Форма брів для овального обличчя

Брови – це різновид волосяного покриву людини, яка зосереджена по нижньому краю надбрівної дуги. Насамперед, брови виконують захисну функцію: вони затримують речовини, які можуть стікати з чола (піт, наприклад), тим самим захищаючи очі від подразнення. Більше, в принципі, брови не несуть ніякого смислового навантаження, хіба що є естетичної складової Вашої зовнішності.

У кожного з нас є брови. Волосяний покрив починає формуватися з народження, як і інші волоски на тілі. Брови відносяться до різновиду щетинистих волосся, тому вони ростуть повільніше, ніж, скажімо волосся на голові. Ці волоски випадають набагато рідше, ніж на інших частинах тіла. В основному вони зростають лінійно, густо і широко біля перенісся, звужуючись смужкою до зовнішнього краю. Але не всім від природи ідеальні брови. Жінки особливо приділяють увагу корекції брів: вищипують зайві волоски, проріджують брови, змінюють їх форму, вигин.

Ви можете цього не помічати, але лінія брови може суттєво вплинути на загальну естетику Вашого обличчя. Тому жінки намагаються надати своїм бровам певну форму, відповідну рисам зовнішності.

Розрізняють кілька типів форми обличчя: кругле, овальне, трикутне, довгасте, прямокутна, серцеподібне. І для кожного стилісти визначають свою форму брів. У цьому матеріалі ми поговоримо про те, яка форма брів підходить овального особі.

Які брови сьогодні в тренді?

Це одне з важливих питань, яке цікавить жінок. Сьогодні в тренді широкі природні брови, акуратно скориговані по лінії росту волосків.

Якщо брови у Вас ростуть негусто або взагалі не ростуть (і таке буває), можна скористатися традиційними способами промальовування брів: олівець, татуаж, хімічне фарбування. Косметична або макияжная корекція не повинна виглядати занадто: добийтеся максимальної природності.

Дуга брови не повинна бути дуже великою. Якщо таке можливо провернути з вашими бровами, їх лінія повинна йти майже паралельно контуру очі. Внутрішній край брови широкий, зовнішній – суджений.

Вибираючи форму брів, яка підходить до овального особі, не варто забувати і про їх довжині. Внутрішній край (головка) повинна бути розташована точно по лінії крила носа. Прикладіть до обличчя олівець вертикально і перевірте, чи у Вас. Зовнішній край (хвостик) не робіть занадто довгим або коротким. В ідеалі, якщо він буде трохи виступати за око. До речі, з віком щетинки біля скроні ростуть рідше, а то і зовсім перестають. З часом лінія брови стане коротшим.

Ідеальна форма брів для овального обличчя

Дівчатам з овальним обличчям невимовно пощастило, адже для них ідеальною буде практично будь-яка форма брів. Якщо у Вас таке обличчя, вам залишається тільки домогтися естетичної ідеальності ліній.

Найбільш виграшні для овального обличчя наступні форми:

  1. Горизонтальні. Така форма візуально зробить Ваше обличчя менш витягнутим. Якщо внутрішній край брови розташований занадто близько до ока, і здається, що Ви постійно супитеся, видаліть кілька нижніх волосків, а верхній край можна акуратно підмалювати олівцем. Тим же олівцем можна продовжити зовнішній край брови, якщо він закороткий. Не перестарайтеся з косметикою, намагайтеся домогтися природності. Головку брови можна злегка закруглити. Зберігайте симетричність розташування брів.
  2. Дугоподібні. Маючи від природи таку форму брів, Вам невимовно пощастило. Ваше овальне обличчя виглядає миловидним і привітним. Корекція такої форми досить проста: визначтеся з товщиною брови, підтримуйте плавність дуги, слідкуйте за симетрією, не робіть дугу занадто високою.
  3. Зі зламом. І ця форма брів підходить для витягнутого (овального) особи. Візажисти вважають, що вона навіть вдаліше всіх інших, так як молодить, додає погляду щирості, відкритості, доброзичливості. Проте злам не повинен бути різким, високим гострим. Спочатку бровка як би піднімається рівно вгору (цей проміжок ширше). А потім різко заломлює хвостик вниз (плавне звуження). Верхівку зламу бажано робити без яскраво вираженого вістря.

Дуже пощастило тим дівчатам, у яких світлі волоски. Таким бровам можна надати абсолютно будь-яку форму, а потім виділяти їх, підфарбовування тінями, олівцем для брів або за допомогою тонування в салоні.

Якщо Ви переживаєте, що не зможете самостійно домогтися правильної форми брів для вашого витягнутого обличчя, на першу корекцію краще сходити до фахівця. Коли у Вас вже є акуратно виведена лінія, вам згодом легше буде її підтримувати. Доглядати за бровами потрібно регулярно. Нові волосяні відростки на оброблених ділянках біля брів з’являються дуже швидко. «Прополювати» слід акуратно і уважно, щоб ненароком не повисмикувати волоски там, де не потрібно.

Овальна форма обличчя вважається найбільш зручною для всіляких експериментів із зовнішністю. Трошки праці і Ви побачите, як змогли змінитися, змінивши всього-навсього лінію ваших брів.

Залишити коментар