Диспорт і алкоголь: наслідки поєднання

Сьогодні користуються великою популярністю ін’єкції Диспорту для розгладження зморшок. Правда, вони не позбавлені побічних ефектів і заборон, одним з яких є комбінація цього препарату та спиртного. Якщо об’єднати диспорт і алкоголь, які можуть бути наслідки і так це небезпечна їх комбінація, як про це говорять?

Що таке Диспорт і як він працює?

Сучасна косметологія пропонує жінкам масу можливостей. Одна з них – Диспорт, інноваційний косметичний препарат, що містить у своєму складі нейротоксин групи А (ботулинотоксин, ботулін).

Його можна назвати аналогом відомого ботокса. Але в Диспорте присутній значно більше ботулинотоксина, для ін’єкцій його потрібно теж більше, однак вартість все одно виходить значно менше. Крім того, така концентрація засобу дозволяє досягти кращого ефекту і легше прибирати дрібні недоліки, отримуючи більш рівномірний результат.

Ботулін у складі Диспорту розслабляє лицьові м’язи, блокуючи передачу нервових імпульсів до них, «бонусом» розширюючи судини. Тому ефект розгладження зморшок настає швидше. При сприятливих умовах препарат зберігає свою дію від 4 до 12 місяців.

Диспорт і алкоголь: чому у них погана сумісність?

Диспорт – препарат, навколо застосування якого виникає чимало суперечок. Проте всі косметологи в один голос і категорично сходяться на думці, що вживати спиртне в будь-яких дозах при активації дії ботулина (10-14 днів) не можна. Також необхідно повністю виключити напої цієї категорії за 2-3 дні до «уколів краси». Така заборона пояснюється наступним:

  • розширення судин – при застосуванні ботулинотоксина його наносять точково на коригована ділянки. Якщо в організм потрапляє алкоголь, то швидкість проникнення препарату в м’язову тканину особи змінюється: вона збільшується. Це підвищує ризик неправильного розподілу Диспорту в тканинах, особливо якщо ін’єкції робили для усунення мімічних зморшок;
  • збільшення швидкості кровотоку – Диспорт повинен проникати у тканини поступово. При сприятливих умовах це відбувається протягом 2-7 днів. При збільшенні швидкості кровотоку в організмі, обумовленого алкоголем, ботулін всмоктується набагато швидше. У кращому випадку результатом буде відсутність будь-якого косметичного ефекту взагалі, в гіршому – виникнення побічних реакцій.

Крім того, потрібно пам’ятати, що Диспорт – це отруйна по суті речовина, що надає певний вплив на організм. Алкоголь теж чинить на тіло токсичний вплив, яке б задоволення не приносило його вживання. Одночасний вплив двох токсичних продуктів обтяжливо для печінки і ризиковано для організму в цілому. Така комбінація може обернутися непередбачуваними реакціями з його боку.

Чим загрожує непослух: можливі побічні ефекти

Диспорт – сильний лікарський препарат, який може використовуватися тільки під суворим наглядом спеціаліста. Як стверджують косметологи, при сприятливих умовах і грамотному застосуванні (точної дозуванні, правильної чисельності призначених процедур) у пацієнток у поодиноких випадках виникають побічні ефекти. Деякі з них найчастіше проявляються тільки після прийому «градусів».

При поєднанні Диспорту і алкоголю можливі такі наслідки:

  • алергія;
  • сильний головний біль;
  • птоз (опущення верхнього століття і брови;
  • у поодиноких випадках спостерігається тимчасове погіршення зору.

Що кажуть проігнорували заборону?

А які можуть бути наслідки об’єднання Диспорту і алкоголю, якщо взяти за орієнтир відгуки клієнток салонів краси? Жінки, які в перші тижні після ін’єкцій вживали спиртне (навіть у незначних кількостях), відзначали, що ефект після процедури тримається набагато менше, і звинувачували в цьому саме нехтування заборонами. Ще одні відчували сильні головні болі, від яких не допомагали навіть знеболюючі таблетки. З досвіду інших людей можна зробити висновок, що найбільш частими ефектами вживання алкоголю перед процедурою і після неї стають двоїння в очах, набряк в області повік, біль у місці ін’єкції, алергія і свербіж.

Є і хороша новина: якщо вірити відгукам, більшість побічних ефектів проходить сама і не вимагає втручання лікаря. Однак фахівці радять не спокушати долю. Тому що для деяких людей порушення заборони не супроводжується якими-небудь видимими проблемами, а іншим здатне принести багато зайвих клопотів та фінансових витрат.

Краса вимагає певних жертв, зокрема, у вигляді тих чи інших заборон. Що стосується застосування Диспорту, то в його випадку список обмежень не так вже й великий. Для зниження ризику несприятливих наслідків ін’єкцій все ж краще послухати фахівців і виключити на якийсь час будь-який алкоголь, навіть «невинне» пиво. Це забезпечить клієнтці салону краси очікуваний результат без неприємних сюрпризів.

Залишити коментар