До чого сниться випадання вій: докладне тлумачення

Багато людей впевнені: сновидіння — це не просто створений нашою уявою фільм, а цінний підказка всесвіту. Розуміючи їх значення, можна передбачати або правильно аналізувати певні події в нашому житті.

Одним з потужних символів, побачених у сні, вважаються вії. Зі сну свої або чужі вії практично всі сонники рекомендують приймати як знак згори, поставитися до якого варто з усією серйозністю.

З’ясуємо, що означають побачені уві сні вії і як слід трактувати ці бачення.

Вії у сні: тлумачення

Зі сну вії — це дуже важливий знак, який вкаже вам шлях у реальному житті.

Вони можуть бути довгими, густими або, навпаки, рідкісними і випадними або ж відсутньою зовсім:

  • Вії, так само, як і волосся, символізують нашу життєву силу. Їх довжина є своєрідним показником енергії людини;
  • Побачені красиві, пухнасті, довгі вії означають швидку удачу, успіх у справах, у тому числі і амурних, достаток і здійснення заповітних бажань;
  • Згідно соннику Міллера, пухнаста і густа рослинність на повіках віщує зміни на краще і щасливі події в житті;
  • Якщо ж вам привидівся представник протилежної статі з таким «багатством» на століттях, чекайте романтичного побачення з подальшим розвитком відносин;
  • Побачити вію, що потрапила в око, за версією сонника Деніз Лінн, означає виникнення труднощів на життєвому шляху. Це певний сигнал про понад те, що вам слід дивитися на все, що відбувається в житті широко відкритими очима, вдумливо аналізувати події і приймати їх і оточуючих людей такими, які вони є насправді. Побачена під час сну досаждающая волосинка у власному оці відображає вперте прагнення людини закривати очі на те, що відбувається в його житті, або відчайдушне небажання сприймати очевидні речі.

Густі вії часто свідчать про схильність сплячого перебільшувати значущість подій, що відбувається в реальності. У таких ситуаціях людині слід ставитися до життя простіше, не вникати в чужі проблеми і радіти навіть незначним приємних подій.

А ось приснився густа рослинність на очах, що надає особі похмурий і насуплене вираз, вважається передвісником неприємностей. Якщо побачили такий сюжет, чекайте в майбутньому сварки з друзями або родичами.

Щоб уникнути неприємностей, будьте лояльніше і поблажливіше до близьким людям, погашайте всі намечающиеся конфлікти, щоб не погіршити ситуацію.

Якщо в сновидінні ви фарбуєте очі тушшю (це стосується, зрозуміло, дам), чекайте у найближчі дні контакту з представником протилежної статі, якій ви симпатизуєте. Якщо результат мейкапу вас порадував, це дуже хороший знак, швидше за все, взаємна симпатія переросте в міцні, міцні стосунки, що тривають багато років. Втім, цей сюжет може передвіщати короткочасний, але дуже палкий і пристрасний роман.

Якщо ж такий сон привидиться чоловікові, це свідчить про душевні муки, невдоволення життям і сумнівах. Швидше за все, людину чекають труднощі і негаразди в родині або на роботі. Втім, всі ці неприємності, як правило, тимчасові і рішення всіх питань залежить, в першу чергу, від розсудливості, спокою і вміння аналізувати ситуацію.

Сон, у якому ви фарбуєте очі іншій людині, означає, що в найближчому майбутньому ви зробите спробу обдурити або провести цю персону.

Побачені в дзеркалі природні довгі вії також можуть означати, що зовсім скоро матеріальне становище суттєво покращиться. Це може бути підвищення зарплати, виграний приз у лотереї, допомога з боку рідних і т. д. А якщо вони просто вражають своєю довжиною і красою, очікуйте фінансового достатку, успіхів у справах і радісних подій.

Накладні, штучні вії сонник трактує інакше. Як правило, це може сигналізувати про вашої надмірної довірливості та наївності, яка найближчим часом може послужити вам погану службу.

