Домашні тести на вагітність

Жінка, яка чекає малюка, може прийняти за перші ознаки вагітності різні зміни в організмі: виникнення слабкості, головний біль, збільшення виділень, зміна смаків. І їй хочеться підтвердження, що зачаття дійсно сталося. Якщо це сталося «дві години тому», то тест на вагітність ще не відреагує. Щоб перевірити, чи дійсно з’явилася бажана вагітність, можна в домашніх умовах скористатися деякими способами.

Методика тестів на вагітність

Аптечні тести реагують на зміну кількості гормонів у складі сечі. Найбільш точно на стан вказує ранкова порція.

Завдяки подібній перевірці сучасні пристосування не тільки фіксують зародження нового життя, але і можуть вказувати термін з точністю до 2 тижнів

Домашні реагенти реагують на кислотність сечі – з настанням вагітності змінюється не тільки гормональний склад. Однак на цей же параметр впливають і деякі інші фактори, тому точно визначити вагітність без гінекологічного огляду або, не купуючи аптечний тест, неможливо.

Тест на вагітність з содою

Найпопулярнішим домашнім методом є визначення вагітності за допомогою соди. Для цього потрібно заздалегідь підготувати звичайну харчову соду – чайну ложку, чистий контейнер для сечі, гігієнічні приналежності – потрібно заздалегідь підготуватися до процедури.

Як перевірити вагітність за допомогою соди?

Підмитися, набрати сечу в контейнер – не менше 100 м, насипати туди соду. Далі слід спостерігати за хімічною реакцією, яка починається відразу ж. Якщо рідина у контейнері починає пінитися і шипіти, то можна зробити висновок вагітності не настав. Сода при вагітності випадає в осад, і ніякої реакції не відбувається, рідина залишається прозорою.

Чому так відбувається, ніхто не знає – вчені-хіміки вважають, що вагітність безпосередньо кислотність сечі не змінює. Однак оскільки цим питанням вони безпосередньо не задавалися, то можна припускати, що зміни, що починаються в організмі, безпосередньо відображаються на стані нирок і біохімічний склад сечі змінюється.

Кислотність сечі

Кислотність сечі – або ph – показник непостійний. Вона може більш кислою або лужною. У нормі сеча слабокисла – її ph від 4,5 до 8.

Впливає на кислотність:

 • характер харчування;
 • стан здоров’я;
 • кліматичні фактори.

Ощелачивается сеча при підвищенні в раціоні кількості свіжих овочів і фруктів, при зневодненні організму, під час захворювань сечовидільної системи, хвороб респіраторних шляхів, у змозі після алкогольної інтоксикації, при захворюваннях кровотворної системи, під час прийому деяких лікарських препаратів.

На підвищення кислотності сечі впливають наступні фактори: збільшена кількість білкової їжі в раціоні, гарячковий стан, захворювання ендокринної системи – наприклад, діабет, туберкульоз нирок, виснаження організму – в тому числі і тривала дієта, вживання великої кількості журавлини, лимонів, чорної і червоної смородини.

Впровадження патогенних бактерій, які викликають інфекційні захворювання гінекологічних органів, також впливають на кислотність сечі.

У зв’язку з вищевикладеною інформацією, не слід сподіватися, що показник домашнього тесту виявиться на 100% достовірним.

Домашні способи визначення вагітності

Як визначити настання вагітності за допомогою соди, вже зрозуміло, але є й інші способи, якими можна дізнатися, що бажані зміни в організмі почалися. Достовірність їх така ж, як і в тестах з содою.

Тест з йодом.

 1. Крапля йоду вноситься в контейнер із заздалегідь зібраної сечею. Якщо йод розчиняється, вагітність відсутня, крапля залишається на поверхні і збирається в щільний кружечок – можна кричати «Ура!», зачаття настав;
 2. Більш зручний спосіб – змочити сечею паперову смужку так, щоб вона повністю просочилася, і капнути на неї йод. Якщо вагітність є, папір посиніє.

Можна визначити настання зачаття старих «бабусиних» способом. Для цього необхідний помічник.

Потрібно зняти з пальця перстень, краще обручку, протягнути через нього шовкову нитку або волосся «винуватиці» здійснюється обряду. Потім цю нитку закріплюють на паличці – олівці, ручки – неважливо, головне – як можна далі «відсунути» людський фактор.

«Підозрювана» у вагітності лягає на спину на горизонтальну поверхню, помічник бере в руку паличку з прив’язаним на нитці кільцем, піднімає його над пупком приблизно на 2-3 див. Чекають 15 секунд. Якщо за цей час кільце починає коливатися із зростаючою амплітудою – тест показав позитивний результат.

Ранні ознаки вагітності

Існує безліч ознак, що вказують на настання зачаття на ранніх термінах, за яким жінки розуміють про зміну власного стану.

 • Зміна запаху поту;
 • Змінюються смакові пристрасті. Не обов’язково тягне на «соленькое» або «гостреньке», деяким раптом хочеться посмоктати цвях, відкусити шматок мила, з’їсти полуницю з м’ясом;
 • Збільшення і ущільнення грудних залоз, які приймають за початок менструації, яка не настає або проходить із змінами – кров’янисті виділення мізерні;
 • Тягнуть короткочасні відчуття в нижній частині живота;
 • Підвищена кількість слизових виділень, не мають ніякого запаху або трохи солодкуватих, з досить приємним ароматом;
 • Збільшення статевого потягу або навпаки, відсутність інтересу до сексу;
 • Прискорене сечовипускання, при якому не виникає ніяких больових симптомів, і порції сечі змінені незначно.

Деякі жінки дізнаються про свою вагітність щодо зміни запаху поту – він їм здається надто різким. Зрозуміло, цей показник достовірний, якщо придивлялися до себе все життя. В деяких випадках можна судити про появу нового стану по алергічних реакцій, які раніше не проявлялися.

Є особливо чутливі жінки, які з перших днів після зачаття відчувають слабкість, сонливість і напівнепритомний стан. Але все ж не варто покладатися на народні методи і власні відчуття. Слабкість і зміна якості та кількості виділень, як і інші ознаки можуть бути симптомами деяких захворювань, які необхідно усунути.

Тому для точної діагностики власного стану – навіть якщо медичний тест показав позитивний результат – варто пройти додаткові обстеження. 100% впевненість у вагітності дає тест на хоріонічний гонадотропін. Для цього протягом 2 діб в один час 2 рази беруть кров з вени і виділяють з неї цей гормон, кількість якого при закріпленні плодового яйця в матці має збільшуватися кожні 48 годин в 2 рази.

Для виключення позаматкової вагітності необхідно пройти УЗД-огляд. Лише після комплексного обстеження можна точно визначити, що зачаття відбулося, і як протікає вагітність.

Залишити коментар