Коли краще підстригати волосся?

Волосся є невід’ємною частиною людського організму і, звичайно, жіночої краси. З ним пов’язано безліч повір’їв, які побутують як у народних переказах, так і в писаннях, де міцні коси приносили удачу і спасіння, а втративши їх, герой гинув.

Наші предки століттями виробляли правила догляду, особливу увагу, приділяючи фазам місяця під час стрижки і, з’ясовували, в який час підстригати волосся краще. Спостерігаючи зв’язок, що існує між супутником землі і станом волосся, були помічені певні тенденції, що впливають їх на ріст і здоров’я.

Так, при зростаючому місяці рекомендується стригтися з метою:

 • прискорити ріст волосся, бажаючи їх відростити;
 • поекспериментувати з новим чином знаючи, що через місяць ви приміряєте на себе нову стрижку;
 • зробити шевелюру сильніше і густіше за рахунок їх скорочення та оновлення.

Цей феномен пояснюється тим, що в період після молодика, супутник Землі активує всі важливі процеси в організмі, дає їм поштовх до розвитку, яке призводить до повного оновлення клітин в тілі.

Подібно морським хвилям позитивна енергетика людини тягнеться вгору, наповнюється силою і живить волосся максимально від коренів до самих кінчиків.

Якщо ж стригтися дні на убуваючу Місяць, то наслідки будуть такими:

 • зростання пасм значно сповільниться, що допоможе зберегти зачіску на більш тривалий термін;
 • стан стане краще за рахунок сповільненого зростання, а, отже, кількість речовин, живлять структуру буде витрачатися на меншу довжину;
 • за рахунок малоактивною фази росту волосся стануть менше випадати, будуть ставати гущі, а їх внутрішня структура – міцніше.

Цю фазу варто використовувати ефективно дівчатам, у яких зачіска постраждала в результаті частого використання фарби або неякісних засобів укладання. А також тим, хто виходить з дієти, за час якої організм ослаб.

Жінки, більш похилого віку передають правила стрижки волосся з покоління в покоління. Звичайно, світ навколо змінюється і деякі обставини стрижки разом з ним, але основи знання, коли підстригати волосся краще, залишаються непорушними.

Вибирай людину, якій довіряєш

Саме людини, який є не тільки професійним майстром, рекомендованим подругами. Адже вважається, що відрізані пасма мають несуть органічну інформацію про людину, на голові якого вони виросли. За деякими уявленнями, перукар, працюючи з ними, здатний вплинути на вашу долю, змінити її в кращу або протилежну сторону, навіть просто підрівнюючи кінчики.

Тому він повинен бути оптимістом, перебувати в гарному настрої під час роботи над зачіскою.

Важливо також враховувати його вік. Якщо ви впевнений у своїх діях людина, самостійно вибирає свій шлях і впевнений у обраної вами стратегії життя, тоді майстер повинен ровесником або бути молодше вас.

І навпаки, якщо ви не справляєтеся з навколишньою реальністю, відчуваєте брак сил і апатично сприймаєте все навколо, вибирайте навченого досвідом похилого професіонала. Він може підштовхнути ваше життя вперед, надати їй правильний напрямок руху.

Ні в якому разі не стрижіть себе самі

Як кажуть медики «не займайтеся самолікуванням», а довіряйте людям, які знають у своїй справі толк. З точки зору біоенергетики, якщо у вас спостерігаються проблеми з самопочуттям не варто власною рукою погіршувати становище. «Не треба підстригати себе самостійно, щоб не завдати шкоди» – впевнено скаже вам будь-народний цілитель або екстрасенс. Правильним рішенням в такій ситуації буде відвідування перукарського салону з перевіреним майстром, який доводиться вам по душі.

Перукар повинен бути однієї з вами статі

Зайва симпатія до клієнта протилежної статі здатна створити непотрібні, часом деструктивні зв’язку. Невиправдані взаємні очікування можуть принести горе, навіть коли майстер не бажає вам завдавати шкоди. Уникайте подібних ризиків і не піддавайтеся впливу чоловіка, якому ви дозволили працювати з вашим іміджем. Це може внести дисбаланс у ваші стосунки в сім’ї, з близькими людьми.

Враховуйте фази місяця

Якщо метою стрижки є загальна оздоровча профілактика, то оптимально її здійснювати на убуваючу місяць, коли підстригати кінчики волосся найкраще.

Цей принцип практикували ще наші предки: для того, щоб одужати, вони відрізали волосся разом з негативною енергією, присутньої в нездоровому організмі.

Але варто знати, що вони після цього будуть відростати повільно, набираючись сили до найближчого повного місяця.

Тому практику стрижки під час місяця, що убуває часто використовують для зміцнення і оздоровлення, зміни якостей в позитивну сторону. Стрижка ж на зростаючу місяць гарантує швидке зростання, що вигідно, якщо з’явилося бажання змінити зачіску, збільшивши її обсяг.

Вибирайте дні тижня в залежності від цілей

У кожного дня тижня є власна характеристика, що впливає, в тому числі і на стан шевелюри.

Тому важливо знати в які дні тижня краще підстригати волосся:

 • понеділок як символ початку нового часу відмінно підходить для експериментів;
 • вівторок варто використовувати як день відвідин до свого майстра, якщо є потреба щось змінити у своєму житті;
 • середа – гарний час для довірливої розмови з майстром, якому ви довіряєте створення нового іміджу;
 • четвер так само рекомендується для змін як зовнішніх, так і внутрішніх, здатних змінити відносини з оточуючими в кращу сторону;
 • п’ятниця скоєно не підходить для стрижки тим, хто вважає, що у них все ідеально, і допоможе повернути впевненість у собі тим, у кого її немає;
 • субота відмінно підходить для стрижки перед відвідуванням оздоровчих процедур в сауні або СПА-салоні;
 • неділя вважається днем різких змін, і стрижка в цей день здатна кардинально змінити життя невдах в хорошу сторону або зіпсувати її тим, у кого все гаразд.

Вирішувати, в які дні підстригати волосся краще, потрібно самостійно, враховуючи власне самопочуття і бажані цілі. Існує ряд широко відомих заборон визначають, якого числа підстригати волосся краще не варто.

Це чотири непарних дні місячного календаря, більше відомих як сатанинські – дев’ятнадцятий, п’ятнадцятий, двадцять третій та двадцять дев’ятий. А так само небажану час для якоїсь активності, пов’язаної з гострими предметами – це дні місячних і сонячних затемнень.

Вважається, що наслідки можуть бути важкими, від випадіння волосся до сильного захворювання всього організму.

Залишити коментар