Кільце в носі: види пірсингу і особливості процедури проколювання

Прокол ніздрі або як інакше називається кільце або гвоздик в носі, пірсинг, це один з напрямків боді-арту, яке з часом набирає все більшу популярність. І сьогодні ми з вами спробуємо розібратися зі значенням такого прикраси, вивчимо особливості такої процедури, а також зважимо всі за і проти. І почнемо ми зі значення пірсингу в ніздрі.

Виявляється, ще з давніх часів вважалося, що наявність подібного прикраси робить вашу зовнішність привабливішою. Крім того, в Індії подібна мода була пов’язана і з акупунктурою. Вважалося, що прокол в лівій ніздрі може надати допомогу в оздоровленні репродуктивної системи жінки. А ось розташування дірки з правого боку було покликане полегшити процес виношування дитини, а також зменшити біль під час пологів.

Популярним таку прикрасу було і у бедуїнів на Близькому Сході. Але в даному випадку пірсинг був своєрідним показником статусу. Чим більше розмір кільця, тим багатше був рід.

Пірсинг носа: види

Як виявилося, видів даного пірсингу існує аж сім штук.

До них можна віднести проколи в таких частинах:

  1. Крила органу. Цей вид проколу є найбільш простим і безболісним. Вам просто проколюють ніс з однієї або двох сторін. Подібна ранка гоїться досить швидко;
  2. Септум. Особливість цього виду пірсингу полягає в тому, що проколюють перегородку. Причому у вас в даному випадку є два варіанти: ви можете проколоти тільки тканини між ніздрями або ж повісити аксесуар на сам хрящ. До речі, найчастіше в якості прикраси при такому пірсингу носа використовують кільце;
  3. Септрил. Цей вид прикраси є видозміною септума. І вся різниця полягає в тому, що в першому випадку орган вам будуть проколювати горизонтально по відношенню до кінчика. А в другому випадку прокол буде вертикальним;
  4. Бридж. Цей пірсинг кріпиться на тканинах перенісся і є своєрідним мостом між вашими очима. За це він, власне, і отримав свою назву. До речі, в залежності від ширини перенісся ви можете зробити кілька проколів паралельно один іншому;
  5. Кінчик. В даному випадку кінчик проколюється зсередини по напрямку до вершини. Зауважте, при цьому хрящик не зачіпається;
  6. Остін бар. У цьому випадку кінчик органу проколюється горизонтально. При цьому хрящ також не зачіпається;
  7. Нассаланг. Цей вид пірсингу є найбільш складним і вимагає наявності великого професіоналізму майстра. Складність такої процедури полягає в тому, що проколюється не тільки м’яка тканина на кінчику носа, але і частина хряща. Відповідно всю процедуру треба робити чітко і акуратно, щоб не пошкодити хрящові перегородки.

Не варто думати, що більше не існує ніяких варіантів проколу носика.

Якщо ви потрапите до справжнього професіонала, який зможе поєднати кілька методів в один, то пірсинг може вийти досить оригінальним.

Види прикрас, які можна використовувати при пірсингу

Як ви розумієте, сам прокол не несе в собі ніякої принади і прикрасити себе за допомогою простої дірочки в носі вам не вдасться. Саме з цієї причини ключове значення в даному випадку грає і вид прикраси. У салонах ви можете придбати як класичні, так і специфічні аксесуари.

До класики найчастіше ставиться кільце в носі і септум.

Серед назв специфічних прикрас ви можете зустріти такі як ностриллы. Це прямі або зігнуті гвоздики, які використовують для проколювання крил носа. Зустрічаються також штанги і банани. Також останнім часом у вигляді прикрас досить часто стали використовувати порожнисті кільця, розтягуючі краю шкіри. Такий аксесуар називається тунель.

Тепер що стосується металу. Не має значення, якої форми предмет ви використовуєте після проколу носа: кільце, ностриллу або тунель. Головне, що воно було виготовлено з правильного матеріалу. Що цікаво, одразу після процедури не рекомендується надягати прикраси з дорогоцінних металів.

Оптимальним варіантом є біопласт, медична сталь або титан.

А от після закінчення деякого часу ви можете звернути увагу на золото, платину або срібло.

