Керівництво по використанню термопакетов

Близько ста років тому ще не було ні холодильників, ні морозильних камер, а для зберігання продуктів використовували льоху. Але так як льох – це все одно не холодильник, особливо в літній час року, жінки повинні були готувати їжу для всієї родини кожен день.

А ось сучасним господиням пощастило набагато більше. Готові продукти ми зберігаємо в холодильнику, м’ясо та заморожені овочі в морозильній камері, навіть в дорозі ми можемо зберегти продукти свіжими. Для цього винайшли термопакеты.

Що таке термопакеты?

Термопакет – це тара, в якій можна зберігати і транспортувати заморожені, охолоджені або гарячі продукти. Придбати такі пакети можна в супермаркетах. Прошарок з піноплекс знаходиться між шарами спеціальної фольги і уповільнює процес розморожування у заморожених продуктів, а процес охолодження у гарячих. Завдяки ручкам, завязкам і застібок, які є на деяких моделях таких пакетів, дуже зручно використовувати їх при виїзді на дачу або на пляж.

Як зберігати заморожені продукти в термопакетах

Найчастіше термопакеты використовують для транспортування заморожених овочів. Тому перед покупкою такої тари зверніть увагу на упаковку. Там вказано, скільки тримають холод пакети саме цієї моделі.

А краще запитайте у продавця-консультанта, тоді ви отримаєте більш точну відповідь на питання, скільки може тримати холод термопакет для заморожених продуктів.

Навіть після вивчення всієї наданої інформації, потрібно враховувати температуру повітря навколо. Так, якщо на вулиці спека, ваші заморожені продукти не змінять свій вигляд до трьох годин. А в більш прохолодну погоду можна розраховувати на п’ять годин ефективної дії цього диво-пакету.

Як використовуються термопакеты для охолоджених продуктів

Для поїздки на пікнік або в подорож, ізотермічні пакети – просто знахідка. Ніхто не хоче в спеку пити теплі напої і соки. Також в них можна привезти з собою курку-гриль або піцу. Так буде можливість перекусити чимось тепленьким, поки ви посмажите шашлики і зваріть кашу. А так як пакети можна підібрати індивідуального розміру, дуже зручно використовувати їх для пляшечки з дитячим харчуванням. Тепер можна не переживати за своє чадо, вирушаючи сім’єю на природу.

Можна використовувати термопакет для гарячих продуктів

Часто буває, що обідати вдома або в їдальні немає можливості. Тоді, на допомогу приходить ізотермічний пакет. У ньому до самого обіду можна зберегти їжу теплою навіть у холодну пору року. Тим більше що після використання, тару можна вимити і користуватися нею до тих пір, поки не порветься.

Як правильно користуватися термопакетом для продуктів

Таке дивне винахід, як ізотермічні пакети для багатьох залишається загадкою й досі. Навіть бачачи їх у магазинах, люди просто не знають, як ними користуватися і для чого вони потрібні.

А адже така тара скрізь знадобиться:

  • для тормозка, на роботу або в школу;
  • на пікніку, для холодних напоїв;
  • для підтримки температури дитячого харчування на прогулянці;
  • допоможе принести гаряченьку курочку на обід;
  • стане в нагоді мисливцям, рибалкам і туристам;
  • збереже потрібну температуру при перевезенні медичних препаратів;
  • термопакеты гарні для перевезення продуктів.

Для перевезення рідини переконайтеся в цілісності пляшки або банки і перевірте кришку. Вытекшее пити прямо з пакета не можна. При пакуванні гарячих продуктів, постарайтеся максимально нагріти їжу, тоді вона довше пробуде гарячої.

Якщо даєте тормозок дитині в школу, щільно закрийте або зав’яжіть термопакет, щоб їжа не опинилася в портфелі і не зіпсувала підручники. І головне, при купівлі такого пакета заздалегідь подумайте, що ви будете робити з цим термопакетом, щоб вибрати правильний розмір і форму.

Тепер, коли ви дізналися про існування такого пакета, у вас не виникнуть проблеми з холодними напоями на пляжі і теплою їжею для вашого малюка.

Залишити коментар