Краса очей горіхового кольору

Рідко хто залишається байдужим до горіхового кольору очей. Відразу навіть і не визначити, який у них відтінок. Золотистий, зеленуватий, а може бути, коричневий? Горіхові очі виходять завдяки розсіюванню світла і помірного рівня меланіну в передньому шарі рогівки.

Переважають тони: зелений і світло-коричневий, вторинні – золотий і темні іскри. Іноді очі такого відтінку називають бурштиновими.

Забарвлення нерівномірне: темний ореол може перебувати близько самого зіниці, або охоплювати радужку по колу.

Володарі прекрасних очей проживають у Східній частині Європи, скандинавських країнах, у Португалії, Чилі та Мексиці.

Особливості макіяжу

Макіяж для горіхових очей підібрати непросто. Колір райдужки може змінюватися в залежності від освітлення, наряду; на нього впливає відтінок тіней і навіть настрій власниці прекрасних очей.

Перед підбором косметичних засобів варто згадати, як виглядає райдужка при сонячному світлі або при штучному освітленні, проаналізувати, якого кінцевого відтінку хочеться досягти.

Нижче ми наводимо правила, яких бажано дотримуватися, підбираючи макіяж під горіхові очі:

 • Світловолосим і рудоволосим дівчатам не варто використовувати у щоденному макіяжі чорну туш. Цей варіант підходить тільки брюнеткам. Коричневі відтінки туші рідкісний колір підкреслять виразніше;
 • Колір таких очей цікавий сам по собі, і виділяти вугільної підведенням їх не варто. Тільки враження зіпсується. Якщо дуже хочеться підкоригувати форму очей, на верхню повіку можна нанести тонку лінію коричневого або темно-коричневою рідиною;
 • В якості щоденного оформлення краще використовувати тіні простих відтінків одного кольору: сірого, коричневого, блакитного. Особливо обережно варто експериментувати з тінями, якщо під очима є темні кола, пов’язані з недосипанням або втомою.

Акцент в урочистих випадках варто робити на губи, вибираючи помаду кольору яскравий беж, червоний, бордо. Ідеальний варіант для молодих жінок: блиск для губ пастельного відтінку і smoky eyes. Абсолютно невідповідними тінями для горіхових очей є зелені, яскраво-рожеві і бордові. Погляд виходить втомленим, вид – всім незадоволеним. Навряд чи зацікавить чоловіків така злюка.

Макіяж для горіхових очей різних відтінків

Припустимо відступ від загальних правил, якщо відтінок очей болотний. В цьому випадку можна вибрати тіні, що мають в своїй гаммі зеленуватий відтінок. Однак блискучі коричневі або сірі тіні природний колір очей підсилюють ефективніше.

Замінити коричневу «нудну» підводку раціонально сливової або темно-блакитної. Рум’яна і помада вибираються нейтрального кольору.

На внутрішні куточки очей наносять тіні світло-золотистого відтінку – очі будуть виглядати більше, погляд поглибиться. Нанесення косметики за вищеописаним принципом додадуть кольором очей болотний відтінок, заглушать горіховий. А як підкреслити карі іскорки?

Алгоритм нанесення макіяжу, який вигідно підкреслить світло-карі з іскорками горіхові очі, наступний:

 • Будь-який макіяж починається з нанесення базового кошти, щоб надалі можна було вирівняти її відтінок тональним засобом;
 • Щоб прибрати дефекти біля очей – темні кола, плями – використовується консилер;
 • На рухливе віко наноситься база – це подовжить термін макіяжу і не дасть йому обсипатися;
 • Брови затінюються пудрою або, навпаки, підкреслюються олівцем для брів.

При виборі тіней, варто знати такі нюанси:

 • фіолетові тіні з переважанням теплого лілового підкреслюють зелень очей;
 • блакитні поглиблюють погляд і теж надають золотистим очам зелений відтінок;
 • нейтральні бежеві тони вимагають нанесення підводки.

Купувати слід палетку тіней з декількома колірними відтінками:

 • Середній тон наносять на центр рухомого століття і розтушовують;
 • По складці розтушовують самий темний тон;
 • На кордоні рухомого століття і складки зверху і знизу наносять більш світлий тон, але не найсвітліший в цій палетці;
 • Самий світлий відтіняє надбрівну дугу.

Лінія підводки проводиться після нанесення тіней, в останню чергу фарбують вії. Для оформлення губ вибирається помада: світло-червона, рожева або світло-коричнева. Для посилення ефекту на неї накладається прозорий блиск.

Колір волосся

Ефектно підкреслити горіхові очі допоможе колір волосся. Вибираючи його, потрібно враховувати колір шкіри.

Смуглянкам підкреслить глибину погляду колір шоколаду та темного каштана. Додатковий обсяг зачісці додадуть рудуваті і карамельні пасма. Вони зроблять погляд більш жвавим.

Світлошкірим жінкам з горіховими очима природну привабливість посилить світло-каштановий, карамельний, рудий колір волосся. Локони будуть виглядати здоровими і яскраво заблищать, якщо використовувати безаміачні фарби.

Чим темніше райдужка, тим більш темного кольору вибирається фарба для волосся. При дуже світлій шкірі і яскравою насиченою райдужці експериментувати з відтінками гіркого шоколаду можна нескінченно.

Освітлювати волосся не рекомендується – «горіх зблякне», і очі придбають нецікавий світло-карий або тьмяний болотний відтінок.

Потрібно пам’ятати! На відтінок очей впливає не тільки колір тіней і волосся, але і одяг.

Зелена забарвлення підкреслює зелень, болотний і гірчичний виділяють коричневий. Блакитний візуально зробить колір очей світліше, червоний – підкреслить іскорки і посилить карий. Теплий рожевий…

Втім, це практично єдиний колір одягу, який рідко вибирають власниці горіхових очей. Яскравого вам мейк-апу та виразності вашим неповторним оченят!

Залишити коментар