Короткі стрижки для дам «з формами»: обираємо свій образ

Повнота диктує свої специфічні правила не тільки в підборі одягу, але і у виборі зачіски. Чомусь серед дам вважається, що короткі стрижки для повних жінок категорично протипоказані. Мовляв, «пышкам» варто носити тільки довге волосся, або, на крайній випадок, обмежитися середньою довжиною до плечей. Чи це Так?

Яка довжина краще?

Але це велика помилка!

Більше того, саме середня довжина волосся здатна «вміло» підкреслити всі недоліки, які повні дівчата мріють хоч якось приховати від сторонніх очей. А ось короткі стрижки цілком здатні допомогти їм у цій нелегкій справі.

Відмінний приклад цього – безліч кіноактрис і поп-дів, які мають округлі форми і носять стильні зачіски з короткого волосся. Не варто думати, що ваші фізичні дані якось обмежують вас у креативності та підборі стилю. Ви, як і будь-яка інша дівчина з стрункою фігурою, повинні орієнтуватися скоріше не на власну вагу і повноту щік, а на риси обличчя і його основні параметри.

Дійсно, існують зачіски, які рішуче не підійдуть власницям пишних форм. Насамперед, до них відносяться довге волосся, укладені симетрично і не володіють прикореневих об’ємом. Гладкі укладки здатні візуально зменшити вашу голову, внісши жахливу диспропорцію в загальне сприйняття вигляду. Кінські хвости з бездоганно зализаними назад волоссям також здатні зіпсувати всю картину вашого іміджу.

І, нарешті, вам варто ставитися обережно до ультракоротким, «екстремальним» стрижок під машинку. Їх варто вибирати тільки в тому випадку, якщо пропорції вашого обличчя дійсно ідеальні, що малоймовірно при великому надмірній вазі. Ви також повинні врахувати, що вам підійдуть лише ті варіанти стрижок, які можна назвати зачісками, а не банальним «хаосом» — тільки в цьому випадку ви можете розраховувати на вміле відволікання уваги від недоліків вашої фігури.

Коротка стрижка: на якому варіанті варто зупинитися?

Для щільних дівчат з круглим обличчям підійде незліченна кількість коротких стрижок.
Головне – щоб вони виглядали гармонійно і акуратно.

Провідні топові стилісти одностайно твердять: якщо жінка «велика», її голова ні в якому разі не повинна бути маленькою. Тому якщо вже ви володієте розкішними соковитими формами, подбайте про достатньому обсязі волосся на вашій голові.

Чіткі геометричні лінії, відсутність об’єму, площина форми – не кращий варіант стрижки у вашому випадку. Це ж правило поширюється на тих, хто може похвалитися довгим волоссям. Занадто гладкі, рівні, прямі і ніби прилизані зачіски на прямий проділ вкрай негативно позначаються на зовнішньому вигляді повної жінки.

Відмінна стрижка для повної дівчини – подовжене каре, боб або А-боб.

Укладання при цьому в обов’язковому порядку повинна володіти достатнім об’ємом на маківці. І, якщо дозволяє ширина обличчя, об’єму можна додати спереду. У вашій стрижці обов’язково повинна фігурувати легка недбалість.

Нехай це будуть профиллированные кінчики, рвана чолка, асиметричний проділ – головне, щоб у готовій зачісці не було зайвої строгості і елегантності. Ця ж теорія поширюється на вибір кольору волосся – «пышкам» краще відмовитися від єдиного відтінку по всій довжині. Особливо якщо цей відтінок входить в лінійку «блонд».

До кучерям слід поставитися максимально обережно. Плавні локони, особливо якщо вони завите від кореня, здатні легко підкреслити повноту вашого чарівного личка. А ось грайливі і пустотливі африканські кучері як не можна до речі припадуть до будь-якого вашого образу. Це правило поширюється тільки на волосся короткої та середньої довжини. Довге волосся з дрібними кучерями, особливо якщо «пампушка» відрізняється мініатюрним зростанням, здатні візуально перетворити її в «кульку», ще більше скоротивши довжину тулуба і додавши обсягу формами.

Від чого варто відмовитися?

Серед коротких стрижок для повних дівчат в категорію «табу» варто віднести «паж» і «каре-куля». Такі зачіски будуть підкреслювати повноту обличчя і шиї. Та й самі вони виглядають досить плоско, що, як ви вже зрозуміли, для вас не дуже прийнятно.

