Гіалуронова кислота в таблетках

Гіалуронова кислота відома багатьом жінкам, які замислювалися про збереження краси, молодості. Справа в тому, що багато омолоджуючі процедури грунтуються на застосуванні гелів з цією речовиною. Але це не основний аспект використання гіалуронової кислоти.

Необхідний елемент в організмі

Гіалуронова кислота є частиною багатьох тканин організму і необхідна для суглобів. Вона відповідальна за утримання тканинами рідини. По мірі старіння шкірного клітини погано тримають воду, в результаті чого утворюються зморшки, а це позначається на зовнішньому вигляді. З допомогою гіалуронової кислоти можна перетворити шкіру.

Гіалуронова кислота – необхідний суглобовий елемент. Відомо, що між суглобами є синовіальна змазка. З віком вона стає все тонше і твердіше, з-за чого суглоби старіють і стають менш рухливими. Синовіальна рідина, значить, і гіалуронова кислота, необхідна для регенераційних процесів в організмі.

Коли вік людини досягає чверті століття, організм поступово перестає виробляти гіалуронову кислоту так активно, як раніше. Тому багато дам для збереження своєї краси вирішуються на підшкірні ін’єкції, сироватки, у складі яких є ця речовина. Саме під час підшкірних ін’єкцій воно потрапляє відразу в потрібну зону, де починає діяти на благо людини. Крему теж надають користь, але не таку відчутну, так як вони злегка розгладжують роговий шкірний шар.

Для поліпшення шкіри також використовують таблетки з гиалуронкой, хоча цей метод найбільше націлений на надання іншої допомоги. Після потрапляння гіалуронової кислоти в ШКТ вона розщеплюється на прості елементи. Цікаво, що з них організм знову формує ту ж кислоту, але її вигляд більш зручний для нього. Насправді він чинить так з усіма складними речовинами.

Але це не єдина «мудрість» людського організму. Для нього найголовніше – не зовнішній вигляд свого володаря, а його здоров’я. Тому, коли людина приймає гіалуронову кислоту в капсулах, він надсилає її дію головним чином на суглоби, щоб заповнити синовіальну рідину. Тільки потім, якщо утворює зайвий обсяг, гиалуронка починається діяти на шкіру. Тому гіалуронова кислота в таблетках для суглобів – це ефективний засіб. Але для того, щоб воно подіяло на шкіру, необхідно почекати, іноді декілька місяців.

Показань для прийому таблеток досить багато:

  • кісткові захворювання;
  • кісткові ушкодження, періоди після оперативних втручань;
  • профілактика негативних процесів в опорно-руховому механізмі, які відбуваються з віком;
  • лікування хребетних захворювань запального характеру;
  • профілактика наслідків після очних операцій;
  • лікування пошкоджень рогівки.

Перед тим, як почати використовувати гіалуронку, потрібно розуміти, що вона є лікарським засобом. Самостійно можна спокійно вживати фрукти й овочі, а от з таблетками все складніше. Потрібно порадитися з лікарем! Важливо і якість застосовуваного препарату.

Інструкція по застосуванню

В інструкції щодо застосування гіалуронової кислоти в таблетках пояснюється все дуже просто, але це необхідно вникнути. Звичайно, лікар теж все пояснює, але дуже важливо самим вивчити прикладену до пігулок інструкцію.

У ній вказується, що дорослим можна приймати по 2 або 3 таблетки в день, причому під час прийому їжі. Добова норма – 150 мг. Курс – місяць. Лікар може призначити прийом препарату на кілька місяців в залежності від конкретного пацієнта. У деяких випадках пацієнт приймає гіалуронку кілька місяців, після чого робиться перерва і починається новий курс прийому. Існує кілька методик і схем прийому в залежності від цілей лікування, концентрації кислоти в препараті. Справа в тому, що у різних виробників крім гіалурона препарат може містити вітаміни, мінерали, інші компоненти.

Гіалуронку не можна вживати в тому випадку, якщо визначилася висока кров’яна згортання або індивідуальна непереносимість. З обережністю таблетки призначаються в період вагітності і лактації. До протипоказань також належать:

  • аутоімунні хвороби;
  • захворювання, пов’язані з інфекціями і запаленнями;
  • прийом ліків, які несумісні з таблетками гиалуронки.

Передозування гиалуронкой може статися в разі непереносимості. Це може мати місце у відношенні якого активного або допоміжного компонента. В інструкції згадується один цікавий момент. Шкода від перевищення дози незначний, якщо порівнювати з іншими формами гиалуронки. Це пов’язано з тим, що речовина в таблетках рівномірно розподіляється по організму. Саме тому особливих проблем з передозуванням не спостерігається.

Все ж варто визнати, що таблетована гіалуронова кислота – це не ліки. Її краще називати БАДом. Саме тому вона не дуже суворо контролюється порівняно з цими медичними препаратами. У зв’язку з цим необхідно уважно вибирати виробника.

Вже було згадано про те, що склад препарату може бути різним. Від інших речовин, які містяться в ньому, крім гиалуронки, може залежати весь ефект. Якщо купувати якісні препарати, практично відсутній ризик виникнення побічних ефектів. Єдиний момент, про який не можна забувати: кислота, яка надходить з таблеток, викликає звикання організму. Він розслабляється, з-за чого знижується вироблення своєї гиалуронки.

Є думка, що організм дуже добре приймає цю кислоту в поєднанні з вітаміном С. Хорошими рекомендаціями мають японські та французькі таблетки. Як не попастися на підробки? Ці іноземні препарати коштують недешево, не менш 1000 руб. Але це не означає, що вітчизняні препарати з гиалуронкой купувати не можна. Найголовніше – бути уважними при покупці, не потрібно брати перше, що попадеться під руку!

Відгуки про гиалуронке

Сьогодні широкою практикою стало дивитися і навіть досліджувати відгуки тих, хто вже використовував той чи інший препарат. Відгуки про таблетках гіалуронової кислоти – не виняток, вони допомагають зрозуміти, наскільки ефективно це засіб. Відзначається позитивна думка про прийомі таблеток при хворобах суглобів.

Ірина: Брала кислоту в процесі лікування колінних суглобів. Ефект став помітний через місяць, а через 2 місяці перестали з’являтися болі в цій області. За порадою моя племінниця теж почала приймати таблетки з-за того, що у неї був хрускіт у суглобах, в результаті він зник.

Судячи за відгуками пацієнтів, гиалуронка дійсно сприятливо діє на хворі суглоби. А деякі відзначають позитивну дію на шкіру. Саме завдяки цьому його полюбили багато людей, як жінки, так і чоловіки. Звичайно, це не привід призначати кислоту собі самостійно. Найкраще пройти обстеження та проконсультуватися з лікарем.

Відгуки лікарів про гіалуронової кислоти в таблетках показують, що фахівці виступають за цей препарат і склали про нього хороша думка. Вони призначають його своїм пацієнтам особливо часто при суглобових захворюваннях, але спочатку проводять обстеження. Звичайно, гиалуронка – не єдиний препарат, який призначається в таких ситуаціях, адже важливо комплексне лікування.

Гіалуронова кислота – це добре зарекомендував себе препарат, який випускається в різних формах. Незважаючи на це гіалуронку в таблетках слід приймати суворо за призначенням лікаря. Також не слід перевищувати дозу, краще терпляче чекати ефекту!

Залишити коментар