До чого сниться обручка?

Автор кожного сонника намагається пояснити, до чого сниться обручку на пальці, бо немає, мабуть, жінки, яка не марила про подібному оздобленні.Говорити можуть дами що завгодно: «Я вище цього, не хочу заміж, я – самостійна жінка… і т. д.», але в глибині душі кожна мріє про принца на білому коні та інших атрибутах багатою весілля.

Обручка – це символ безмежної любові, дорогоцінний метал в ньому – свідчення поваги в шлюбі, непорочності, цінності союзу. До чого сниться обручку, до мрії про весілля та щасливе сімейне життя, або сон попереджає про прийдешні неприємності? Спробуємо розібратися.

Основні сюжети сновидінь

До чого сниться обручку незаміжньою дівчині?

Якщо воно на пальці або в красивій коробочці під час пропозиції – весілля не за горами. Бачити прикраса побіжно, але прокинувшись, пам’ятати про це – відносини будуть тривалі; одне весілля і «на все життя».

До чого сниться зламане обручку незаміжньою дівчині? До сварки з нареченим і про розірвання заручин. І неважливо, де цей обідок здався – на пальці, валяється в пилюці під ногами, на столі, в руках у ювеліра, який готується його запаяти.

Побачити, як хтось узяв ваше прикраса і надів на себе – це нічне бачення не має ніякого відношення до весілля.

Послідує пропозиція, від якого необхідно буде відмовитися. Цей сон – попередження. А ось якщо сама віддаєш комусь кільце, знявши з руки, це вже до розставання або сварку або грошових втрат. Якщо прикраса подарував близька чи знайома людина, що потрібно більше довіряти коханому.

В магазині приміряєш ювелірний виріб, але ніяк не можеш знайти за розміром, або прикраса вже надіто на пальці, але крутиться, тре, і розумієш, що воно чуже. Настав час, коли необхідно вчитися жити самостійно. Невже немає усвідомлення, що живеш не так, як хочеться? Поки молода і є час, можливо все змінити.

Коштовність потемніла, метал потьмянів – потрібно остерігатися заздрісників, вони вже почали зводити за спиною. Бажано з’ясувати, хто є таємним ворогом. Кільце уві сні незаміжньої дівчини з величезним діамантом – в житті буде супроводжувати удача.

До чого сниться обручку заміжній жінці?

Бачити заміжньої жінки обручку в сні – знак не дуже хороший.

Це натяк на те, що в сім’ї не все гаразд, вона мало часу присвячує своєму чоловікові, не піклується про нього, не приділяє належної уваги:

 • Приснилося повторення весільного обряду на стадії обміну символами вірності – шлюб і далі буде міцним і благополучним, ніякі сварки не призведуть до розлучення;
 • Той самий сюжет, але потім жінка розуміє, що уві сні одягала прикраса на палець іншого чоловіка, не чоловіка – до швидкого розставання після несподіваного конфлікту;
 • В магазині довго вибираєш прикраса, дивишся на цінник, і береш найдорожче – чоловік зробить сюрприз, який виявиться дуже приємним. Купуєш найдешевше виріб – на найближчий свято чоловік відбудеться якимсь дешевим презентом, і будеш довго-довго ображатися.

Якщо заздалегідь поінформувати чоловіка, чого хочеш, і подарунок не розчарує, і відносини в родині протягом тривалого етапу не будуть напруженими:

 • Кільце довго приміряєш, вертиш, перебираєш, боїшся помилитися з розміром. Може бути, ще не пізно змінити чоловіка? Адже підсвідомість підказує, «не мій» чоловік;
 • Прикраса зісковзує з пальця, дуже боїшся його втратити – сон пророкує виникнення сімейних проблем, після яких буде розставання, хоча обоє начебто налаштовані на продовження шлюбу.

Тісний обідок уві сні давить і натирає палець – сон говорить про те, що весь час замислюєшся, вірний чоловік? Не змінює?

А ось втратити символ шлюбу уві сні – це не значить розлучитися, хоча саме так тлумачать це подія в житті. Це сновидіння попереджає про зміни у найближчому майбутньому.

Приснилося обручку – огляд найпопулярніших сонників

За сонником Лонго сон про прикраса може приснитися заміжній жінці, що знаходиться в солідному віці, перед візитом дітей, зламане кільце – до сімейної сварки. Втратити прикраса – матеріальні втрати, або розчарування в близьких друзях.

До чого сниться знайти обручку по соннику Ностардамуса ? Вдасться познайомитися з людиною, який в подальшому може стати дуже дорогим.

Милуватися прикрасою на своєму пальці – такий сюжет тлумач снів пояснює двояко:

 • шлюб укладений поспіхом, необдумано;
 • можна чекати поповнення в сімействі.

Побачити обручку, не замислившись, звідки воно взялося, і надіти на палець. Усе те, про що давно мріяла.

До чого сниться загубити обручку? Серйозну сварку до колишніми друзями. Самому зняти ювелірний виріб з пальця і подарувати – матеріальні втрати будуть, але незначні.

А ось якщо уві сні хочеш зробити комусь дорогий подарунок, але дорогоцінний обідок застряг і з пальця не злазить – близькі замучили обмеженнями, а соціальне оточення – умовностями. Обов’язково потрібен ковток свободи. Зламане спеціально ювелірний виріб – боротьба за свободу увінчається успіхом.

За сонником Ванги снящиеся кільця означають, що в житті накопичилося безліч нерозв’язних завдань і проблем.

Пов’язані вони з осмисленням шлюбу, відносин, прихильностей, сумнівами у вірності партнера:

 • Кільце одягли на палець – до одужання;
 • самі носите кільце – зустріч з коханою людиною;
 • злетіло з пальця прикраса – до нерозв’язною проблеми або серйозному випробуванню;
 • обідок натирає палець – потрібно бути більш уважною до чоловіка і присвячувати більше часу, а не роботі.

Неможливо після сну про обручку не знайти сонник Фрейда і не зазирнути в нього. Дуже цікаво, що цей сновидець розповідає про символ шлюбу, якщо просте кільце для нього уві сні – уособлення жіночих статевих органів.

Обручку в сновидінні – гармонійні сексуальні відносини закоханої пари.

Чоловік дарує кільце уві сні незаміжньою жінці – до швидкої весіллі.

А ось такий сюжет, побачений замужній дамі – до романтичної тривалої і чуттєвої ночі, незвіданим сексуальних насолод. Цікаво, де чоловік освоїв нові сторони сексу?

Золотий обідок злітає з пальця, розмір не підходить. Пора зупинитися і перестати міняти статевих партнерів. Коштовність, означає чистоту і непорочність, зламалася – до венерическому захворювання. Товсте дороге прикраса з діамантами – до здорового і частого сексу.

Як можна бачити, не варто брати сонник Фрейда, щоб зрозуміти, чому приснилося обручку. Краще зупинитися на загальних тлумаченнях, які ґрунтуються на народному досвіді.

Залишити коментар