Крем від куперозу на обличчі в аптеці: відгуки

Зовнішність – це обгортка, але саме на привабливу і красиву упаковку ми звертаємо увагу в першу чергу. Першим під приціл пильних поглядів потрапляє особа, тому ми намагаємося максимально скоригувати і замаскувати найменші дефекти. Купероз – це захворювання, яке вимагає комплексного лікування. Сьогодні ми вибираємо крем від куперозу на обличчі в аптеці.

З лиця води не пити

Саме так говорить народна мудрість. Але зовнішність – це зброя, яку ми використовуємо для початкового враження. А от внутрішній світ ми пізнаємо надалі. Багато жінок і чоловіки страждають від куперозу. І якщо для сильної статі це всього лише невеликий недолік, на який вони не звертають уваги, то для жінки купероз стає справжньою трагедією.

Сьогодні не потрібно намагатися замаскувати некрасивий капілярний візерунок, а достатньо придбати крем від куперозу на обличчі. Але відгуки про таких засобах настільки суперечливі, що визначитися з вибором, спираючись на думки споживачів і лікарів, практично неможливо. Потрібно вибрати правильний курс – індивідуальний підхід.

Купероз утворюється в результаті порушення еластичності найдрібніших кровоносних судин. Через розширення стінок ці маленькі дефекти стають помітними навіть неозброєним оком. Найчастіше судинна сітка локалізується на щоках і крилах носа. Потрібно усвідомлювати масштаб проблеми і зрозуміти, що купероз – це не косметичний недолік, а справжнісінька патологія, яка потребує комплексного лікування.

На сьогоднішній день вітчизняна і зарубіжна фармакологія зробила стрімкий прорив і подарувала світу безліч ефективних препаратів. Як правило, всі кошти від куперозу складаються виключно з натуральних компонентів, зокрема:

 • гіалуронової кислоти;
 • колагену;
 • ангіопротекторів;
 • масляних екстрактів;
 • вітамінних речовин;
 • гліцерину;
 • ліпідів та ін.

Як «працює» крем від куперозу?

Якщо ви зіткнулися з описуваної проблемою, не поспішайте купувати в аптеці перший-ліпший препарат. Сходіть на консультацію до кваліфікованого дерматолога, можливо, що одного крему буде недостатньо для боротьби з дефектом.

Систематичне використання фармакологічного засобу, рекомендованого лікарем, справить приголомшливе вплив на шкірні покриви. Не дарма ж такі креми продаються тільки в аптеці, значить, їх сміливо можна віднести до числа лікарських засобів.

Отже, повернемося до нашого питання. Як же працюють кошти від куперозу? Щоденне використання лікарського крему або мазі подарує вашій шкірі друге життя і зробить такий вплив:

 • зміцнить судинні стінки;
 • додасть судинах пружність;
 • регенерує судинну структуру і призведе судини в первозданний вигляд;
 • підвищить еластичність шкірних покривів, а також збагатить їх вологою і поживними елементами;
 • виконує захисну функцію від зовнішніх дратівливих факторів;
 • відновить водний баланс.

Як показує практика, що підтверджується і тисячними відгуками, після тижневого використання лікарського засобу від куперозу ви помітите поліпшення, а через місяць і зовсім забудете про проблему. Однак вилікувати купероз раз і назавжди неможливо. Якщо певні фактори зійдуться в одне сузір’я, то недуга повернеться, але в такому випадку ви зустрінете його вже у всеозброєнні.

Рейтинг коштів від куперозу

Скільки думок, стільки і рейтингів. Список кращих фармацевтичних засобів проти куперозу складається з урахуванням різних показників, наприклад, бренду, цінової категорії, ефективності, доступності.

Французькі, китайські, швейцарські та італійські фармацевти пропонують дорогі та ефективні креми та мазі від куперозу. Дійсно, якщо вивчити різні рейтинги в глобальній мережі, то ви помітите, що більшість препаратів – це розробка іноземних фармакологічних лабораторій.

Але і вітчизняна індустрія не стоїть осторонь. Так, добре допомагає «Троксевазин» від куперозу на обличчі, і відгуки людей це підтверджують. Ця мазь відпускається безрецептурних способом і має прийнятну цінову категорію. До складу лікарського засобу входить рутин, який благотворно впливає на судинні стінки, зміцнюючи їх. Крім того, в найдрібніших судинах нормалізується кровообіг, що сприяє візуальному усунення судинного візерунка на шкірних покривах.

Лікарі допускають тільки зовнішнє локальне застосування «Троксевазин», але при цьому тривале його використання не протипоказано. Особливу увагу слід звернути на анотацію. Якщо ви страждаєте гастритом, шлунковими захворюваннями або недостатністю нирок, від використання цього гелю доведеться відмовитися і пошукати альтернативу.

У цьому випадку на допомогу прийде гепариновая мазь від куперозу на обличчі. Відгуки людей і лікарів про неї підтверджують, що цей лікарський екстракт – справжня панацея. Охарактеризувати таке аптечне засіб можна в двох словах: доступно і ефективно. Але використовувати гепаринова мазь потрібно вкрай обережно з урахуванням існуючих протипоказань. Так, це засіб не можна застосовувати при наявності відкритих виразкових ран, а також в період вагітності. Хоча останній пункт не завжди можна прочитати в анотації.

Тривалий час використовувати гепаринова мазь не можна. Тиждень – це максимальний термін. Є й винятки, як в будь-якому правилі. Але їх може встановити тільки лікар.

«Кора»: нанесемо удар по куперозу

Велику популярність останнім часом стала набувати вітчизняна косметична продукція, що випускається під брендом «Кора». У цій серійної лінії є крем від куперозу. Відгуки з приводу ефективності описуваного кошти досить суперечливі. Але про все по порядку.

Головна перевага, яке не може не порадувати споживачів, це компонентний склад. Він абсолютно натуральний. Крем «Кора» містить у собі такі компоненти, як:

 • термальна вода;
 • масляний екстракт авокадо;
 • аскорбінова кислота;
 • японська софора.

У сукупності ці речовини чинять благотворний вплив не тільки на судини, але і на шкірні покриви в цілому. Але незважаючи на всі переваги кошти, думки споживачів у питаннях ефективності крему «Кора» розділилися в рівному співвідношенні. Одні жінки стверджують, що крем дійсно допомагає справитися з судинної сіточкою на шкірі. А ось інші висловлюють своє обурення і кажуть, що навіть після піврічного використання крему бажаний результат так і не був досягнутий.

При виборі засобу від куперозу спирайтеся виключно на свої індивідуальні показання і думка лікаря. Те, що буде ефективним для одних, іншим може не принести ніякого результату. Відгуки споживачів носять ознайомлювальний характер. А вибір крему від куперозу вимагає особливого уважного підходу. Будьте красивими і здоровими!

Залишити коментар