Екскурсія в царство Морфея: як визначити характер за позою для сну?

Здоровий сон – це мирське абстрагування від цілісності і прагнення душі до самоти. Езотерики запевняють, що в глибокому сні наша душа покидає свій тілесний посудину і відправляється в високі світи, де опановує різні таємниці і нерідко отримує ознаки ключових подій.

Як ми спимо, і що це значить?

У кожної людини є власна, улюблена, «правильна» поза для сну, в якій йому комфортніше всього відправлятися в обійми Морфея. І ця поза може розповісти про нього і його характері не менше, ніж ім’я або знак Зодіаку.

Значення пози, в якій людина спить, ототожнюється не тільки з його особистістю і позначає характер, але і вказує на конкретний вплив на його психологію подій, що відбуваються в житті в даний момент.

Положення тіла, в якому спить людина, може розповісти багато про нього самого і висвітлити його внутрішні переживання в даному життєвому періоді. Найкраща «сонна» позиція – та, у якій людина вже глибоко поринув у царство Морфея. Ми можемо засипати в одному положенні, як нам здається, максимально зручному, а всю ніч проводити в зовсім протилежному.

І саме позиція, збережена нами несвідомо, говорить багато про нас самих. Значення пози під час сну – зовсім не вигадка. Про наших особистісних якостях свідчить буквально все – манера одягатися, міміка, жестикуляція, мова, хода. Але при бажанні все це можна контролювати і маскувати, але з позицією під час відпочинку це стає нереально. Тому саме за найкращу позу для сну конкретного індивідуума можна судити про його персональних достоїнства і недоліки.

Пози для сну у новонароджених і зовсім можуть напророкувати його долю.

Нижче наведено пози сну, висвітлюють дух і характер людини.

Ембріон

Улюблене багатьма положення для нічного відпочинку. Людина при цьому лежить на боці, його нижні кінцівки дещо зігнуті, а руки тягнуться до колін. Ноги можуть бути притиснуті до грудей.

При цьому людина займає певний кут ліжка, і, що найбільш дивно, прагне відвернутися від стіни.

Між колін нерідко виявляється затиснута подушку або ковдру. Така позиція вказує на несвідоме прагнення до надійного захисту, яку забезпечувала материнська утроба. В маминому животі ми перебували в цілковитій безпеці, а в жорстокому світі такий щит – недозволена розкіш.

Опинившись у скрутному життєвому становищі, ми майже завжди спимо в такій позі, як би прагнучи повернутися до благодаті і душевному спокою. Це також вважається оптимальною позою сну для вагітних, але роль тут грають скоріше не емоційні, а фізіологічні фактори.

Перебуваючи в такому положенні, жінка знімає поперекові болю і забезпечує собі певний комфорт. Якщо не брати до уваги вагітних та тих, хто переживає психологічний стрес, за цим положенням уві сні можна судити про особистісному вдачу. Якщо людина спить в такій позі практично постійно, в житті він тривожний, нерішучий, боязкий, підозрілий.

Часто побоюється будь-яких негараздів, навіть без видимої на те причини. Він відчуває постійну потребу в духовному єднанні з партнером, буває вкрай нерішучим, відчуває складнощі з комунікацією.

Він неохоче висловлює свої справжні почуття і емоції, а процес зближення для нього – справжнє випробування і катування. Але якщо така людина все ж встановить з вами контакт, він стане вам вірним, надійним і добрим другом, соратником або партнером.

Солдат

Вкрай нехарактерна поза під час сну, в якій перебувають деякі люди. Характеризується прямим положенням тіла, розташованого на спині. Руки при цьому витягнуті по швах. Люди, які відпочивають в такій позиції, відрізняються суворим, войовничим і хоробрим вдачею. Вони обожнюють порядок у всьому, і невпинно вимагають його від оточуючих, аж до сущих дрібниць.

Що характерно, і самі вони надзвичайно дисципліновані і цілеспрямовані. У суспільстві стримані і мовчазні, воліють словами дії. Бувають прямими, і навіть жорстокими, втім, не бачать у другому нічого поганого. Пред’являє до партнера високі вимоги, втім, демонструючи їх власним прикладом. Зневажає суєту і зайві рухи тіла.

Зірка

Ця поза дуже комічна, але досить поширена, особливо серед експресивних і творчих осіб. При ній людина лежить на спині, його руки і ноги розкинуті по ліжку, ніби він хоче зайняти більшу її частину. Аналогічна історія спостерігається і в реальному житті. Ця персона прагне максимально проявити себе у всіх сферах життя і діяльності.

