Дієта Лариси Доліної: 7 кг за тиждень

Головним прикладом для наслідування у всі часи залишаються публічні особистості: зірки естради, кіно, театру, медійні обличчя. Особливо це стосується будь-яких змін якості тіла – будь-яка схема скидання ваги, яку випробувала «зірка», і яка дала позитивні результати, відразу стає популярною.

Не обійшло це стороною і методику, якою скористалася співачка Лариса Доліна. Як вона скидала вагу – ось головне питання, яке хвилює жінок.

Як схудла Лариса Долина?

Відома співачка довгий час була жінкою «в тілі», що особливо сильно проявилося після пологів, і ніякі спроби змінити фігуру бажаного результату не давали.

Шанувальники звикли саме до такої зовнішності співачки, тим більше що поступово почали давати про себе знати і вікові зміни, які неминуче роблять будь-яку жінку, незалежно від її статусу, не такий жилистой і тонкою. Проте в певний момент все ж Ларисі Доліній вдалося знайти свою систему, а також впоратися з психологічним аспектом – саме він більшою мірою заважав будь-яким спробам схуднення.

 • Жодних хірургічних втручань щодо постаті співачка не здійснювала.

Перетворення виявилося настільки явним, що через деякий час шанувальників співачки стало цікавити, як виглядала дієта Лариси Доліної. «7 кг за тиждень» в її описах – правда чи лише піар-хід?

 • Суть схеми схуднення Лариси Доліної криється в комбінуванні 2-х методів скидання ваги: це розвантажувальні дні на кефірі і звичайне здорове харчування з повним відмовою від цукру (мається на увазі рафінований).

Звичайно ж, нічого нового або унікального в цій методиці немає, і авторство співачці ніхто не приписує. І принципи правильного харчування, і користь розвантажувальних днів, і важливість фізичних навантажень згадувалися дієтологами не раз. Однак ефективність такого підходу в черговий раз довела себе, тому до нього знову зріс інтерес з боку звичайних жінок і чоловіків, які незадоволені власною фігурою.

Якщо говорити про кефірну дієту Лариси Доліної на 7 днів, то вона являє собою звичайне жорстке харчування, в якому обов’язково присутній 1 л нежирного (або 1%-ного) кефіру, розтягнутий на добу.

Додатково в меню вводяться:

 • 1 день – картопля, запечена у фользі (400 г).
 • 2 день – сир 0-2% (400 г).
 • 3 день – фрукти (крім крохмалисті/цукристі) або овочі (400 г).
 • 4 день – варене м’ясо птиці (400 г).
 • 5 день – овочі (400 г) свіжі або тушковані.
 • 7 день – сир 0-2% (400 г).

Така схема може допомогти втратити 7 кг тільки особам з надмірною вагою. З її допомогою Лариса Доліна задала поштовх для догляду зайвих кілограмів, але основна схема схуднення була не такою жорсткою.

 

В ній чергувалися розвантажувальні дні на тому ж літрі нежирного кефіру (непарні) та дні простого здорового, а також роздільного харчування (парні). Основні нюанси останньої частини методики:

 • Білки з вуглеводами не комбінувати (тобто м’ясо тільки з овочами, так само як і крупи/макарони тільки з рослинною їжею).
 • Після 17 год. нічого не їсти.
 • Розбити добовий об’єм їжі 6 разів.
 • Вилучення мучного і копченого з раціону.

В такому режимі минуло кілька місяців, перш ніж «зірка» привчила організм до правильної їжі, і розвантажувальні кефірні дні стали рідкісним вкрапленням у звичний раціон.

Дієта Лариси Доліної: відгуки

Популярність ця методика схуднення отримала швидко, проте була вона оцінена простими жінками, які прагнули добитися того ж преображення, що і співачка? Як можна судити з відгуків, не всім вдалося отримати той же ефект, а хто-то вже на початковому етапі усвідомив, що кефірна розвантаження – занадто складна, особливо при активному ритмі життя.

 • Катерина: Якщо є хоч якісь проблеми з шлунком, кефірну дієту можна навіть не починати. Вже на третій день він закручується у вузол, а на п’ятий починає активно вболівати. Весь тиждень я витримала з працею, втратила лише 3,5 кг, жертви себе не виправдали. І на кефір тепер дивитися не можу – верне. Тим більше що після такої дієти хочеться як можна швидше нормально поїсти, так що все втрачене повертається махом.
 • Олеся: Подрузі кефірна дієта Доліної дуже подобається, періодично цілий тиждень сидить на ній. Я ж принади не зрозуміла: замість легкості бажання вбивати і буркітливий від голоду живіт. Навіть якщо робити чергування розвантажувальних і нормальних днів один за одним, витримати це складно. Можливо, якщо жінка сидить вдома, наприклад, у відпустці, це ще добре пройде, а на роботі, де потрібно щось робити, ніяк – слабкість, головний біль, нескінченний голод.

Підводячи підсумок, потрібно сказати, що кефірна дієта Лариси доліної на 7 днів або методика з чергуванням на тривалий термін – це стрес для організму. Лікарі наполягають на тому, щоб такі схеми схуднення використовувалися лише в крайньому випадку і протягом дуже короткого періоду часу. Вони негативно відбиваються на стані ШКТ, тому можна тільки здоровим людям.

Залишити коментар