Дивуємо коханого чоловіка в ліжку: беремо на озброєння незвичайні ідеї

Ви почали помічати, що ваші відносини з чоловіком стали нудними? Поспішайте змінити ситуацію, адже відносна стабільність і довірливість – безумовно, створюють ідеальні стосунки, але так недовго, і вони стануть зовсім нецікавими. Вам обов’язково потрібно прикласти всі зусилля, щоб урізноманітнити сексуальне життя зі своїм коханим, адже передбачуваність і розміреність часто стають причиною відносин «на стороні».

Дізнайтеся секрети жінок, які користуються успіхом у протилежної статі, адже вони знають, як здивувати чоловіка в ліжку і цим утримати його біля себе!

Якою повинно бути сімейне життя

Статистика показує, що 85% чоловіків упевнені: міцні сімейні стосунки можна побудувати з тією жінкою, яка приносить їм сексуальне задоволення.

Якщо ви перебуваєте у шлюбі вже більше 5 років, то, швидше за все, скажіть, що інтимні стосунки з часом потроху вщухають, тому варто спробувати їх урізноманітнити, зробити більш яскравими і пікантними.

Деякі подружні пари нормально сприймають зміни в житті, їх не лякає нудота і передбачуваність, вони, навпаки, насолоджуються новим періодом своїх відносин. Але не забувайте, милі жінки, що є і така категорія людей, які не можуть змиритися з переходом на новий, спокійний ритм життя.

Вони жадають нових пристрасних стосунків. Якщо ви не хочете допустити цього, дізнайтеся, як здивувати коханого чоловіка в ліжку, знову і знову доставляючи йому море задоволення.

Секрети успішних жінок

Всі ми знаємо, що чоловіки цінують в жінці хазяйновитість, вони люблять, коли на столі стоїть смачну вечерю, а будинок сяє чистотою. З цим не можна посперечатися, але не варто забувати і про те, що для чоловіків куди більш важливим є хороший секс.

Вони люблять в інтимних стосунках новизну, різноманітність, палку пристрасть, яскраві емоції. Щоб інтерес до вам, як жінці, не згас протягом багатьох років спільного життя, підтримуйте його, дивуючи свого улюбленого новими метаморфозами.

Якщо вам вдасться завжди викликати до себе інтерес чоловіка і підтримувати його на вищому рівні, повірте: ваш чоловік не буде шукати способи задоволення своїх природних потреб в ліжку іншої жінки. Існує безліч ідей для жінок, чим можна здивувати коханих чоловіків у ліжку.

Еротичний танець і масаж

Під час відпочинку в нічному клубі ви помічали, як ваш чоловік дивиться на танцюючих напіводягнених дівчат? Безсумнівно, така поведінка коханої людини у багатьох жінок викликає сильне почуття ревнощів. Так чому б вам не освоїти мистецтво інтимного танцю, раз він так подобається вашому чоловікові!

Правильно організуйте ваш вечір: спочатку влаштуйте романтичну вечерю, насолоджуйтеся смачно приготованою їжею і дорогим вином, а потім здивуйте улюбленого танцем. Такого фіналу вечора він не очікує, тому ви приємно здивуєте його, викличете непереборне бажання до себе, і цим подаруйте вам двом страсну ніч кохання. Інтимний танець або еротичний масаж стане найкращим подарунком для вашого коханого.

Сексуальні ігри

Сміливість і впевненість у собі допоможуть здивувати чоловіка в ліжку, не потрібно боятися нових відчуттів, адже тільки так можна підтримувати інтимне життя на високому рівні.

Влаштуйте справжній театр у своїй спальні, де ви і ваш чоловік будете талановитими акторами.

Імпровізований рольової секс допоможе повернути у відносини колишню пристрасть і розпалити справжнє полум’я між закоханими людьми.

Можете скористатися рольовими іграми, де у кожного з вас своя роль:

  • він – міліціонер, ви – правопорушниця;
  • він – учень, ви – вчителька;
  • він – пацієнт, ви – медсестра.

Це досить цікаві перевтілення, які зможуть розбудити пристрасть і сильне бажання у кожного чоловіка.

Якщо ваш чоловік давно хотів під час інтимної близькості скористатися забавними іграшками з секс-шопу, дайте йому таку можливість. Ви можете разом вибрати сексуальні іграшки, вивчивши асортимент магазину інтимних товарів.

Обов’язково придбайте еротичну спідню білизну, адже воно надає гарний збудливу дію на представників чоловічої статі. Незалежно від того, скільки років ви вже живете зі своїм чоловіком, в гардеробі сексуальної жінки завжди має бути кілька комплектів еротичного білизни, сексапільна нічна сорочка, панчохи та інші хитрощі, які ваблять чоловіків.

Спокусливе білизна і апетитне жіноче тіло в будь-якому випадку зведуть чоловіка з розуму. Але не все так просто, адже щоб викликати сексуальний потяг у протилежної статі недостатньо надіти сексуальну білизну, для цього потрібно ще мати красиве доглянуте тіло.

Дивуємо на відстані

Іноді, навіть перебуваючи на великій відстані один від одного, не переставайте радувати і дивувати свого коханого приємними сюрпризами. Як же на відстані здивувати чоловіка? Та дуже простий, адже зараз нам для цього надано безліч можливостей.

Ви можете скористатися мобільним телефоном, уявіть, скільки можна ласкавих і ніжних слів нашептати на вушко коханій людині, незважаючи навіть на те, що він знаходиться від вас на великій відстані. Такі ніжності приємно здивують чоловіка, особливо якщо раніше ви цього не робили.

За допомогою SMS або голосового повідомлення ви можете надіслати визнання в любові, і навести безліч доказів своїх чистих щирих почуттів. Якщо ви вже знаєте, яким подарунком здивувати чоловіка на відстані, але самі не маєте можливості вручити приготований презент, скористайтеся службою доставки.

Ви тільки уявіть, як зрадіє ваш улюблений, коли відкриє двері й побачить такий приємний сюрприз. Безсумнівно, до вашого приїзду, він теж підготується до не менш зворушливою і незабутню зустріч! Не бійтеся новизни у відносинах, сміливо беріть ініціативу в свої руки, і ваші труди зміцнять відносини з коханою людиною.

Залишити коментар