Камінь тигрове око в натільних та інтер’єрних прикрас

Тигрове око – це дуже красивий камінь. Завдяки ограновуванні він найчастіше набуває форми купола. У Росії великі поклади розташовані на Уралі. Він є різновидом кварцу.

Види

Камінь тигрове око відрізняється жовтувато-коричневим забарвленням. Йому властива наявність хвилястого темного малюнка. Смуги всередині можуть бути чорні, жовті, золотисті або коричневі. Може бути також райдужне кольорове сяйво всередині мінералу.

Цей мінерал може бути двох видів: соколине око і бичачий очей. Бичачий очей отримують в результаті прожарювання, він змінює своє забарвлення на буро-червоної. А соколине око – це камінь синьо-сірий. В ньому знаходиться більше домішок заліза. Усередині присутні чорні і блакитні смуги з мінімальними рожевими вкрапленнями. Цей вид зустрічається рідко, тому він високо цінується.

Найчастіше його використовують при виготовленні статуеток, сувенірів, а також ювелірних прикрас.

Властивості та значення красивого каменю

Тигрове око в давні часи використовували як оберіг проти різних небезпек і злих духів. І зараз вважається, що вона захищає людину від різних життєвих неприємностей. Цього кварцу властивий потужний заряд енергії. Тобто, при небезпеку, мінерал починає попереджати господаря про це. Наприклад, намиста здавлюють шию, кулон з каменем стає важким, кільце стискається навколо пальця. Треба тільки відчувати ці знаки і уважно до них прислухатися.

Мінерал допомагає в професійній сфері – він привертає прибуток і успіх, оберігає від поганих партнерів. Прикраси з мінералом тигрове око сприяє поверненню боргів, захищає від руйнування. Але, щоб кварц допомагав треба бути активним і цілеспрямованим людиною, якщо ви будете лінуватися і вести пасивну життя, він буде лише напружувати.

Велике значення має тигровий камінь для профілактики різних захворювань.

Допомагає він при багатьох хворобах і турботах:

 • гіпертонії;
 • захворюваннях суглобів;
 • шкірних хворобах;
 • непояснених страхи;
 • отиті;
 • хвороби крові;
 • депресії, інсульті;
 • жіночих хворобах;
 • надлишковій вазі;
 • занепад сил;
 • безсонні.

Якщо вас мучать ці хвороби, не варто нехтувати чудовим засобом.

Магічні властивості якого знаку зодіаку підходить камінь тигрове око

Кварц підходить людям, які народилися під знаком Стрільця, Діви, Близнюків і Водоліїв. Наприклад, знак Діва з його допомогою знаходить впевненість, а Близнюки розкривають у собі досі невідомі здібності.

Магічні властивості його великі, він може допомогти кожному знаку зодіаку. Кварц несе в собі енергію сонця, повітря і землі. Камінь розвиває приховані здібності і таланти людини. А також пом’якшує гнів і ревнощі власника. Мінерал розвиває інтуїцію і сміливість, у важких ситуаціях допомагає знайти правильне рішення.

Чудовим властивістю каменю тигрове око є захист від пристріту і псування. Мінерал сприяє набуттю любові і гармонії, оберігає від заздрощів і злості, різних пліток і наклепів. А ще гасить сварки, зміцнює педагогічні здібності, додає відвагу, сміливість і допомагає зосередитися.

Як правильно носити

Для того щоб ця річ дійсно допомагала, треба знати деякі нюанси користування їй:

 • будьте активними, не лінуйтеся – цей кварц не любить песимістів і ледарів;
 • він любить лише срібло, тому обрамляйте його срібними перснями, сережками і запонками. Не використовуйте золото або інший метал, можна носити його і в чистому вигляді, наприклад, намиста;
 • можна виготовити з нього невеликі сувеніри: кульки, фігурки, тримати їх треба на видному місці

Як бачите, властивості тигрового каменю дуже своєрідні. Якщо він вам підходить по знаку зодіаку або просто подобається, носіть його з задоволенням. Він буде захищати вас, і дарувати удачу в справах.

Залишити коментар