Дешеві аналоги флюкостату від молочниці

Молочниця відвідує жінок часто (втім, не цурається вона й чоловіків). Однак сьогодні розроблено багато препаратів, здатних прогнати цю «гостю» і усунути симптоми, які вона спровокувала. Одне з найбільш популярних засобів – Флюкостат.

Але не всі задоволені його ціною. Тому давайте спробуємо знайти дешеві аналоги флюкостата від молочниці.

Головний борець з грибами candida: як працює Флюкостат?

Флюкостат не є антибіотиком. Він вибірково пригнічує ріст грибів в організмі, тобто знищує шкідливі грибкові клітини, але не чіпає корисні. Його головний компонент, флуконазол, згубно діє на ферменти грибів — це зупиняє їх розмноження. Дія капсули не залежить від кислотності шлунка і не пов’язане з прийомом їжі. Ефект від ліків відчувається практично відразу. Вже через 30-90 хвилин після прийому зникає болісний свербіж та інші неприємні прояви молочниці. Величезним плюсом Флюкостата (крім високої ефективності) є те, що в 91 % випадків він не викликає побічних реакцій, а якщо вони й з’являються, то не відносяться до категорії небезпечних.

Це засіб проводиться російською компанією «Фармстандарт» і є серйозним конкурентом імпортним препаратам. Ціна – ось головна причина, яка змушує пацієнток шукати дешевий аналог флюкостата від молочниці. Хоча треба зауважити, що вона (особливо в порівнянні з закордонними ліками аналогічної дії) не дуже висока: одна капсула (150 мг) коштує від 190 до 220 руб. Якщо в упаковці 2 таблетки (150 мг), то вартість препарату зростає до 400-450 руб. За 7 капсул (по 50 мг активної речовини) доведеться викласти 360-400 руб. Розчин для внутрішньовенних вливань об’ємом 50 мл продається за ціною від 220 до 280 руб.

Знайти недорогу заміну препарату можна: у Флюкостата більше 30 «копій». Але слід бути готовими до того, що аналоги можуть поступатися йому по швидкості дії та ефективності.

Російські аналоги Флюкостата: можна економно перемогти молочницю?

Якщо Ви хочете придбати російський аналог флюкостата за більш скромною ціною, то запитайте в аптеці Флуконазол. Він коштує майже в 6 разів дешевше (приблизно 64 руб.), має у своєму складі все той же флуконазол, ні в чому не поступається своєму «колезі» в ефективності, добре переноситься більшістю пацієнтів, володіє абсолютно однаковими протипоказаннями (індивідуальна непереносимість та захворювання печінки). Дозування і схема прийому теж повністю збігаються з Флюкостатом.

Ще один препарат такого ж спектру, що виробляється вітчизняними фармацевтичними компаніями («Нижфарм»), – Флуконазол ШТАДА. Його ціна цілком доступна (тому побачити його на вітрині аптек досить складно) – від 73 крб. Це протигрибковий засіб з флуконазолом. Досить швидко усуває симптоми кандидозу. Проводиться в капсулах по 50 і 150 мг.

Флуконазол-OBL також входить до групи протимікробних засобів для системного використання. Містить флуконазол добре проникає у всі рідини організму та ліквідує грибків кандида в ШКТ та урогенітальному тракті. Протипоказаний при гіперчутливості до активних компонентів і печінкової недостатності. Купити ліки, виготовлене Оболенський ЗАТ ФП, можна за «смішною» ціною – від 32 руб.

Точно відповісти на питання, чи є перераховані дешеві протигрибкові засоби настільки ж ефективні, як і Флюкостат, неможливо, так як на цей рахунок досліджень не проводилося. Але, на думку багатьох пацієнтів і гінекологів, з їх допомогою теж можна успішно позбутися молочниці, якщо хвороба не запущена.

Імпортні двійники Флюкостата: ціна і ефективність

Асортимент бюджетних зарубіжних препаратів від молочниці, чий склад збігається з Флюкостатом, теж досить великий. У нього входять такі лікарські засоби:

  • Флуконазол-тева. Виробник — Ізраїль, ціна 144 крб. (капсула для одноразового прийому 150 мг), 7 таблеток – 220-230 руб. Незважаючи на помірну вартість, демонструє гарну ефективність і рідко провокує небажані реакції;

  • Микофлюкан. За це ліки доведеться заплатити від 196 руб. В інструкції зазначено, що зроблений препарат в Індії компанією Ін. Редді Лабраторис ЛТД. Механізм і склад аналогічні Флюкостату. Діє повільніше: максимальна концентрація активного компонента в організмі досягається через годину-півтори після прийому капсули (у Флюкостата – через півгодини-годину). Такий аналог слабкіше, ніж російський препарат;

  • Мікомакс (235 руб.). Виготовляється чеською компанією «Зентіва». В упаковці може бути одна або три капсули (150 мг). Цей препарат поступається Флюкостату по ефективності. Він не впорається з хронічною молочницею, але цілком підходить для лікування класичного кандидозу у гострій стадії;

  • Дифлазон. Зроблений в Словенії відомої на фармацевтичному ринку компанією з виробництва дженериків. Якість непогана, ціна — від 230 руб.;

  • Мікосист. Угорський препарат від компанії, що має хорошу репутацію. Якість ліків не потребує підтвердження, але коштує це протигрибковий засіб від 300 руб.

Це найбільш популярні препарати, які знайдуться практично в кожній аптеці. Більш рідкісні аналоги флюкостата від молочниці (дешевше за вартістю) лікарі купувати не радять. Вони не містять нічого ексклюзивного, а от якість ліків, випущеного маловідомим виробником, може бути вельми сумнівним. Великі і відомі бренди з Європи, США і Росії не купують сировину спірного якості, тому ліки забезпечить той ефект, якого від нього очікують.

Який препарат є оригінальним і чому він такий дорогий?

Першим виробником ліки на основі флуконазолу була Pfizer, американська компанія. У нашій країні воно називається Дифлюкан. Будь-яке інше засіб від молочниці з розряду флуконазолов є його дженериком. Вони повторюють формулу оригінального препарату, а значить, практично не відрізняються за дії та протипоказань, але не всі є запатентованими.

Дифлюкан в капсулах аптеки пропонують за 323 руб., в порошку – за 264 крб. і в розчині – за 300 руб. Це потужний препарат, який пройшов серйозні клінічні випробування. Крім того, його формула є оригінальною, а компанія придбала патент на виробництво і вклала чимало коштів в рекламу. Всі ці фактори і вплинули на кінцеву вартість ліків. Якщо лікар прописав саме його, а вартість для Вас не є вирішальним фактором, то без побоювання купуйте цей засіб: воно перевірено і ефективно.

Якщо Ваше фінансове становище не можна назвати благополучним, а тут ще, як на зло, з’явилася молочниця, то сміливо запитуйте в аптеці Флюкостат або інший недорогий препарат. Єдина рекомендація – не вибирайте найдешевше ліки: воно може виявитися недостатньо ефективним. Знайдіть золоту середину» — так Ви заощадите гроші і розпрощалися з кандидозом швидко і без сумних наслідків для печінки. Прийнятною ціною за 1 капсулу (150 мг флуконазолу) можна вважати суму від 100 до 300 руб., а при обмеженості в коштах оптимальним варіантом буде Флуконазол-Штада.

Залишити коментар