Інструкція по виготовленню і застосуванню валика для волосся

Щоб швидко створити гарну зачіску, нам на допомогу приходять прості вироби та аксесуари. Одним з таких засобів можна назвати валик для волосся. Він простий у виготовленні і експлуатації, коштує недорого, тому повинен бути в арсеналі кожної жінки. Дівчатам буде цікаво дізнатися, як правильно користуватися валиком для волосся.

Що він являє собою?

Використовувати валик дівчата навчилися давно. З його допомогою легко зробити гульку або пучок, навіть якщо у вас волосся коротше середньої довжини. Це пристосування необхідно для створення складних зачісок для урочистостей та інших заходів.

Вироби поділяються на види:

  • Круглі, які виготовлені у формі кільця;
  • Плоскі, мають трохи округлу або прямокутну форму.
  • Овальні, для зачісок у стилі ретро;
  • Довгі, які вважаються універсальними.

Круглим краще користуватися тоді, коли потрібно зробити гульку – він надягає на підставу хвоста. А плоскі незамінні, якщо ви хочете додати зачісці об’єм.

Валики можуть виготовлятися з різних матеріалів, але найбільш зручні і практичні – тканинні. Матеріал по текстурі нагадує мочалку, тільки більш щільний. Цей аксесуар легко кріпиться і не доставляє неприємних відчуттів при знятті. Він може бути будь-якого кольору.

Як зробити валик?

Його можна знайти в будь-якому спеціалізованому салоні, але багато дівчат віддають перевагу робити його своїми руками. Найлегше створити валик-кільце.

Як же зробити валик для волосся своїми руками?

Для цього вам знадобляться гольфи. Обріжте область пальців, перший зріз скрутіть в «бублик», а потім вставити його в іншу половину. Продовжуйте скручувати до кінця. Ось і вся інструкція.

У результаті утвориться об’ємний аксесуар з вузьким горлечком. Він буде відмінно тримати форму – додатково скріплювати його не потрібно. Гольфи краще брати з махри, так як цей матеріал не електризує волосинки і не плутає їх.

Плоский валик повинен бути досить щільним, але пишним, тому для його виготовлення краще застосовувати натуральні матеріали. Пасма скріпіть маленької гумкою і сильно начешіте.

Помістіть їх в сітку і ретельно укладіть, щоб вони не випадали.

Оригінальні зачіски

Валик дозволяє за короткий час і без особливих зусиль створити романтичні укладання. У дівчат користуються популярністю різноманітні пучки і черепашки.

Щоб зробити зачіску «Низький пучок», вам знадобиться валик-кільце. Гарненько прочешіть усі пасма і злегка начешіте їх біля коріння. Зберіть хвіст на потрібній висоті і зафіксуйте його гумкою, зверху надіньте на неї валик. Розправте пасма, щоб його не було видно. Зверху на валик надіньте ще одну тонку гумку.

Якщо у вас довгі локони, то решта пасма поділіть на дві частини і кожну заплетіть в
косичку. Цими косами обмотайте підставу хвоста. Якщо довжини не вистачає, то їх можна просто сховати під зачіску або заколоти невидимками.

Для створення черепашки вам знадобиться плоский валик. Начешіте все волосся і розділіть їх на дві частини. Верхню половину скрутіть в мушлю, попередньо всередині зафіксуйте валик. Щоб приховати її від сторонніх очей, обмотайте пасмами.

Решта волосся можна залишити вільними або накрутити їх. Щоб збільшити обсяг черепашки, обмотайте її.

Валик краще вибирати під колір вашої шевелюри, щоб не виникло проблем з маскуванням. Особливо актуально це для жінок з рідкісними волоссям.

Якщо у вас неслухняні локони, зробіть хвилястий пучок. Розчешіть волосся, нанесіть пінку або мус. Розділіть їх на три частини, прикладіть валик для волосся, зроблений своїми руками або куплений в магазині, і обмотайте його середньою частиною.

Після цього укріпіть його залишилися волоссям. Аксесуар повинен бути повністю прихований. Кінці всіх пасм зафіксуйте неведимками.

«Твіст»

Ця зачіска завжди актуальна. Робити її можна як на довгому волоссі, так і на каре. Зачешіть їх на одну сторону, ззаду закріпіть маленькими шпильками. Кінчики закрутіть всередину на довгий валик. Зафіксуйте його неведимками і побризкайте лаком.

Можна використовувати не все волосся, а тільки верхню частину. Інші пасма укладіть з допомогою круглої плойки або гофре.

Модель з кнопочкою

Якщо ваш аксесуар оснащений кнопкою, то можна придумати набагато більше варіацій. Для суворого способу краще випрямити волосся праскою, щоб зачіска була гладкою. Домогтися легкої недбалості і безладу легко – використовуйте великі бігуді.

Інструкція по використанню валика для волосся:

  • Зробіть хвіст і закрутіть його навколо валика-ковбаски;
  • Закріпіть його на кнопку – «шишка» повинна вийти прямо біля основи;
  • Рівномірно розподіліть всі пасма, щоб не було вільних місць;
  • Зафіксуйте зачіску шпильками, задекоріруйте стрічкою або штучними косами.

Об’ємні пучки і черепашки – універсальна зачіска. З її допомогою легко можна створити вишуканий і бездоганний стиль.

Вона доречна як в офісі, так і на урочистих заходах. Як бачите, різноманітність варіантів зачісок дає можливість створювати нові й оригінальні образи.

Будьте чарівні!

Залишити коментар