Фарбування волосся у два кольори

Фарбування волосся – це не тільки спосіб приховати сивину, посилити насиченість власного відтінку, але і можливість кардинально змінити свою зовнішність. Кажуть, якщо хочеш змін у житті, почни з зачіски – стрижки, фарбування – зміни свого способу.

Способів тонування волосся безліч: від посилення природного відтінку до діаметрально протилежної зміни кольору, в тому числі і в самі незвичайні забарвлення. Блакитні волосся Мальвіни, зелені – лісової феї, рожеві – як у Барбі, або взагалі чітко розділені чорні і білі – як у Круелли де Віль.

Найчастіше використовується двутональное фарбування волосся. При цьому техніка розрізняється за видами. Останні кілька років найбільш трендовий з них – омбре – може бути виконаний у будь-якому кольорі, найкраще виглядає на темному волоссі. Щоб зрозуміти, як відбувається фарбування волосся у два кольори, розглянемо кілька варіантів двутонального фарбування.

В чому особливість фарбування волосся у два кольори?

Двутональная фарбування дозволяє експериментувати: від чіткого і хаотичного розподілу забарвлених пасм до тонових зображень. До речі, якщо Ви не хочете надовго так кардинально змінювати свою зовнішність, можна використовувати тимчасові способи: нарощування волосся, кліпси з кольоровими пасмами, перуку в кінці кінців. Серед знаменитостей найчастіше в перуці можна зустріти Леді Гага і Крістіну Агілеру.

Техніка фарбування волосся в два і біліше квітів передбачає створення візуального ефекту плавного переходу оного відтінку (кольори) в інший. Хоча не виключено чітке розмежування зачіски за кольорами. Це може бути горизонтальний чи вертикальний перехід, часткове колорування, мелірування, брондірованіе і т. д. Багато технік досить складні, і без залучення фахівця важко здійсненні. Найчастіше за двутональным фарбуванням дівчата вирушають у перукарський салон або працюють з майстром на дому.

Види і техніка фарбування волосся у два кольори

Мелірування. Брюнетки і шатенки найчастіше погоджуються на мелірування. Маючи від природи темний колір волосся, кардинальне освітлення пов’язане з рядом труднощів. Перед фарбуванням у світлі тони волосся доведеться змінити, а це додатковий стрес для Вашої шевелюри. Кожен раз при новому фарбуванні Ви будете стикатися з проблемою жовтого пігменту, відросло темних коренів, з нерівномірністю фарбування, складністю підбору фарб з фитокомпонентами, невідповідністю кольору волосся після фарбування на упаковці і на Вас.

Тоді спробуйте мелірування:

  1. тільки частина волосся буде піддана освітлення;
  2. відмінно маскує сивину;
  3. -не дуже витратна процедура;
  4. візуально додає об’єм волоссю;
  5. завжди можна повернутися до свого кольору.

Правда, таке локальне фарбування займе кілька годин, так як кожну мелированную прядку потрібно акуратно відокремити від інших волосся. Промелировать волосся можна по-різному: від великих пасом до дуже дрібних. Зрозуміло, що при повторному мелірованії навряд чи вдасться фарбувати все, як і в перший раз. Тому з часом світлих пасм у Вас у волоссі може виявитися набагато більше, ніж своїх.

Колорування – техніка фарбування волосся, схожа з мелірування, тільки з використанням широкої палітри відтінків. І колорування, мелірування припускають фарбування вибраних пасом по всій довжині.

Мажимеш – мелірування з використанням фарби без пергідролю на пару тонів світліше, ніж Ваш відтінок волосся. Підходить винятково світловолосим.

Брондірованіе – техніка фарбування відштовхується від попередніх, але пасма фарбуються не від кореня, а з відступом в кілька сантиметрів. Кольори фарби вибираються на пару тонів світліше, ніж свій відтінок. У результаті створюється ефект «вигорілих» пасм з плавним переходом темного у підстави до світлого на кінчиках. Брондірованіе (блонд + браун) дуже популярне серед зірок шоу-бізнесу, добре виглядає на коротких стрижках.

Омбре – фарбування волосся у два кольори, передбачає збереження природності прикореневої зони і чітке освітлення кінчиків. Профарбовується вся копиця волосся (без вибірки). У салоні найчастіше при такому фарбуванні використовуються два кольори: натуральний і освітлюючий. Техніка омбре передбачає поступове освітлення кінчиків при кожній черговій процедурою.

Балаяж схожий з омбре. Правда, фарбуються не всі пасма, а лише поверхневі. В результаті повинен вийти ефект вигорілих на сонці волосся. Таке двутональное фарбування краще всього проходити в салоні.

Шатуш – техніка нанесення фарби більш світлого відтінку хаотично по кінчиках. Грубо кажучи, майстер робить кілька мазків по волоссю, не використовуючи фольги для пасм. Найчастіше в місцях фарбування робиться легкий начіс для протягування тони.

Деграде – різновид омбре, з більш плавними переходами кольором, так звана техніка півтони. Пасма освітлюються так, щоб «вигорілі на сонці» ділянки здавалися максимально природними.

При виборі техніки двутолального фарбування краще всього проконсультуватися зі стилістом. Адже, насамперед, мета кожного з перерахованих способів тонування – внести природної яскравості, а не явною штучності у Вашу зачіску. Вертикальне (поперечний) фарбування пасом візуально подовжує форму особи. А часткове колорування виграшно виглядає на асиметричні стрижки. Загалом, експериментуйте, особливо, якщо врахувати, що двутональное фарбування волосся зараз на піку популярності.

Залишити коментар