Креон 10000 для дітей

Порушення в роботі шлунково-кишкового тракту у немовлят – явище природне, не обошедшее стороною жодного малюка, але все ж спричиняє сильні незручності і йому, і його батькам. Тому просто чекати, коли ж функціонування травної системи налагодиться саме, ніхто не хоче, і починаються пошуки методів безпечного стороннього втручання.

Педіатри для такої ситуації радять використовувати Креон 10000 для дітей. Як він працює, як його застосовувати, чи справді він так ефективний?

Креон 10000: інструкція по застосуванню для дітей

Даний препарат базується на абсолютно природному компоненті – панкреатин, який виробляє підшлункова залоза. В ліки він потрапляє у висушеному та подрібненому вигляді.

 

Цінність його – ферменти, які і допомагають процесу перетравлення їжі:

  • амілаза;
  • протеаза;
  • ліпаза.

Разом вони допомагають організму перетравити і засвоїти жири і білки, а також крохмаль, які для маленького, ще не сформувався повністю організму, є важкими елементами. Однак до них додається ще ряд речовин, які являють собою барвники, пластифікатори і проносні, тому називати Креон абсолютно безпечним не можна.

  • Препарат випускається в декількох дозуваннях панкреатину, на маленьких дітей орієнтований Креон 10000.

Даний лікарський засіб, згідно інструкції, може застосовуватися при недостатній ферментації підшлункової залози (панкреатит, муковісцидоз, тощо), а також при лактазной недостатності, дисбактеріозі. При цьому враховуйте, що Креон 10000 не рекомендований дітям, які перебувають на грудному вигодовуванні.

  • Прийом Креону 10000 здійснюється до 5 разів на добу, точне дозування розраховується за вагою дитини. Вміст капсули змішується з рідиною (переважно сік) для полегшення проковтування. Максимальна доза – 500 ОД на кожен кг ваги (у 1 капсулі – 10000 ОД).

Список протипоказань до препарату дуже короткий: це непереносимість свинячого білка (т. к. витягають панкретин саме свинячий підшлункової залози), надлишкова вироблення власного панкреатину і індивідуальна непереносимість будь-якого з складових елементів медикаменту.

Відгуки про препарат Креон 10000

В силу того, що ціна у даного лікарського засобу абсолютно не бюджетна, деякі молоді батьки намагаються знайти аналоги Креону 10000, а хтось просто старанно вивчає чужі думки, щоб вирішити, чи варто цей препарат своїх грошей.

Велика частина відгуків про Креоне 10000 для дитини носить позитивний забарвлення, причому, незалежно від віку малюка: деякі батьки давали лікарський засіб навіть тримісячних немовлятам, хоча воно переважно прописується однорічним дітям.

  • Ангеліна: Нам Креон 10000 прописала дитячий алерголог, коли у однорічної дочки стілець порушився – від їжі ніяк не залежало, хоча меню ми міняли, мабуть, тижнів зо два як могли. Все нормалізувалося за 4 місяця постійного прийому, гірше не стало. Після скасування організм продовжив працювати справно. Ціна, звичайно, висока, але для дитини не шкода.
  • Віра: З позиції ефективності Креон мені дуже подобається – і сама кілька разів їм рятувалася, і дитині (2,5 року) давала, але все ж перейшла на Эрмиталь: він дешевше, а працює аналогічно. Що до інших аналогів начебто Мезиму та Панкреатину, то працюють вони не в приклад гірше, тому дітям точно їх не раджу, а дорослим може просто не допомогти.

Потрібно відзначити, що, на думку лікарів, Креон 10000 для дітей, що мають порушення травлення, є одним з найбільш ефективних і безпечних препаратів, який може бути застосований навіть у найменших. Проте в деяких ситуаціях він може виявитися безсилим, і лікар призначить більш сильне ліки – наприклад, Дюфастон. Однак будь-яка корекція дитячої терапії, включаючи заміну Креону на аналоги, повинна проводитися тільки під контролем фахівця.

Залишити коментар