Форма одягу для собак дрібних порід

Кожен власник домашньої тварини піклується про те, щоб його улюбленцю було добре, і під цим маються на увазі не тільки харчування і правильний режим сну і відпочинку. Якщо говорити про собак, то їм потрібні регулярні прогулянки, що породжує невелику проблему. Представникам маленьких порід у холодну пору року обов’язково потрібно утеплення.

Безумовно, в магазинах можна зустріти різні варіанти одягу, але куди краще зайнятися її пошиттям самостійно.

Докладний побудова викрійки одягу для собак дрібних порід своїми руками

Основна маса речей, які шиються на собак, підрозділяється на суцільнокроєні комбінезони і окремі комплекти зі штанців та сорочок. Мірки краще знімати відразу все: Ваша фантазія в певний момент може забити ключем, внаслідок чого з’явиться бажання повністю оновити гардероб свого улюбленця. Перед початком роботи надіньте на нього нашийник, щоб мати точку відліку: це рівнозначно встановленню пояса або гумкою на талії при обмірювання людини. До речі, більша частина параметрів ідентична тим, які б Ви знімали з себе.

  • Спочатку дізнайтеся довжину спини (ДС): вона представляє собою відрізок від холки (місце знаходження нашийника) до хвоста. Після цього покладіть сантиметрову стрічку навколо нашийника — це буде обхват шиї (ЗШ).
  • Відразу під передніми лапами потрібно визначити обхват грудей (ОГ), а ближче до задніх — обхват нижній частині живота (ОЖ). Лінія між ними повинна бути рівною, при цьому Ви не робите виріб в обтяжку, але все ж, якщо є якісь вибиваються точки (наприклад, пошиття здійснюється на вагітну собаку), за ним також розраховується обхват.
  • Обов’язково виміряйте довжину боки (ДБ), яка береться від передньої до задньої лапи, тобто відрізок від ОГ до ОЖ. Після неї береться обхват передньої лапи, і від цієї окружності відмірюють її висоту, а також висоту грудей (до нашийника) і відстань між передніми лапами.
  • Наступним потрібно виміряти обхват задньої лапи. Якщо в выкройках Ви будете зустрічати ширину стегна, вважайте її як 1/2 цього параметра. Також обов’язково з’ясуйте висоту задньої лапи.

Крім цього, враховуйте тип викрійки, яку плануєте будувати. Наприклад, якщо Ви хочете зробити футболку з коротким рукавом, Вам потрібно виміряти обхват лап у тій точці, де буде знаходитися край рукава. Для комбінезонів, закривають лапи повністю (до п’яти), беруть обхват нижньої частини відповідно.

  • Викрійка комбінезона будується у вигляді половини деталі, починаючи з горизонтальною довгій лінії, яка дорівнює довжині спини. Дуга у шиї дорівнює 2/5 її обхвату, вертикальні лінії до живота — обхват грудей і обхват живота відповідно, від яких віднімають відстань між лап, і це значення ділять навпіл.

Починаючи побудова викрійки для собак маленьких порід, враховуйте, що річ не повинна сковувати рухів, інакше тварина буде постійно намагатися від неї позбутися. З цієї причини в момент побудови закладаються надбавки в обхват лап і тулуба, а також в обхват шиї, однак вони складають всього 1-1,5 см. Виняток становить тільки обхват передніх лап, де потрібно взяти 2-2,5 см.

Особливості роботи та поради професіоналів

Після того, як Ви побудували необхідну Вам викрійку або знайшли потрібний варіант у відкритому джерелі, необхідно задуматися про підбір тканини. Фахівці рекомендують використовувати матеріали, що володіють водовідштовхувальну властивість, якщо це буде комбінезон демісезонного типу. Втім, для зими можна взяти таку ж тканину, але вже на верхній шар — в силу того, що сама по собі вона не гріє, під неї слід придбати шерсть або хоча б фліс. Останній дуже зручний у роботі, оскільки не обсипається, не деформується.

  • Якщо самостійна побудова Вам дається погано, зніміть всі необхідні мірки і скористайтеся вже готовими викройками. Ті, що наведені в цій статті, можуть бути легко перенесені на міліметрівку, якщо враховувати, що 1 квадрат на малюнку дорівнює 1/8 довжини спини Вашого улюбленця.

При з’єднанні деталей обов’язково враховуйте необхідність додавання блискавки або гудзиків, які краще всього розмістити на спинці або під черевцем. В деяких випадках це може бути і шнурівка, а також липучки.

На завершення варто нагадати, що після того, як деталь буде вирізана, її необхідно приміряти на тварину і відразу підколоти так, як вона повинна бути зшита. При необхідності всі поправки виконуються безпосередньо на вихованця. Після цього обов’язково здійснюється кмітливість, і виріб знову приміряється, щоб собака могла в ньому порухатися.

Залишити коментар