Фотоколаж: прикраса для будь-якого інтер’єру

Як повідомляє нам Wikipedia, фотоколаж – це довільне, асиметричне або рівне з’єднання декількох, іноді взагалі не пов’язаних нічим між собою, зображень на одному аркуші або фото.

Бажання створити такий твір може виникнути в різних ситуаціях, наприклад, в ілюстраціях статті в газеті або поста в своєму онлайн-щоденнику, створюючи шпалери для робочого столу або ж просто на згадку про знаменну подію. Це буде чудовою прикрасою будинку і завжди буде нагадувати про пам’ятні моменти. Способів, як швидко і вправно зробити фотоколаж зараз величезна кількість. Не обов’язково купувати дорогі комп’ютерні програми або вдаватися до послуг професіоналів.

В мережі у вільному доступі маса корисних програм, з якими легко впоратися самостійно!

До того ж, якщо у вас немає доступу до потужного комп’ютера, майже всі ці комп’ютерні програми дозволять вам дізнатися, як зробити фотоколаж навіть на телефоні або планшеті.

Як і з допомогою чого зробити фотоколаж на комп’ютері:

  1. Picasa. Безкоштовна програма, яка легка в управлінні. У меню зазначений пункт «зробити колаж з фотографій». І в пару кліків у вас бажаний результат.
  2. PhotoScape. Багатофункціональний редактор, який дозволить вам «пограти» з зображенням як тільки вашій душі завгодно. Але для нашої мети потрібна лише вкладка «сторінка», яка перенесе вас на понад 100 штук шаблонів для ідеального колажу.
  3. Fotowall. Безкоштовна, не потребує навіть установки і дозволяє крутити ваші фото і створювати дивовижні дизайни.
  4. Adobe Photoshop. Мабуть, найбільш відома програма для обробки фотографій. І не даремно! Розробники з кожною версією вдосконалюють функціонал програми. Краще звичайно встановлювати останню версію, це дозволить скоротити час роботи. Так і крутих ефектів там набагато більше з кожною версією.

Вибирайте будь-яку або випробуйте всі. З допомогою будь-якої з цих програм зробити гарний фотоколаж з декількох фотографій простіше простого!

Як же зробити фотоколаж в фотошопі. Покрокова інструкція

Функціонал будь-якого онлайн-фотошопу або купленого і встановленого на комп’ютері практично однаковий, тому стандартні способи підійдуть до будь-якій програмі. Відрізняться можуть лише пару дій.

Спосіб 1

Відкрийте в фотошопі потрібні зображення і бажаний фон, який стане основою майбутнього зображення. Перейдіть на потрібне в першу чергу зображення, і за допомогою пункту «Прямокутне виділення» виділіть потрібну фотографію.

Потім натисніть «Редагувати» і «Копіювати». Перейдіть на вкладку з вибраним фоном і натисніть «Редагувати» і «Вставити». Ось, таким чином зображення і «заскочило» на фон.

Тепер, щоб розташувати його в потрібному для вас місці, натисніть кнопку «Редагувати» і «Масштаб» і перетягніть фото в правильне місце.

Ще можна натиснути не масштабування, а пункт «Поворот» в цьому ж відділі, за допомогою якого можна вертіти зображення під будь-яким градусом. Так виходять дуже креативні зображення.

Точно такі ж операції слід послідовно виконати і з рештою фото. Коли вони всі будуть накладені на фон, перейдіть в розділ «Шари», натисніть правою кнопкою мишки на фон, виберіть пункт «Об’єднати всі видимі» або ж «склеїти».

Готово! Не забудьте зберегти результат в самому великому дозволі.

Спосіб 2

Цей спосіб може бути виконаний, як самостійно, так і в тандемі з іншими варіантами. Відкрийте картинку, і у вкладці «Шари» двічі клацніть лівою кнопкою мишки по цьому фону.

У выскочившем віконці нічого не міняйте, натисніть «Ок».

Так ми просто зняли блок з фону і він перетворився на звичайний редагований шар, на який тепер легко накладати маски. Потім потрібно зробити новий шар і перетягнути його вниз.

Тепер найголовніше. «Шар 1», який щойно був створений, зробіть білим кольором. Для цього виберіть в інструментах «Заливка».

Зверніть увагу на те, щоб два головних кольори були білий з чорним, якщо у вас за замовчуванням інші, то поміняйте їх.

Після того, як все це зроблено успішно, активуйте початковий шар «Фон» (просто клацніть по ньому кнопкою мишки і виберіть «Шар-маска». Потім натисніть B і F5 – це найзручніший спосіб відкрити кисті).

Тепер виберіть кисть, яка вам до душі, і застосовуйте до неї різноманітні можливості, які показані у вікні параметрів.

І тепер вже починайте малювати обраної пензлем на цьому тлі (після того, як все зроблено, вибирайте «Застосовувати шар-маску» і об’єднайте всі шари. Готово! Як зробити фотоколаж на стіну з готових фотографій своїми руками

Протягом усього життя ми збираємо спогади і пам’ятні моменти. Якісь з них назавжди залишаться лише в пам’яті, а деякі візуалізуються.

Так чому б не пам’ятати про них постійно?

Можна скомбінувати найулюбленіші і пам’ятні предмети і розвісити їх на стіну в квартирі.

  • Використовуйте різноманітні фактури.

Різні колірні гами, розміри, відрізняються один від одного рамочки, поєднання фотографій, плакатів та постерів — немає ніяких обмежень. Але щоб не мучитися уявленнями, як речі будуть виглядати разом, спочатку розкладіть все на підлозі. Пересувайте, міняйте всі місцями — не бійтеся експериментувати. Виміряйте відстань між предметами, щоб правильно перенести все на потрібне місце.

  • Дотримуйтесь один стиль.

Спосіб протилежний попередньому. Витримуйте один стиль фото і рамок, прикрас. Вийде мінімалістично, суворо, але красиво!

  • Знайдіть затишний куточок.

Як правило, самий прикрашаний предмет в будинку – холодильник. Але це ж не єдине місце для творчості. Знайдіть затишне місце, яке буде приховано від сторонніх очей, наприклад, спальна кімната. Над узголів’ям ліжка сімейні фото будуть як не можна до речі.

  • Чітка геометрія.

Виміряйте всі фото і виберіть однакові, знайдіть однакові рамки. З першого погляду видно, що ви надали багато сил для створення такої прикраси.

  • Різноманітні кріплення.

На фоторамках не закінчуються способи помістити все на стіну. Дротяна сітка, булавочки зі стилізованими головками, прищіпки, дошки – не бійтеся пускати в хід фантазію! Можна зробити самий екстравагантний спосіб.

  • Не тільки фото.

Можна додавати і поєднувати фото з різними пам’ятними речами, зробити своїми руками зрозумілий тільки вам куточок. Наприклад, черепашки з незабутньої відпустки, чек з ресторану, в якому були на річницю, квиточки з кіно на першому побаченні. Це ваш будинок і ваша пам’ять! Не бійтеся виглядати смішно, ви не зобов’язані звітувати про своєму смаку.

У такій справі, як прикраса будинку, не існує певних правил і рамок. Творіть і не бійтеся проявляти креативність!

Залишити коментар