А останнім часом все більш популярними стають такі матеріали, як дерево або кістку. Але якщо ви зважилися купити дерев’яний або кістяний аксесуар, то, перш за все, переконайтесь, що матеріал добре оброблений. Адже на відміну від металу, дерево і кістку є органічними матеріалами. А це означає, що на поверхні виготовленого з них прикраси можуть бути різноманітні бактерії.

Пірсинг: прокол і правильне носіння сережки

Мало просто прийти в салон і проколоти ніс. Перш за все, вам варто переконатися, що даний заклад відповідає всім санітарним і гігієнічним нормам. Якщо ви прийшли до майстра і помітили, що павутиння по кутках аж ніяк не бутафорська, то не радимо вам проводити які-небудь процедури в даному місці. Адже в такому випадку ймовірність підхопити яку-небудь інфекцію дуже висока.

Якщо ж зі стерильністю на перший погляд все в порядку, то можете сміливо приступати до процедури.
При цьому пам’ятайте, що перед проколом майстер обов’язково повинен очистити вашу шкіру від всіляких мікробів за допомогою спеціального антисептичного засобу.

І ще одне, ви можете попросити майстра допомогти вам з місцем локації прикраси. Для цього зовсім необов’язково проколювати носа в декількох місцях і дивитися на результат. Фахівець може поставити вам кілька точок з допомогою спеціального хірургічного маркера.

Саме проколювання ні в якому разі не варто робити з використанням пістолета. Тут справа в тому, що з його допомогою дуже складно зробити прокол в конкретному місці.

А якщо майстер ще й піднесе апарат занадто близько, то є ймовірність серйозного пошкодження хряща. Так що для того щоб зберегти свої нерви, краще проколювати за допомогою звичайної загнутою голки.

Тепер давайте розглянемо питання про те, як правильно втягати кільце в ніс. Кілець може бути два види. В першому випадку два кінця змикаються в кульці, в іншому – кільце є безшовним. Але механізм в обох випадках однаковий.

Спочатку вам потрібно розкрити застібку і акуратно протягнути один край через дірку. Після того як ви почали проштовхувати край через прокол слідкуйте за тим, щоб він здався з боку ніздрі. Після цього вам варто з’єднати два краї кільця і сильно стиснути. Ховати шов в ніздрі можна тільки після того, як ви переконалися, що предмет гарненько застебнувся.

Використання кільця-обманки для носа

Погодьтеся, далеко не кожен зможе проколоти ніс. Але ж відповідати останнім віянням моди ой як хочеться. Саме для таких випадків і придумана обманка. На носі обманка у вигляді кільця кріпиться за допомогою звичайного затиску. Якщо ж ви хочете одягнути невеликий стразики замість гвоздика, то для його закріплення вам знадобиться спеціальний клей.

Ще одним цікавим варіантом закріплення підробленого пірсингу є магніти. Ви просто додаєте магніт з аксесуаром з зовнішньої сторони і звичайний магнітик з внутрішньої.

Увага! В даному випадку ви повинні звертати увагу на якість купуються магнітів. Адже якщо внутрішня частина прикраси відвалиться, то наслідки можуть бути досить сумними.

У таких прикрас є кілька переваг перед постійним пірсингом. Наприклад, таким чином, ви можете приміряти на себе подібний образ і вирішити, чи варто так кардинально змінювати стиль.

Крім того, подібні дрібнички відмінно виручать тих, у кого на роботі суворий дрес-код.

Так ви можете виглядати в денний час вельми статечно, а от увечері можна вирушати в клуб у новому відвертому образі. Не варто забувати і про те, що якщо ви потім передумаєте і вирішите позбутися від подібного прикраси, то після реального проколу, швидше за все, залишиться шрам. А ось після шкарпетки фейк-пірсингу вам не знадобиться шліфувати шкіру для того, щоб позбутися від шрамів.

Як бачите, сьогодні ви можете реально проколоти ніс або скористатися фейк-пірсингом. І ось ваш новий образ готовий.

Ви можете підібрати будь-які прикраси і кожен раз вражати оточуючих своїм екстраординарним зовнішнім виглядом. Експериментуйте, шукайте себе і будьте щасливі!

Залишити коментар