Герань вдома: прикмети і забобони

З точки зору забобонів і прикмет, герань є дуже цікавим представником. Давним-давно в XVII столітті дивовижне рослина з’явилася в Європі, проробивши довгий шлях зі спекотної Африки. Досі невідомо, як вона потрапила до нас. Але його дуже люблять.

Які прикмети пов’язані з квіткою, який радує око. Вона примітне, на неї завжди звертають увагу. Любителі кімнатних рослин навіть не підозрюють, що їхні вікна завжди в полі зору, коли на підвіконні стоїть рослина з багатовіковою історією.

Прикмети по здоров’ю

Перебуваючи у будинку, герань може позитивно позначатися на здоров’ї. Звичайно, з точки зору прийме. Квітка прискорює процес одужання і надає заспокійливу дію на хворий організм.

Герань досить алергенна, але є підтвердження того, що вона не викликає симптомів навіть у людей, схильних до захворювання. Мабуть, її не даремно називають ароматним дивом квітникаря.

Домашнє вогнище

Герань дуже швидко накопичує в собі позитивну енергію і готова їй ділитися. Герань в будинку допоможе забезпечити спокій у сім’ї і вберегти його від конфліктів. Злостивці, які будуть приносити з собою негативні емоції, побажання залишаться розчаровані. Герань вбере в себе всі чорні посили і подвійно віддасть теплу і доброзичливу атмосферу.

Герань в будинку і прикмети, пов’язані з нею, говорять про те, що вона принесе в сім’ю радість і тихе умиротворення. Радуючи своїм виглядом школярів, герань буде налаштовувати їх на навчальний лад і позбавляти від страху перед майбутньою контрольною роботою або іспитом.

Горщик з геранню стане чудовим подарунком для колеги. Вона розрадить нервову і напружену обстановку і спростить спілкування в колективі і з начальством.

Це дивна властивість робить герань в будинку незамінним помічником по вирішенню енергетичних конфліктів.

Є квіти, які заряджені абсолютним мінусом. Вони забирають сили і навіть можуть зіграти роль в особистому житті. У цьому сенсі герань абсолютно безпечна. Але завжди є зворотний бік думок.

Забобони

При всіх позитивних якостях квітки є думка, що герань в будинку і прикмети, які розповідають про її позитивний вплив не більше, ніж вигадка.

Герань вважають квіткою самотності. Вона може відняти особисте щастя або зробити жінку одинокою. Від цього вона стане ще гарнішим, наситившись чужим горем. Підтвердження цієї інформації немає. Але прикмети і забобони не можна перевірити, їх можна тільки взяти і беззаперечно вірити в них.

Інша версія вважає, що герань веде себе так, як налаштований господар. Якщо він любить і доглядає за квіткою, вона відповідає йому повною взаємністю.

Забобони в душі обов’язково відіб’ються на її енергетичному поведінці. Якщо немає віри в те, що рослина безпечно і не приносить самотності то краще не брати його до себе в будинок.

Одного разу трапилася дуже зайнята історія, яка підтверджує цей факт. Жінка купила герань, хоча всі її відмовляли. Їй розповідали історії про дивні властивості квітки. Вона сумнівалася, але герань у кольором прекрасна жінка вирішила ризикнути.

В хаті почалися скандали і що дивно, пов’язані вони були з родичами чоловіками. Жінка сварилася з чоловіком, братом і батьком. Потихеньку в її душу закрався сумнів, що їх сварить герань, населяючи будинок негативною енергією. Вона вирішила не піддаватися і продовжувала доглядати за квіткою.

Через деякий час захворів чоловік і брат, а потім і батько. Все це відбувалося не відразу, але разом з тим було незрозуміло чому здорові і енергійні чоловіки раптом стали хворіти. Прикро, але вони померли один за іншим. Жінка була в такому стані, що не потребує пояснення. Зі злості вона винесла герань на сходовий майданчик. Повернувшись додому, вона плакала і побивалась. Лише отямившись, вона зрозуміла, що не можна було залишати герань у під’їзді. Вийшовши, вона побачила, що квітки нема. Його хтось забрав.

Цілком можливо, що вся історія не що інше, як збіг і фатальна випадковість. Але саме на цьому ґрунті постає теорія, яка говорить про те, що герань дуже любить жінок і не бажає ділити свою господиню з чоловічою статтю. Тому вона або ліквідує їх, або просто не впускає чоловіків у життя жінки і робить її самотньою.

У будь-якому випадку не варто заводити в будинку квітка, до якої немає довіри і є підозри. Потрібно вибирати те, що дійсно хочеться і подобається без тіні сумніву.

Є і позитивні відгуки про любовний впливі герані в будинку. І в даному варіанті сила герані ділиться з колірної класифікації. Серед найпоширеніших вважаються сорти червоного, рожевого і білого кольору.

Герань у будинку рожевого кольору може врятувати зникаючі почуття між чоловіком і жінкою. Вона відведе біду і необдумане розставання закоханих, відносини яких втрутилася заздрість і злий рок. Якщо на сім’ю навели порчу-розлад, то квітка в будинку склеїть розбиту чашу. Але тільки в тому випадку, якщо почуття живі. Минулий любов рослина не врятує і навіть навпаки, прискорить процес розставання, для того, щоб кожен швидше зустрів нове щастя.

Білосніжна — зберігає жіноче здоров’я. Вона може сприятливо впливати на безплідних жінок. Герань у будинку неодмінно зробить так, що його стіни наповняться дитячим сміхом.

Рожеві квітки вважаються оберегом для майбутньої любові. У давнину їх дарували молодим дівчатам, яким тільки належить вступити в доросле життя і знайти жіноче щастя.

Грошові питання

Що стосується грошових прикмет, у цьому питанні герань в будинку, безумовно, є невидимим помічником.

Увага! Вона буде залучати матеріальне благополуччя.

Господарі відчують всю принадність ситій і заможного життя. Навіть довга низка економії закінчиться після появи чарівного горщика.

Герань не можна розцінювати однозначно. Вона цілком заслужила бути примхливою і мінливою у своїх настроях. Квітка неодмінно проявить прихильність до доброго і дбайливому господарю. Не варто прикрашати будинок геранню, переслідуючи свою вигоду. Краще не чекати явного благополуччя, яке подарує квітка і тоді герань віддасть все своє тепло і енергію з подвоєною силою.

Залишити коментар