Швидше за все, в житті виникне людина, яка вміло стане вами маніпулювати.

Втім, таке сновидіння може негативно характеризувати ваші власні вчинки: швидше за все, останнім часом ви намагаєтеся пускати пил в очі оточуючим, змушуючи їх думати про себе краще, ніж є насправді. Цілком можливо, що таким чином ви бажаєте домогтися поваги і поблажливості людини, що займає високе положення в суспільстві для здійснення власних бажань — поліпшення матеріального становища, сходження по кар’єрних сходах і т. д.

А ось випадання вій — дуже тривожний знак, який може попереджати про прийдешні неприємності. Такий сюжет часто свідчить про низький рівень життєвих сил, втрати матеріальних і духовних цінностей. Активне випадання символізує слабкість людини, неможливість змінити перебіг подій у власній долі. Можливі проблеми в особистому житті, фінансові втрати, а також неприємності, що стосуються близьких людей.

Сонник застерігає: якщо в сні ви бачите, що випадають брови або вії, швидше за все, у реальному житті ви відчуєте нездатність контролювати хід подій, можливість знайти вихід зі складної ситуації і сконцентрувати зусилля в цьому напрямку.

Повністю «лисуваті» очі у сні сигналізують про те, що найближчим часом ваше життя не буде радісною і щасливою: можливо, ви позбудетеся чогось дуже дорогого. Наприклад, такий сон, побачений молодій дівчині, може обіцяти про швидке розставання з хлопцем; бізнесменові — про істотні фінансові втрати, конфлікти з підлеглими або партнерами.

Сновидіння, в якому ви стрижете собі волоски на століттях, попереджає про можливі незапланованих поїздок, здатних порушити всі плани.

Сонник Медеи попереджає: таке бачення говорить про те, що, приймаючи серйозні рішення, згодом ви можете стати ворогом самому собі. Необхідно дуже ретельно обдумувати всі свої вчинки і дії, перш ніж щось зробити, задумайтеся: чи не зашкодить це в майбутньому.

Бачення, в якому ви з легкістю вириваєте собі рослинність на очах, говорить про те, що скоро ви зможете знайти в собі сили вирішити проблеми у вашому житті і усунути нестерпні обставини — наприклад, складні взаємини з колегами, дітьми, другою половиною.

Що робити, якщо приснився поганий сон?

Якщо ви побачили сон, в якому ваші вії випадають або випали зовсім, не впадайте у відчай і не впадайте в паніку. Пам’ятайте, що подібні бачення — це не вирок, а лише підказка понад, застережний вас про можливі труднощі і проблеми у вашому житті.

А іноді поганий сон може говорити і про позитивні зміни в долі. Наприклад, якщо ви побачили його на убуваючу місяць, це свідчить про те, що всі проблеми, які виникли на вашому життєвому шляху, скоро зникнуть. «Порожніми» також вважаються 2, 9 і 13 місячні дні — все побачене вночі, як правило, ніяк не позначається на людині. Тому в таких ситуаціях обов’язково подивіться в спеціальний календар і з’ясуйте, який саме сьогодні місячний день.

Але навіть якщо місяць зростаюча, не панікуйте.

Існує кілька народних способів, що дозволяють відігнати від себе негатив, який несе в собі бачення:

  • відразу після пробудження, нікому нічого не кажучи, підійдіть до вікна, подивіться на дорогу або вдалину і вимовте 3 рази: «Куди ніч, туди і сон»;
  • у склянку з водою киньте щіпку звичайної харчової солі, примовляючи: «Як сіль розтане, так і сон мій зникне без шкоди».

І звичайно ж, не забувайте про те, що все тільки в ваших руках. Будьте обережні в своїх словах, вчинках і навіть думках.

Намагайтеся бути добрішими до близьких, поміркованішими у діях, не зациклюйтеся на негативних думках, і ніякої поганий сон не зможе відбитися на вашій долі!

Залишити коментар