До чого сняться волохаті ноги і їх гоління?

Досить часто можна бачити сни, в яких умиваєшся, одягаєшся, накладаєш макіяж і навіть голишся – вони можуть снитися жінкам і чоловікам. Але от сюжет, в якому доводиться голити ноги уві сні, досить рідкісний.

Як же розшифрувати подібний сон? Символами для його розшифровки можна взяти волохаті ноги або взагалі кінцівки – знак чогось відбувається у конкретний момент.

Символ – нижні кінцівки

Більшість сонників сходиться в тлумаченні сюжетів з ногами, що чисті і здорові – вони хороший знак, символ опори. Якщо свої нижні кінцівки бачиш – отже, надійно стоїш на них у житті, можеш при нагоді надати комусь необхідну допомогу, є надійною людиною.

Уві сні миготять ноги оточуючих – необхідна допомога, яку обов’язково отримаєш незабаром. Навколо тече натовп, але встигаєш сконцентруватися тільки на ногах – їх багато. В житті оточують однодумці і у важких ситуаціях на них можна покластися.

Нижні кінцівки уві сні – сприятливий знак, якщо вони здорові.

Побачити сюжет зі зламаними нижніми кінцівками або травмою, кровотечею, великою гематомою, пухлиною – проблеми.

Сонник відомого сновидця Хассе вважає, що це загроза для побачив сон – разругаешься з близьким другом або втратиш роботу. А ось за асирійському соннику неприємності загрожують ворогам, так що сон все одно сприятливий.

Волосаті ноги у сюжеті сну для чоловіка завжди є хорошим знаком:

 • чужі – сходження по кар’єрних сходах, успіх у справах, фінансове благополуччя;
 • свої – зменшення інтересу з боку своєї другої половинки, але попереджений – значить, встигнеш її зацікавити власною персоною, охолодження не відбудеться;
 • ноги жінки – поруч знаходиться дама, яка впливає на життя чоловіка серйозний вплив і при цьому по статусу вище. Вона може надати серйозну допомогу, і розплачуватися за неї не доведеться.

Сон про волохатих кінцівках сниться жінці:

 1. чужі – майбутній чоловік виявиться підкаблучником, але саме така розстановка сил в сім’ї і є найсприятливішою;
 2. свої – економічному благополуччю, до несподіваного отримання грошей, може бути, до вдалій знахідці, до багатого подарунку.

І тільки в одному випадку для жінки подібне сновидіння несприятливий – якщо в сні одна нога у неї поголена, а на іншій щетина або густе волосся. Майже всі сонники віщують після такої картини розлучення.

Його причина – чоловікові набрид деспотизм подружжя.

Одна нога у сні виголена наполовину і кольору щетини і волосся розрізняються – у чоловіка з’явилася інша, і зупинити його можливості не буде. По соннику Міллера волохаті ноги сняться перед далекою дорогою.

Чим довше волосся, тим шлях виявиться важче, тим більше проблем виникне.

У Фрейда сюжет розтлумачується наступним чином:

 • для жінок – сексуальний партнер виявиться апатичним і невмілим, постійно доведеться проявляти ініціативу;
 • для чоловіків – доведеться підкорятися жінці у всьому.

Сон з гігієнічною процедурою

До чого сниться голити ноги? Якщо волосяний покрив вважається символом якогось добробуту, то логічно припустити, що збривати волосся – значить, погіршувати ситуацію.

Сон, у якому доводиться голити ноги жінки для чоловіка може означати наступне:

 • своїми вчинками позбавиш себе і близьких звичного комфорту;
 • оскільки все пустив на самоплив і не володієш ситуацією, сім’я розпадеться;
 • в недалекому майбутньому втратиш гроші, зубожіння буде повним;
 • до втрати роботи.

У сюжеті сновидіння нижні кінцівки тільки простягаєш – гігієнічну процедуру проводить незнайомець. Серед близьких людей, а може бути навіть і родичів, причаївся недоброзичливець. Є ймовірність зустрітися з наклепом, обманом і зрадою.

Сон про гоління ніг приснився жінці.

Використовувався при процедурі верстат – спроба сподобатися певному чоловікові, прив’язати його до себе, виявиться вдалою. Ноги видно, як наяву, волосся такого ж кольору, як в реальності, можуть бути характерні прикмети: родимки, шрамики на розбитих в дитинстві колінах, існуючі синці – цей чоловік сам проявляє увагу і йому потрібен лише поштовх, щоб почати діяти.

Ноги наче чужі – романтичних стосунків не буде, а якщо вони й відбудуться, то залишиться тільки розчарування.

А таким чином сюжети про гоління ніг пояснюються в «Соннику світу»:

 1. Голити ноги самому собі для чоловіка – до погіршення здоров’я.
 2. Точно такий же сюжет для жінки – навіть і розшифровувати не потрібно. Кожна поважаюча себе жінка займається депіляцією, це просто відображення дії на рівні підсвідомості.
 3. Сон, у якому лезі тупе, дає однакові передбачення для жінок і чоловіків. Потрібно змінювати характер: наступна провокація негативно позначиться на становищі суспільства.
 4. Поріз під час гоління – до сімейних проблем, до штрафу від співробітника ДАІ, до спілкування з чиновником з домоуправління з приводу прострочення платежів. Загалом дрібні неприємності і невеликі, але марні, грошові витрати.

Колір волосся

Для правильної розшифровки снів про ноги треба постаратися запам’ятати колір волосся:

 • Світле, сиве або попелясте – домагатися в житті поставлених цілей заважає власний песимізм і невпевненість у своїх силах.
 • Волосся кучеряве – потрібно знайти в собі сили сказати сексуальному партнерові, що з ним не по дорозі. Нічого серйозного не вийде і, щоб потім не було боляче, потрібно розходитися зараз.
 • Жорсткі чорні волосся на ногах в снах у жінок попереджають про підступи недоброзичливців; для чоловіків той же сюжет сприятливий – незабаром зав’яжуться романтичні стосунки, інтимне життя заграє яскравими фарбами, і все це нічого не буде коштувати.
 • Руді густе волосся на гомілки віщують жінці вагітність: довгі – дівчинкою, короткі – хлопчиком. А ось чоловіка подібний сюжет закликає до обережності: партнерка може завагітніти або кинути. Причому любов пройде з його вини – занадто він не доглянутий, непрезентабельно виглядає.

Але все ж у більшості випадків сни, в яких чоловікові сняться доглянуті жіночі ноги, жінці – чоловічі, розшифровувати не потрібно. Вони свідчать про природний інтерес до протилежної статі.

Залишити коментар