Гумка для пучка: пристосування для створення красивої і елегантної зачіски

Якщо вас запросили на побачення, намічається важлива зустріч або ви просто вирішили прогулятися з друзями, а часу на збори практично немає, виручить зачіска, яку називають пучок. Якщо ваші волосся мають середню і більш довжину, то цей варіант може стати відмінним рішенням і тоді, коли шевелюра потребує миття.

Зачіска приховають від сторонніх очей цю проблему, але при цьому буде виглядати елегантно і жіночно.

Створення простої зачіски

Звичайно, без спеціальних пристосувань і аксесуарів зробити таку укладку не вийде: волосся просто не будуть триматися так, як задумала дівчина. В першу чергу знадобиться гумка для виконання пучка.

Створити просту і недбалу зачіску, особливо актуальну в останній час, можна наступним чином:

  • За допомогою гумки для волосся для пучка сформувати кінський тугий хвіст. Звисаючі вниз пасма можна трохи начесать, скрутити і загорнути навколо гумки бубликом;
  • Недбало вибиваються пасма не чіпати, можна навіть спеціально трохи розтріпати цю отриману «кулю», а щоб вона трималася на голові, зафіксувати її парою – трійкою шпильок.

Гумку буде не видно під волоссям, тому в цій якості можна використовувати будь-яке пристосування, навіть зроблене з колготок або носка.

Як з носка можна зробити гумку для пучка? Та дуже просто. Потрібно всього лише відрізати від верху вироби прогумовану частина, і все.

Що стосується виготовлення з колгот, то від непридатного для шкарпетки вироби також відрізається верхня частина, тобто пояс, і коротшає до потрібних розмірів.

Створення об’ємного «пучка-бублика»

Як зробити такий пучок із волосся з гумкою? Знадобиться спеціальне пристосування, схоже на губку для миття посуду. Як називається така гумка для пучка? Бублик або пончик. Її можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині або зробити самостійно, діставши де-небудь непотрібний шматок поролону. Крім того, знадобиться шпильки, а якщо планується робити зачіску гладкою, то і шпильки-невидимки.

Ось етапи створення:

  • Розчесати шевелюру і при необхідності використовувати гель або мус для укладання волосся. Злегка підсушити голову феном;
  • Зібрати волосся в тугий хвіст, зафіксувавши їх будь-якою наявною гумкою, але краще, якщо вона не буде занадто об’ємною;
  • Як користуватися спеціальною гумкою для пучка? Протягнути хвіст через це губковое пристосування так, щоб воно виявилося поверх вже наявної гумки;
  • Тепер необхідно загнути волосся з центру хвоста до голови, рівномірно розподіливши пасма по всій поверхні губки, щоб вона крізь них не просвічувала;
  • Якщо пасма занадто довгі, то краще почати обертати їх навколо пампуха. Якщо вони середньої довжини, то користуватися пристосуванням можна, просто загнувши кінці під нього. Отриманий пучок зафіксувати шпильками.

Наша зачіска «пучок» в домашніх умовах готова. В залежності від тематики майбутнього вечора і його урочистості можна прикрасити голову штучними квітами, ободком, декоровані стразами і намистинами шпильками і т. п. Можна попередньо начесать волосся на потилиці, таким чином піднявши його, і зробити пучок в самому низу, біля шиї, а поверх надіти спеціальне пристосування для створення зачіски в грецькому стилі. Все залежить від вашої фантазії.

Створення пучка за допомогою начісування

Якщо ваші волосся недостатньо довгі, щоб зробити класичний пучок, ви можете добитися такої укладки з допомогою начісування. Так, волосся трохи постраждають від цієї процедури, але в рідкісних випадках вдаватися до неї можна.

Ось етапи створення:

  • Зачіску краще робити на вимитих, а не брудних волоссі, тому що тільки на пухнастих локонах начіс буде триматися довго;
  • Зробіть хвіст на будь-якої вподобаної вам висоті і покрийте її лаком. Тепер розділіть його на декілька пасм і почніть начісувати тонким гребінцем;
  • Таке своєрідне «гніздо» на голові вкладається шпильками в будь-якому зручному для вас порядку. Це може бути і не схоже на звичний для всіх пучок – головне, щоб волосся були надійно зафіксовані і трималися на голові так, як задумав творець.

Все, зачіска готова. Можна виходити в світ і не піклуватися про те, що якісь пасма випадуть в самий відповідальний момент. При достатньому начесе і кількості лаку укладання буде триматися як завгодно довго.

А ось змивати цю споруду треба обережно, використовуючи велику кількість бальзаму для волосся.

Пробуйте, експериментуйте і сяйте! Удачі!

Залишити коментар