Інші «невідповідні» варіанти:

  • Голі віскі. Повне особа повинні обрамляти градуйовані локони. Якщо заправляти волосся за вуха, або, тим більше, стригти їх таким чином, це лише приверне увагу до фізичних недоліків особи і тіла;
  • Надлишковий обсяг. Ми вже говорили про те, що для вас кращі об’ємні укладки. Проте все добре в міру. Не варто занадто захоплюватися начосом, особливо у верхній частині голови – так ви ризикуєте зовсім «втратити» особу у вашій екстравагантної зачіски, і привернути увагу до масивного тулуба;
  • «Піксі». В своєму класичному варіанті, вона рішуче не підійде власницям грушоподібної особи з низьким маленьким чолом і широкої, масивною щелепою. В даному випадку краще віддати перевагу «шапочці» з асиметричною косою чубчиком і каскадом;
  • Боб без чубчика. Боб-каре є хорошим вибором для повної дівчини, однак чубчик у цьому випадку – умова обов’язкова. В принципі, повненьким жінкам важко обійтися без чубчика, формуючи красиву зачіску. На пані з пишними формами буде ідеально виглядати боб з косим проділом і відповідної асиметричної чубчиком;
  • Ультракороткая стрижка «під хлопчика». Короткі стрижки для повних жінок з круглим обличчям дійсно актуальні. Але не в тому випадку, коли волосся на голові практично не залишається. Ви повинні розуміти, що настільки екстравагантний вигляд може істотно зіпсувати ваш образ, візуально зменшити розмір голови по відношенню до тулуба, створити серйозну диспропорцію в сприйнятті фігури.

У виборі зачіски, як і у виборі одягу, важливо спиратися не тільки на власний вагу або обсяги, але і на багато інших чинників – типаж і кольоротип зовнішності, риси обличчя, загальний стиль. Погодьтеся, коротка хаотична стрижка навряд чи підійде романтичної особи або ділової леді, а довге волосся до поясу стануть не кращим прикрасою для жінки, що дотримується образу в дусі «унісекс».

Обов’язкова чубчик?

Незалежно від типу обраної стрижки, без чубка повним жінкам практично не обійтися. Вона здатна гармонізувати контури обличчя, додати оптимального обсягу укладанні, відвернути увагу від контрастного переходу між лобом і щоками. Але чубчик повинна бути обрана правильно.

Наприклад, об’ємна, пряма, широка чубчик може тільки зіпсувати остаточний образ, додавши «важкості» в нижню частину обличчя. Якщо при цьому волосся буквально «потрапляють в очі», такий варіант і зовсім не прийнятний для вас. Справа в тому, що «зіркою» у іміджі має бути саме зачіска, а не її «аксесуар». Особливо якщо мова йде про короткій стрижці.

Оптимально виглядають на товстому обличчі косі чубчика. Причому неважливо, рвані вони, або рівні, густі, або менш щільні.

Головне – врахувати всі інші нюанси зовнішності і відвернути увагу від об’єктивних недоліків. Крім гармонії цілісного образу, слід враховувати тип самої стрижки, щоб остаточне її сприйняття не стало дисонує.

Якщо у вас пишні груди, широкі похилі плечі і не цілком «лебедина» шия, не варто робити плоских, притиснутих до чола чолок. У цьому випадку важливо зробити чубок атрибутом для зорового витягування фігури. Для цього варто завити її плойкою або бігуді, і постаратися зробити «повітряної», застосувавши грамотну градуювання.

Пишним дамам не слід експериментувати з дуже короткими гладкими чубчиками – вони можуть підкреслити круглоту щік і зробити обличчя ще більш об’ємним. Крім того, такі чубчика візуально вкорочують і розширюють шию, що зовсім не потрібно тим, хто має надлишкову вагу.

Якщо ви хочете підкреслити свою індивідуальність креативної стрижкою, але вас мучать сумніви з приводу того, наскільки вона підійде вам при обліку зайвої ваги – знайдіть грамотного перукаря і проконсультуйтеся з ним в очній формі.

Хороший майстер відразу знайде ваші «козирі» і вміло обіграє їх якісної стрижкою. Він також підкаже вам, як правильно укладати нову зачіску самостійно і доглядати за волоссям. Будьте чарівні!

Залишити коментар