Довжина жіночих штанів по етикету: класичні, укорочені

Сьогодні в гардеробі кожної жінки є штани. Правильно підібрана їх ростовка може вигідно підкреслити фігуру і ноги власниці. Помилка всього в пару сантиметрів здатна не просто візуально вкоротити ноги, але і додати кілька зайвих кілограм.

Як підібрати брюки?

Для того щоб в обновках виглядати не тільки красиво, але і відчувати себе комфортно, потрібно правильно підібрати розмір. Для деяких дівчат з нестандартною фігурою буває складно підібрати брюки або джинси довжини. Їм доводиться куплену річ підганяти під свій зріст.

Для того щоб вибрати відповідну довжину, потрібно знати деякі моменти. Насамперед, варто пам’ятати, що вона прямо залежить від обраної взуття.

Широкий крій

Найбільш поширена модель жіночих широких штанів – це кльош. Він може бути від коліна або стегна. Проблема вибору довжини такої моделі полягають в тому, що для взуття на підборах і на низькому ходу вона повинна бути різною.

Правильно підібрана довжина широких штанів під каблук – його практично не повинно бути видно. При цьому носок взуття залишається відкритим. Ще один правильний варіант – коли нижній край штанів знаходиться в 2-2,5 сантиметрах від підлоги. Для того щоб не виглядати безглуздо, потрібно пам’ятати, що вони не повинні повністю відкривати або закривати всю стопу.

Правильна штанина у взутті без каблуків має практично закривати стопу і в цей же час не діставати до землі. При занадто короткій штанині буде стопа відкрита, а перебір в кілька сантиметрів призведе до волочіння штанів по землі.

Ще одним різновидом широкого крою штанів є модель – палаццо.

Вона більше схожа на спідницю. У такій моделі штанини дуже широкі і буквально зливаються між собою. Для палаццо використовують легкі, летять літні тканини. Брюки-спідниці під час ходьби розлітаються і підстрибують. Тому правильна довжина для такої моделі – це 1-1,5 см від підлоги.

Пряма класична модель

Класичні прямі штани мають однакову ширину по всьому виробу. Для дівчат, які віддають перевагу взуття на підборах, потрібно знати такі правила. При занадто довгих штанинах вони будуть збиватися в гармошку в області п’яти. Якщо штани закінчується над п’ятою, то буде створюватися враження, що річ мала. Правильні класичні брюки під каблук по етикету прикривають частина п’яти, при цьому каблук залишається відкритим.

Любителькам взуття на низькому ходу корисно знати, що зайві сантиметри призведуть до того, що ви будете наступати на власні штани. Брак декількох сантиметрів, так як і у випадку з підборами, підкреслить, що річ мала. Ідеально, якщо штанина буде закінчуватися на рівні стопи і п’ятка буде відкрита.

Короткі штанини

Любителькам укорочених штанів потрібно знати, що, незважаючи на уявну простоту вибору довжини, є деякі моменти, які потрібно врахувати. Дівчатам, які носять підбори, варто пам’ятати, що штанина може бути вкорочена на 5-10 сантиметрів. Якщо брюки закінчуються на середині ікри, то не варто їх носити з таким взуттям. В такому випадку краще взути балетки.

Якщо довжина укорочених штанів велика, то вони будуть виглядати як звичайні прямі. Для ідеального образу штани повинні закінчуватися на щиколотці або трохи вище неї. Тим, хто звик до взуття на низькому ходу, варто вибирати укорочені штани так, щоб вони закінчувалися трохи вище щиколотки.

Завужені брюки повної довжини

Довжина штанин на звужених жіночих штанах повинна бути такою, щоб частина щиколотки залишалася відкритою. Неправильно, якщо штани обтягують п’яту або збираються в гармошку.

Якщо взути черевик, то штанину потрібно трохи підвернути. Добре будуть виглядати завужені штани, якщо між ними і взуттям буде невеликий зазор.

Оброблена кромка

Довжину вироби з обробленою кромкою практично неможливо вибрати неправильно. Найчастіше для декору використовують манжети, резинки або зав’язок.

Такі штани завжди виглядають «правильно». Єдина умова – їх не можна заправляти в взуття.

Скінні

Для шиття скінні використовуються м’які еластичні тканини.

Готовий виріб добре розтягується і щільно облягає фігуру, при цьому не утворюється гармошка.

Як правило, використовуються такі матеріали:

  • М’яка шкіра;
  • Денім;
  • Стрейч;
  • Лайкра.

Вузькі штани-скінні шиють різних колірних відтінків, але без малюнка. Іноді зустрічаються моделі з кишеньками на сідницях, однак частіше вони нагадують лосини.

Скінні, як правило, носять з чобітьми або високими черевиками. При цьому їх довжина не має особливого значення, так як вони дуже вузькі і заправляються у взуття. При поєднанні з відкритою взуттям скінні повинні закінчуватися трохи вище щиколотки.

Рекомендації

Для того щоб не виглядати в обновці безглуздо, потрібно знати, як правильно визначити довжину колош. Вона значно відрізняється в залежності від обраного фасону штанів і від виду взуття.

При підгонці штанин потрібно враховувати, що деякі тканини мають таку властивість, як усадка. Інформацію про склад тканини виробу містить етикетка виробника. Якщо матеріал схильний до усадки, то перш ніж обрізається зайва довжина тканини, штани прати у воді рекомендованої виробником температури.

Деякі дівчата і жінки можуть похвалитися маленькою ніжкою. У деяких всього 36 розмір взуття. При цьому виникають проблеми з вибором довжини штанин, особливо широкого крою.

Так як правильна штанина повинна закривати половину каблука і залишати відкритим носок взуття, то у випадку з маленьким розміром це неможливо. Для власниць мініатюрної ніжки фахівці радять робити «косою» зріз тканини. З таких штанин зрізається спереду більше, ззаду – менше.

Варто пам’ятати, що якщо штанини знизу стовбурчаться або збираються в гармошку, то їх довжина вибрана неправильно.

Також негарно виглядають класичні брюки зі стрілками, які стирчать спереду, трохи нижче колін. Такий дефект також свідчить про неправильно підібраною довжині. Для того, щоб виправити таку неприємність, бажано звернутися до фахівців ательє.

Вдалих і стильних вам образів!

Залишити коментар