Краплі від алкогольної залежності без відома хворого: відгуки

Як перемогти хворобливу пристрасть до алкоголю? До чого призводить залежність від спиртного? Як позбутися від зеленого змія, якщо людина не визнає свою хворобу? На жаль, сьогодні ці питання цікавлять багатьох жінок. Хороша новина в тому, що вихід все-таки є. Це краплі від алкогольної залежності без відома хворого.

Види засобів від алкоголізму і принцип їх дії

Заборона відкритої пропаганди спиртних напоїв і навіть покарання за продаж алкоголю після 10 вечора в нашій країні, на жаль, не приносить відчутних плодів. Кількість залежних людей з кожним роком стає тільки більше, а з приходом тепла «заблудлі душі» все частіше і частіше зустрічаються на зелених газонах.

Вражає навіть не чисельну перевагу стражденних людей, а той факт, що багато з них так і не визнали своєї проблеми. Питущий чоловік буде бити себе кулаками в груди, мовляв, він зовсім не алкоголік і лікувати його потреби немає. «Пити можу кинути в будь-який час, досить тільки захотіти», — як часто ви чуєте цю фразу від свого благовірного? Тим не менш цього самого «хотіти» так жодного разу і не побачили.

Коли терпіння підходить до кінця, а чекати більше просто не вистачає сил, багато жінок пускаються у всі тяжкі і починають шукати ліки від алкоголю без відома хворого. І адже насправді подібні препарати існують, більше того, вони мають свою класифікацію:

 • Супозиторії і таблетки, призначені знизити наслідки «похмільного синдрому». Діють вони за принципом розслаблення нервових закінчень і больових рецепторів, дискомфортні відчуття швидко відступають, проходить головний біль. До числа таких препаратів входять аспірин, анальгін, парацетамол, алкостоп.
 • Ліки, що сприяють зниженню алкогольної тяги, так званий «Золотий стандарт». Суть їх полягає в тому, щоб допомогти людині відмовитися від спиртного і в принципі блокувати бажання пити. На жаль, на території пострадянського простору вони не знайшли широкого застосування. З усього спектра можна виділити, мабуть, лише краплі «Пропротен-100».
 • Препарати, що сприяють появі алкогольної непереносимості. Принцип дії закладений в хімічних процесах, які відбуваються в організмі після прийому алкоголю і викликають наслідки у вигляді сильної нудоти, головного болю та іншого. Це краплі під назвою «Колме», «Тетлонг-250», «Тетурам» і таблетки «Лидевин».

Лікарі-наркологи впевнені, що до вирішення проблеми необхідно підходити комплексно, а не використовувати один з препаратів «за порадою подруги». Тому перед покупкою обов’язково проконсультуйтеся у фахівця. Він допоможе правильно підібрати лінійку антиалкогольних коштів, розповість про дозування і окреслить подальші перспективи.

Друга сторона медалі

Регулярна «підживлення» хворого краплями від алкоголізму по ідеї повинна призвести до формування у людини стійкої відрази до спиртних напоїв. За великим рахунком, саме так все і відбувається. Однак у цієї медалі є й інша сторона:

 • Якщо пацієнту стане відомо про проведення над ним подібних дослідів та експериментів, усе може закінчитися плачевно і для самого дружелюбного родича. Подібні дії можна розцінити як навмисний шкоди здоров’ю і понести відповідне законодавством покарання.
 • Не варто забувати також про те, що кожен організм індивідуальний, а передбачати можливі наслідки дуже складно. Що для однієї людини може стати панацеєю, іншому завдасть непоправної шкоди аж до зупинки серця.
 • Краплі від алкоголізму впливають лише на внутрішній стан організму, ніяк не зачіпаючи психологічних факторів. Тому не завжди анонімне лікування може принести відчутні плоди, особливо якщо у людини виробився так званий рефлекс гострого пристрасті. Як би вам не хотілося, але без допомоги психотерапевта обійтися не вийде.

Не варто також забувати і про офіційною інструкції до тим чи іншим краплях. Багато подібні препарати категорично протипоказані при наявності таких захворювань, як:

 • цукровий діабет;
 • патології серцево-судинної системи;
 • ниркова або печінкова недостатність;
 • психіатричні хвороби;
 • епілепсія.

У будь-якому випадку краще кілька разів подумайте, перед тим як переходити до настільки радикальних заходів. І звичайно ж, проконсультуйтеся з фахівцями в даній області. Вони вже точно підберуть правильний препарат з мінімальними наслідками для здоров’я пацієнта.

Так він і знати не буде…

Саме в такому руслі зазвичай проходить розмова двох жінок, одна з яких успішно вилікувала чоловіка від алкоголізму за допомогою крапель або таблеток, коли сам благовірний про їх прийом і навіть запідозрити не міг. Якраз за принципом такого «сарафанного радіо» в нашій країні і проходить реклама медикаментів.

Так, особливо схвальні відгуки серед тих, хто зумів впоратися з алкогольним недугою, отримав препарат «Колме». Він безбарвний, не має запаху і смаку, тому прекрасно підходить для поєднання з їжею без відома хворого. Побічні ефекти не спостерігаються. Мабуть, єдиним недоліком у народі вважають лише високу цінову категорію.

А ось відгуки про препарат «Алкостоп» як про лікарський засіб вельми суперечливі. Ліки більше підходить для профілактичного лікування і усунення симптомів похмільного синдрому. «Алкостоп» легко впорається з головним болем, прояснить думки, усуне позиви до нудоти і блювоти.

Звичайно, при лікуванні алкогольної залежності всі засоби хороші, у тому числі і ті, які використовуються без відома хворого. Однак сказати однозначно, які з них стануть рятувальним колом у конкретній ситуації, складно. Доведеться багато чого випробувати і ще більше пройти після прийому крапель. Процес відновлення дуже тривалий, і позбавлення від тяги до спиртного за допомогою препаратів – це лише початок шляху. Надалі ж без допомоги фахівців не обійтися. Удачі вам!

Залишити коментар