Їй просто необхідно постійно перебувати в центрі уваги і блищати власним інтелектом. Не терпить спорів з собою, у відстоюванні власної точки зору нерідко висловлює напористість, і навіть агресивність.

Володіє завищеною самооцінкою, нерідко маскує реальні комплекси. Іноді ця поза є ототожненням особистих проблем у житті. Звичайна людина може приймати її в тому випадку, якщо в житті хтось зазіхає на його територію, намагається придушити особистість. Також це положення може з’являтися в ситуаціях, коли ви відчуваєте небувалий підйом сил.

Король

Ця позиція відрізняється величчю, розслабленням, царственностью. Людина лежить на спині, руки витягнуті уздовж тулуба, але знаходяться на оптимальній відстані від нього. Ноги трохи розведені, але не розкидані по всьому периметру ліжка, як у «зірок». Якщо ваш друг або партнер спить в такому положенні, вам повезло з ним.

Він відрізняється великодушністю, чесністю, порядністю і бесхитростностью. Він відвертий і щирий, може здатися грубим із-за своєї чесності. Він щедрий, цілеспрямований, авторитетний. В ньому яскраво проступають лідерські якості, причому в кращому їх прояві.

Люди охоче тягнуться до нього і йдуть його ідей, що дозволяє йому осягати вершини і втілювати в життя власні плани. Нерідко у нього простежується впертість. Переконати його непросто, навіть якщо він не правий. Якщо ви спробуєте тиснути на нього, він стане твердим, як камінь, і вже точно не змінить свою точку зору.

На животі

Саме так сплять люди, які намагаються не пускати сторонніх у своє власне життя і ділити з ними особистий простір. Вони досить закриті, проте не настільки, як «ембріони».

Їм подобається чіткий порядок і структурність у всьому. Вони люблять брати справи під свій особистий контроль. Вони володіють достатнім завзятістю, цілеспрямованістю і самостійністю, що дозволяє їм швидко досягати намічених цілей.

30% населення вважає за краще спати на боці. Тіло при цьому розкрито, коліна трохи зігнуті, а руки лежать вільно або стосуються подушки. Оскільки в такій позиції у сні перебуває більшість, сказати щось конкретне про характер, пов’язаний з прийняттям такого стану, важко.

Тим не менш, якщо ваш партнер воліє таку позицію, він відкритий, спокійний, урівноважений, комунікабельний, гнучкий в спілкуванні. Вміє вирішувати проблеми і виходити з складних ситуацій переможцем. Товариський, має широке коло знайомих, часто стає душею компанії.

«Парні» положення

Якщо вам пощастило спати не поодинці, дізнайтеся, як поза для сну закоханої пари впливає на контакт і відносини:

  • Ложки – найпоширеніша позиція для сну удвох. Люди при цьому лежать на боці в одному напрямку, «напів-ембріоні». Той, хто розташовується позаду (частіше чоловік) є покровителем в парі. Саме він дбає про «веденому», забезпечує йому тил і захист. Чим тісніше його обійми, тим яскравіше виражені його «батьківські», ревниві, і навіть власницькі почуття. Якщо він кладе вам руку на геніталії – це говорить про інтенсивність сексуальних відносин. Якщо на груди – про ніжність. Якщо на живіт – про потреби в романтичних стосунках з вами;
  • Обійми – вкрай незручна позиція, яка, однак, характерна для багатьох пар на початку відносин. Партнери при цьому лежать лицем до лиця, їх руки і ноги переплетені, що виражає прагнення до повного душевного і тілесного єднання. Таке становище свідчить про крайню інтимної відкритості, готовності віддаватись одне одному, зляганні воєдино. Дану позу для сну удвох практично неможливо підтримувати протягом ночі, тому з часом пари знаходять більш зручні варіанти;
  • Обійми на спині. У цій позі чоловік розташовується на спині, а жінка – на боці, притулившись головою і грудьми до його плеча. Це положення говорить про чоловічому заступництво в парі, визнання жінкою лідерства її коханого, її захищеності і впевненості.

Тепер ви можете визначити характер людини, сплячого перед вами! Аналізувати можна навіть положення новонародженого – можливо, ви відчините завісу таємниці і дізнаєтеся багато чого про його подальшу долю.

Залишити коментар