Гербион при вагітності залежно від триместру при сухому кашлі

Абсолютно всі лікарі настійно рекомендують майбутнім мамам берегти своє здоров’я. Відомо, що медикаментозне лікування, особливо у перші два триместру, можуть спровокувати патологічний розвиток плоду і навіть викидень.

У статті ми розповімо, чи можна вживати Гербион при вагітності у разі виникнення кашлю і як це правильно робити.

Чому виникає кашель?

Найчастіше майбутні мами страждають від кашлю при розвитку гострих хвороб органів дихання або ж загострення хронічних недуг.

До них можна віднести:

 • риніт і бронхіт;
 • фарингіт і ларингіт;
 • синусит і трахеїт.

Також причиною появи сильного кашлю може стати і алергічна реакція організму.

В якості алергену можуть виступати:

 • шерсть тварин;
 • квітковий пилок;
 • продукти харчування (мед, брусниця).

Досвідчені фахівці стверджують, що хвороби органів дихання часом можуть бути спровоковані невротичними реакціями, які впливають на імунний захист організму. У будь-якому разі при виявленні сухого або вологого кашлю, варто проконсультуватися з лікарем.

Чим небезпечний кашель для майбутніх мам?

На жаль, багато вагітні жінки, які знають про шкоду вживання медикаментів в перші тижні вагітності, відмовляються від якого-небудь лікування. Це може привести до абсолютно непередбачуваних, а іноді і трагічних наслідків.

Чим загрожує постійне кашлянье?

 • Постійне чхання і кашлянье змушує матки скорочуватися, що в підсумку може призвести до викидня;
 • При посиленому скорочення матки може виникнути гіпоксія, тобто недолік кисню, що згодом може позначитися на розумовий розвиток малюка;
 • Неефективне сухе кашлянье може спровокувати підвищення тиску, і навіть відшарування плаценти.

Застосування Гербиона у боротьбі із застудами

Чи можна вживати Гербион при вагітності? В перший і другий триместр розвитку плода фахівці настійно не рекомендують вживати хоч якісь медикаменти. З чим це пов’язано?

В даний період повним ходом йде розвиток органів і частин тіла дитини. Прийом препаратів, що містять хімічні сполуки, може призвести до порушення процесу становлення маленького організму. Однак це ще не означає, що недуга потрібно запускати.

Існує маса народних засобів на рослинній основі, які дозволяють швидко позбутися як сухого, так і мокрого кашлю. Але перш ніж їх використовувати, варто обов’язково проконсультуватися з фахівцем.

Використання Гербиона при вагітності на 3 триместрі вже дозволено і цілком безпечно. Життєво важливі органи малюка практично сформовані, тому прийом медикаментів не завдасть шкоди його здоров’ю.

Достоїнства і недоліки препарату

Найчастіше від кашлю Гербион призначається лікарями на останніх етапах розвитку плоду. Препарат не тільки бореться з недугою, але і дозволяє поповнити в організмі запаси аскорбінової кислоти. Це, в свою чергу, благотворно впливає на опірність організму до різних інфекційних і вірусних хвороб.

Основні переваги Гербиона:

 • Зручна форма прийому. Вживати сироп набагато приємніше і безпечніше, ніж капсули або таблетки;
 • Безпечний складу препарату. У сироп входить водний екстракт з лікарських рослин і ніякої хімії;
 • Дієвість. Вже через пару днів регулярного прийому сиропу істотно полегшуються симптоми застуди;
 • Невисока вартість. На відміну від більшості дорогих медикаментів, ціна Гербиона варіюється в діапазоні від 250 до 350 рублів.

І все-таки фахівці не рекомендують вживати сироп без схвалення лікаря. До кінця вплив ліків на організм майбутньої мами не вивчений, тому вживати його можна лише після консультації з фахівцем.

Боротьба з сухим кашлем

Гербион від сухого кашлю, який можна вживати при вагітності, містить витяжки з трави подорожника. Перевага сиропу полягає в тому, що він не має центральної дії. Він пом’якшує горло і сприяє зупинці запальних процесів в органах дихання. Ліки можна сміливо вживати при відсутності алергічних реакцій на окремі компоненти складу.

З чого складається сироп з подорожником?

 • Водного екстракту подорожника;
 • Аскорбінової кислоти;
 • Екстракту квіток мальви.

Як препарат впливає на організм майбутньої мами?

 • У складі подорожника у великій кількості містяться іридоідні глікозиди. Вони знімають запалення з уражених недугою слизових. Аукубін, який також міститься в траві, виявляє бактеріостатичну дію. А завдяки слизу, присутньої в екстракті подорожника, відбувається обволікання стінок горла. За рахунок цього припиняється першіння і як наслідок, сухий кашель;
 • Квітка мальви містить антоциановый глікозид, який заспокоює подразнення слизової оболонки горла;
 • Аскорбінова кислота прискорює регенераційні процеси в тканинах, а також посилює імунний захист організму.

Особливості прийому Гербиона з подорожником

Приймати Гербион з екстрактом подорожника при вагітності потрібно у відповідності з конкретними рекомендаціями. Незважаючи на нешкідливий склад ліків, передозування може призвести до виникнення набряку кінцівок, нудоти, сильного свербежу і навіть блювання.

Скільки сиропу випивати в день?

Лікарі рекомендують випивати по 2 мірні ложечки ліки від 3 до 5 разів на день. При цьому не варто дивуватися загострення кашлю у перші два-три дні прийому препарату. Це свідчить тільки про розрідженні мокротиння в легенях і їх вихід назовні. Також жінкам в положенні варто запивати сироп досить великою кількістю мінеральної, але негазованої води.

Боротьба з вологим кашлем

Щоб позбутися надокучливого вологого кашлю, варто використовувати Гербион з первоцвітом. Це досить ефективний відхаркувальний засіб, який дозволить в найкоротші терміни впоратися з проблемою.

З яких компонентів складається сироп?

 • ментол;
 • ефірні олії та витяжки чебрецю;
 • екстракт кореня первоцвіту.

Як діє ліки на організм?

 • Корінь первоцвіту дуже багатий такими біологічно активними речовинами, як сапоніни. Вони відіграють роль ефективного відхаркувальний засіб;
 • Ментол, як відомо, є непоганим анестетиком. Також він володіє антисептичною дією, тому дозволяє боротися з синуситом та загостреннями хронічного бронхіту;
 • Ефір чебрецю має яскраво виражену спазмолітичну дію, за рахунок чого відбувається розслаблення гладкої мускулатури. При цьому тимол сприяє виведенню слизу і знезараженню уражених недугою тканин.

Особливості прийому Гербиона з первоцвітом

Вживати Гербион з первоцвітом від вологого кашлю при вагітності також варто тільки за рекомендацією лікаря. До кінця вплив компонентів препарату на організм майбутньої мами не вивчено. При цьому фахівці відзначають погіршення стану плода після вживання ліків на третьому триместрі вагітності.

Як пити сироп?

У день можна здійснювати до трьох прийомів ліки по дві мірні ложки і тільки після їжі. Бажано запивати Гербион великою кількістю води.

Гербион – ефективний сироп на трав’яній основі, який бореться з сухим і мокрим кашлем. Вживаючи препарат, майбутні мами зможуть швидко впоратися з проявами застуди, риніту, бронхіту та інших захворювань органів дихання.

Залишити коментар