Ікло вовка: амулет, значення, фото

Вовк — це сміливий і жорстокий мешканець дикої природи. Лише початок, за яким ховається таємний сенс. З давніх часів вовк був символом потойбічного і дуже сильного впливу. Його зображення зустрічалися в міфології і переказах. Амулет ікло вовка може стати могутнім щитом для його власника, якщо зуміти розгадати його таємницю і правильно з ним поводитися.

Погляд з глибини століть

Здавна вовк вважався сполучною ланкою між живими і мертвими. Люди вірили в безмежну силу і інтуїцію тварини. Багато легенди вказують на те, що звірові довіряли.

Єгипетський Бог Амон мав вірного супутника-вовка. Він супроводжував його в боротьбі з темними силами. Але не тому ,що мав світлу суть, а через міцної зв’язку з світом тіней. Він був посланцем і мандрівником.

Греки теж ставилися до тварини з великою пошаною. Це повага завжди межувала зі страхом. Вовк часто зображувався поруч з божественними творіннями. Він охороняв їх від можливої небезпеки.

Слов’янські сказання не обійшли стороною вовче виття, який завжди символізував потойбічний світ. Звіра вважали страшним перевертнем, але нікому не приходило в голову відгукуватися про нього зневажливо. Вбитий вовк гинув у муках, але до останнього подиху зберігав мужність і дивився в очі ворогу. Вовчий зуб забирали і носили з собою, як емблему сміливості і відваги. Дух звіра залишається у частці його тіла і не втрачає свого зв’язку з містичною стороною місяця, на яку він був за життя.

Вовк став символом непокори, сили, страху і оберіг з іклом звіра був зброєю в руках господаря. Інтерес до амулету не пропав і у сучасників.

Що може дати вовче ікло

Значення амулета ікло вовка можна тлумачити по-різному. Є кілька основних версій.

Вовк ніколи не нападає відразу, він знищує жертву позою і поглядом. Тому ікло може навчити правильного пристрою в житті і допомогти домогтися поваги оточуючих. Це особливо актуально для невпевнених і слабких характером людей.

Увага! Вовчий амулет стоїть на сторожі і не дасть наврочити людини і наслати на нього злі помисли.

Ікло здатна відганяти все темне і захищати енергетику. Якщо носити оберіг з собою, то можна не боятися відьом, глазливых і просто темних людей.

Звернути увагу на ікло слід людям, піддає своє життя небезпеці. Це стосується рятувальників, пожежників і поліцейських. Їм часто доводиться заглядати в очі страху і перебувати на грані смерті. Зуб вовка буде оберігати невидимим щитом і дарує величезну впевненість у своїх силах.

Крім захисних функцій, амулет у вигляді вовчого ікла має інтимний підтекст.

Увага! Вважається, що чоловік з таким оберегом на шиї приваблює до себе жінок і збільшує свою сексуальну значущість в очах протилежної статі.

А ось жінки не можуть розраховувати на таку силу ікла. Сексуальна складова значення відноситься тільки до чоловіків. Здавна вовки викрадали дівчат і силою їх брали в дружини. Це легенда, але тільки почасти.

Дівчина з вовчим іклом може розраховувати на щасливе життя з чоловіком. Вовчиця мудра і прониклива, вона завжди вгадує бажання вовка і береже сімейне вогнище.

Можна подарувати ікло своєму обранцеві. Це стане гарантією вірності. Вовк до кінця днів з однієї вовчицею. Такий презент буде сильніше будь-яких приворотних відварів.

Амулет може бути корисний не тільки для дорослих. Енергетика маленьких дітей слабка і схильна поганого слова і оці. Дитину легко зачепити, навіть не бажаючи того. Вовче ікло вішали над ліжечком або одягали на шию малюка. І сьогодні це може бути корисно.

Зуб необов’язково завжди носити з собою. Він може служити захистом житла. Його потужна енергетика збереже гармонію будинку, врятує від ворогів і злодіїв не віддасть його в лапи вогню і води.

В світі магії ікло використовують в якості ритуального предмета. На нього читають замовляння на певну дію або мета. Оберіг добре вбирає необхідну інформацію і здатний віддати її в потрібний момент. Жартувати з такими речами не можна. Вовчий зуб має велику силу, ставлячись до неї граючи можна сильно постраждати. Будь-таємничий амулет вміє мстити своєму господареві. Адже не дарма таємницю ікла не можна назвати розгаданою до кінця.

Підсумовуючи можна виділити наступні можливості вовчого ікла:

  • Охорона від проклять, злих помислів та діянь;
  • Захист від нападів ворогів і стихійних лих;
  • Дар впевненості в собі, пробудження внутрішніх сил і ресурсів;
  • Успіх у любовних і інтимних справах.

Як правильно носити амулет

Зазвичай ікло нанизують на чорну нитку і носять на шиї і зап’ястя. Кажуть, що небажано виставляти прикраса на загальний огляд. Однак багато нехтують цим правилом. Особливий шкоди це не завдасть. Оберіг приковує погляди. Але мало хто зможе розгадати справжнє значення вовчого амулета.

Як доглядати

Вовче ікло дуже крихкий і за нею потрібен особливий догляд. Не варто упускати і мочити амулет. Він може розколотися. Часто змінювати ікло не можна. Перебуваючи у людини, він насичується його енергетикою і набуває додаткову силу. Оберіг потрібно протирати м’якою сухою тканиною.

Рада! Якщо в амулеті немає необхідності, його потрібно зберігати в окремому футлярі або мішечку далеко від інших прикрас.

Сучасні підробки

Купувати амулет треба в перевірених місцях. Він не може коштувати занадто дешево. Зараз не ті часи, коли можна роздобути ікло вовка, убивши його. Купувати оберіг необхідно у перевірених продавців. Дуже часто за зуб видають звичайний пластик або навіть пофарбований метал. Нічого поганого в покупці такого виробу немає, але воно не несе в собі ніякої сили, енергетики та впливу. Це просто оригінальна і красива річ, не більш того. Її можна використовувати, як звичайний аксесуар. Справжній ікло — це вже не тимчасова іграшка.

Вовче ікло — це амулет з багатовіковою історією. Люди носили його на шиї як прикраса, навіть не підозрюючи, яка сила знаходиться у них в руках. Сьогодні, коли є інформація про цей загадковий предмет, можна використовувати його для досягнення певних цілей. Головне, бути обережним у своїх бажаннях і способи їх досягнення.

Залишити коментар