Клатч до червоного плаття

Червона сукня — відмінний вибір вбрання для будь-якого торжества. Однак, воно обов’язково повинно бути доповнено певними аксесуарами, серед яких особливе місце займає клатч.

Так як колір такого наряду являє собою і без того яскравий акцент образу, всі інші доповнення, в тому числі і сумочка, повинні бути більш скромними.

Від чого залежить вибір клатча

Вибираючи клатч до червоного плаття, потрібно керуватися важливими правилами.

 • Наскільки відтінок наряду є насиченим;
 • Важливий фасон моделі;
 • Звертається увага на довжину і декор;
 • Впливають на вибір використовуються прикраси, макіяж, а в деяких випадках і зачіска.

Всі ці компоненти повинні обов’язково гармоніювати між собою, що добре помітно при безпосередній примірці.

Як можна поєднувати клатч з сукнею

Поради та рекомендації, запропоновані нижче, допоможуть правильно підібрати клатч до вибраного поряд.

 1. Клатч такого ж кольору, як і взуття — безпрограшний варіант. Цікавий варіант – застосування принципу контрасту, коли взуття, туфлі і сумочка беруться контрастного сукні кольору. Ні в якому разі не варто для всіх цих трьох предметів вибирати один тон, це вже буде перебір.
 2. Клатч може виконувати функцію яскравого колірного акценту образу, тільки в тому випадку, якщо використано не більше 2-3 кольорів.
 3. Для однотонного сукні має сенс використовувати клатч з принтом і навпаки. Чорний варіант сумочки підходить до будь-якого вбрання, навіть якщо взуття буде кольоровою.

Клатч до червоного плаття

Виглядати бездоганно вдасться в тому випадку, якщо всі компоненти вбрання будуть виглядати гармонійно.

При виборі відповідних аксесуарів до створеного образу завжди потрібно пам’ятати про теплоту тонів і про те, що кожна модель наряду має свої особливості крою.

Вирушаючи на вечірку або корпоратив, краще всього надіти легке червоне коктейльне плаття. Подібний наряд буде виглядати привабливо і грайливо. Прикраси підбираються скромні для цього варіанту:

 • невеликий клатч чорного кольору, який може бути оздоблений паєтками;
 • чорний варіант, прикрашений бісером, теж підійде відмінно;
 • туфлі бажано взяти на пару тонів контрастніше самого вбрання, наприклад, вишневі;
 • доповнити образ можна за допомогою золотих сережок або маленького кулона.

Екстравагантна одяг припускає використання таких прикрас:

 • клатч повинен бути максимально простим, без будь-яких прикрас;
 • рекомендується виділити макіяж — зробити яскравими губи або очі. Що кому більше пасує;
 • туфлі можуть бути чорного кольору або ж більш яскравими, ніж вбрання.

Довге плаття — ідеальний варіант, практично не потребує прикрасах. Можна використовувати витончене і відповідні до нього сережки. Клатч підбираємо таким чином, щоб загальна тематика сережок і намиста простежувалася. Причому, цей аксесуар має бути неймовірно витонченим.

Для моделі з довгим рукавом підібрати прикраси і сумочку складніше. Можна використовувати маленький чорний міні-варіант або брошка у вигляді троянди. Але кілька прикрас поєднувати не рекомендується.

Згладити яскраве розмаїття червоного відтінку можна за рахунок аксесуарів сірого кольору. Поєднання сірого, червоного та срібного кольорів є дуже популярним. Прикраси і маленька сумочка сірого кольору додадуть образ менше агресії і більше витонченості.

Вибравши відтінок червоного кольору можна поекспериментувати з коричневим, блакитним та синім кольором, головне, грамотно ці кольори обіграти.

Сріблястий клатч, має вишивку, бісер або мереживо ідеально поєднується з розкішній вечірній моделлю, а також нарядами з шовку та атласу.

Зелений клатч можна використовувати тільки в тому випадку, якщо передбачається наявність підходящої взуття. Допускається поєднання зеленого тону з яскраво-червоним і атласним платтям, а також з моделями, виготовленими з оксамиту. Однак при цьому важливо присутність такого відтінку у вашому образі десь ще. Приміром, на шиї може красуватися кольє з зеленими каменями або на ногах будуть красуватися туфлі зеленого кольору.

У поєднанні з червоним платтям і бежевими туфлями відмінно буде виглядати золотистий, рудуватий або середньо-коричневий відтінок. Можна зупинитися і на клатче чорного або білого кольору, проте модниці воліють підбирати такий аксесуар в тон свого взуття. Під бежеві туфлі відмінно підійде міні-сумочка більш темного бежевого або теплого золотистого відтінку. Туфлі насиченого рудуватого відтінку припускають використання клатча з рудо-золотистої шкіри.

У тому випадку, якщо використовуються помітні, великі й блискучі аксесуари, то до вибору клатча потрібно ставитися обережно. Ніякого великої кількості декору і страз. І навпаки, брак потужних і ефектних деталей у образі можна компенсувати за рахунок помітної сумочки.

Чого варто уникати

При виборі червоного плаття необхідно пам’ятати, що цей колір не потребує малюнках. Допускається наявність незначної, витонченою обробки. Якщо одяг вже містить якийсь візерунок, то потрібно відмовитися від будь-яких прикрас.

З червоним кольором ідеально поєднується чорний, сріблястий, золотистий і чорний. Однак, не варто поєднувати з червоним такі ж яскраві відтінки, типу зеленого, жовтого і т. п.

Гармонійно підібрані прикраси до червоного плаття, дозволять створити сильний, модний образ. Використання порад і рекомендацій, запропонованих вище, дозволить не допускати типових помилок при виборі аксесуарів до свого вбрання.

Залишити коментар