передні – близькі родичі, ікла – далекі, корінні, жувальні – друзі і знайомі.

Якщо приснилося, що зуб спочатку випав, а потім розпався на шматки, то краще нікому про сон не розповідати.

Врятувати людину не вдасться, і бути горевестником – надовго відвернути від себе близьких. Навіщо створювати собі проблеми, коли і без того боляче?

Труднощі з близькими людьми

Є і інше тлумачення, до чого сниться, коли зуби випадають і кришаться, якщо пам’ятаєш з сюжету місце «аварії».

В парі близьких людей скоро почнуться чвари та сварки, які призведуть до розставання. Оточуючі будуть дивитися, співчувати, але нічого зробити не зможуть.

Якщо ж зуб просто розкришився, відколовся шматок, то втрачена між ними буде емоційний зв’язок, що призводить до подальшого охолодження. І на цьому етапі один може допомогти зблизитися – кому сниться дане сновидіння, той і обраний на роль миротворця.

Коли не пам’ятається місце дефекту, то все відбудеться не з близькими людьми, а з сновидцем. Розколотий зуб або зуб з дефектом може передвіщати проблеми у близьких на роботі.

Економічні сни

У деяких сонники проблеми з зубами, які поступово псуються, пояснюються майбутніми матеріальними проблемами. Чим більше збиток – тим стабільніший фінансовий стан. Маленький осколок – прикра втрата, розтріснулася емаль, пульпа кришиться – подолати фінансову кризу не вийде.

Емоційний стан

Уві сні зуби кришаться все, це відчуваєш, коли чіпаєш їх мовою. Сплевываешь шматочки, знову з’являються, стоншуються краю, і цього розпаду немає кінця – наяву б вже десна залишилися голими.

Сон – до депресії, до життєвим труднощам, які надовго виб’ють з рівноваги, може бути до
психічних розладів і захворювань. Якщо подібний стан вже є в анамнезі – тобто вже є захворювання нервової системи – варто готуватися до рецидиву заздалегідь.

Чим довше уві сні бачиш подібне стан, тим на більший час емоційний криза розтягнеться. Найстрашніші вороги – це колишні друзі

Уві сні розвалюється зуб, який вже потемнів, на ньому з’явилися тріщини. Попередження – один з близьких друзів вже таким не є і шукає будь-які можливості, щоб зіпсувати вам життя. Починає з наклепу і обмов, а що буде далі? Його не зупинить нічого – його образили, навіть не підозрюючи про це.

Варіанта два:

  • обчислити ворога і уникати спілкування;
  • зрозуміти, навіщо він це робить, і вибачитися.

Сни тільки попереджають – рішення приймають люди.

Популярні сонники

Були розглянуті загальні значення снів, в яких кришаться зуби. А як пояснюють подібні сюжети сновидінь автори найпопулярніших сонників?

Сонник Міллера

Цей автор вважає, що кришаться зуби можуть провіщати тільки неприємності, причому зробити нічого, щоб запобігти їх, неможливо – залишаєшся стороннім спостерігачем.

Якщо при цьому ще й кров бачиш чи відчуваєш її смак – потрібно підготуватися до поховання когось з близьких.

Обчислити, до кого прийшла біда, можна згадати сюжет сну – в якому місці з’явилася дірка.

Сонник Ванги

Сюжет пояснюється також несприятливо, єдина відмінність – всі хвороби і нещастя трапляться з тим, кому приснився сон. Те, що всі недуги обрушаться з віком, втішити не може – старість належить неблагополучна і самотня.

«Радують» по соннику Ванги сни, в яких сплевываешь кров. Всі негаразди трапляться з близькими родичами.

Сімейний сонник

Він дає кілька тлумачень снів, в яких ламаються зуби.

  • Близькі родичі потребують допомоги, але соромляться попросити. Вирішити їх проблеми
    ваших руках;
  • В недалекому майбутньому чекають розборки з ріднею з-за багатого спадщини.

Один зуб розвалився на 2 осколка: розлучення, зрада коханого, велика сімейна сварка, розрив між закоханими, якщо вони до цих пір не узаконили стосунки.

Сонник Цвєткова

Бережись! Через інтриги ворогів положення похитнеться – підйом по кар’єрних сходах перерветься, колеги підсидять, начальство вже на стороні готує кандидатуру, щоб несподівано «порадувати» звісткою про звільнення.

Причому в реалі все як і раніше посміхаються в обличчя – нічого не віщує біди. Те, що сон з крошащимися зубами приснився заздалегідь – чудово, є ще час, щоб розкрити очі на те, що відбувається комусь знаходиться ще вище. Але зробити це потрібно акуратно, а то посипляться зуби.

Є ще один варіант – несподівано піти. Потрібно вирішуватися часу до рішучої атаки залишилося не більше 7-10 днів.

Сонник Фрейда

Цей знавець снів традиційно пояснює сюжет з крошащимися зубами з точки зору особистих відносин.

Бачити уві сні у роті осколки – комплексувати при знайомстві з новим партнером з-за власної зовнішності. Надумані Страхи, ніяких дефектів у зовнішньому вигляді бажаний партнер не бачить, і не збирається відкидати з-за неіснуючого недоліку. Нічого не завадить близькості.

Осколки відчуваються мовою, і їх ховаєш за щокою.

До знайомства та сексуальної близькості з партнером, який набагато старший за віком. Не варто ухилятися від зустрічі – цей чоловік дуже досвідчений і вправний у любовних утіхах, відчуєш величезну насолоду.

Все ж більшість снів крошащимися зубами віщують несприятливий розвиток подій, нещастя і труднощі. Якщо вчасно санувати ротову порожнину, заліковувати карієс, подібні сновидіння будуть відвідувати рідко.

Залишити коментар