Китайські амулети

У філософії Китаю завжди переважали теми вічності і правильної розстановки предметів і навіть до звуків ставляться, як до провісників лиха або радості.

Багатовікова історія принесла величезну кількість амулетів і талісманів із загадкової країни. Китайські амулети призначені для людей, які можуть зрозуміти і здатні шанобливо ставитися до символів і знаків. Ці предмети не можна використовувати як щось звичайне. Вони вимагають повної віддачі від свого володаря і готові працювати в повну силу.

Амулети у вигляді тварин

Китайські талісмани часто представлені у вигляді фігурок тварин. Це неспроста. Представники фауни уособлюють різні випадки і характери.

Тварин зображують на медальйонах і підвісках.

Тигр символізує безмовну і мудру захист. Китайська міфологія відносить його до воїну, який бореться зі світом зла. Такий талісман може подарувати впевненість у собі і додаткові сили для боротьби з життєвими труднощами. Амулет у вигляді тигра або з його зображенням вішають у кімнаті маленьких дітей. Він захистить їх від нічних демонів і страхів.

Талісман з драконом — один з найбільш сильних і значущих. Дракон є священним втіленням миру, добробуту, здоров’я і достатку. Можна сказати, що це універсальний китайський амулет від усіх бід і напастей.

Птах Фенікс, укладена в амулет, приносить щастя в сімейному житті. Вважається, що вона працює в тандемі з драконом. Саме тому Фенікс часто зображується разом з драконом для більш мощой підживлення.

Китайський амулет у вигляді черепахи принесе сили і терпіння тим, хто цього дійсно потребує. Його можна подарувати людині, яка перебуває у важкій ситуації і йому необхідна незрима рука допомоги.

Риби — ще один символ удачі для закоханих і не тільки. Дві рибки у вигляді фігури або кулона призначені для сімейних пар, які хочуть зберегти свою любов на довгі роки. Одна риба допоможе знайти грошове благополуччя і стабільність.

Це далеко не весь список тварин, яким довіряють свої плани, надії і мрії.

Таємнича сила рослин

Флора посідає не менше місце в навчаннях, залишених філософами.

Особливе і дуже важливе місце в китайських амулетах займає бамбук. До рослині ставляться з повагою і вважають, що воно допомагає захиститися від злих магічних текстів. Також бамбук є символом радості і свята в житті володаря оберега.

Коли мова йде про поганий стан здоров’я, китайці звертаються до оберегом із зображенням гарбуза.

Лотос і гранат здатні подарувати жінці довгоочікуваного дитини. Вони є символом благополуччя і повної чаші, яка не порожніє. Також китайський амулет у вигляді лотоса дарує довголіття і впевненість у собі.

Гранат допоможе бачити в людях заздрість і погані посили. Такі недруги будуть обходити стороною господаря священного амулета.

Квітка піона призначений жінці, яка хоче зберегти свою молодість і красу на довгі роки. Кулон із зображенням півонії з разу в раз буде показувати своєї господині, як вона цікава і приваблива для чоловічої статі.

Рослини можуть дати захист як у вигляді малюнка на прикрасі, так і у вигляді статуетки. Головне, не розлучатися з нею ні за яких обставин. Китайський амулет повинен бути вірним супутником завжди і скрізь.

Висновок

Таємничі звуки, подуву вітерця, тварини і рослини. Китайські амулети прийшли з давнини, і в них вірять, як у непорушні правила. Талісман з ухилом у китайську міфологію не вимагає підзарядки і чищення. Потрібно лише вірити в його магічну силу і не піддавати сумніву те, що не могли пояснити навіть мудрі предки.

Залишити коментар