Де можна познайомиться з чоловіком: місця і способи

Сьогодні, в еру передових комп’ютерних технологій, найбільш часто на питання, де можна познайомитися з чоловіком, люди, не замислюючись, відповідають – «в Інтернеті на сайті знайомств». Це так, існує величезна кількість ресурсів, від чатів до шлюбних агентств. Але не мережею єдиної! Місць, де можна зустріти і зацікавити чоловіка, предостатньо. І це зовсім не обов’язково місця, відповідні суто чоловічим інтересам. Вечірки, курорти, офіси і навіть супермаркети можуть стати тим самим місцем, де, можливо, ваша доля чекає вас!

Санаторно-курортні знайомства

Невимушена атмосфера відпочинку, сонце, пляж, чисте повітря… Мало хто встоїть перед спокусою обмінятися з ким-то думками про яскравих фарбах заходу, білій піні на морських хвилях або меню санаторній їдальні. Ні, ні в якому разі не потрібно налаштовувати себе на те, що курортні романи недовговічні, і що відпочив у всіх сенсах чоловік неодмінно повернеться додому до дружини і дітей. З кожного правила бувають винятки! Як кажуть, хто не ризикує, той не п’є шампанського. В тому числі, і з весільних келихів. Хто знає, можливо, саме цим в підсумку обернеться ваше знайомство на відпочинку. А чому б і ні?

Вечірка

Навіть якщо ви не любите галасливі вечірки, не варто нехтувати запрошеннями на подібні заходи. І неважливо, чи це вечірка в заміському будинку батьків подруги або дискотека в нічному клубі. У таких місцях завжди є висока ймовірність побачити в натовпі гостей симпатичного молодого чоловіка. Гордість і принципи, згідно з якими повинен проявити ініціативу чоловік, краще залишити по той бік порога. Якщо хлопець привернув вашу увагу, що заважає запросити його на білий танець? Попросити передати вам он то тістечко або келих он того напою? Врешті-решт, просто «ненавмисно» вийти покурити саме в той момент, коли він неквапливо випускає колечко диму, і попросити вогню? Звичайно, палять дівчата не завжди привертають увагу чоловіків, але той факт, що за цигаркою неминуче зав’язується бесіда, заперечити важко.

Офісні будні

Навіть якщо ви не плануєте відвідувати теплі краї, а на вечірки не вистачає сил і часу після роботи – не турбуйтеся! Познайомитися з чоловіком можна і в офісі, де кожен день щось відбувається. З’являється новий співробітник, то представник партнерської компанії навідується до начальника на ділову бесіду, то команда молодих хлопців прокладає Інтернет, то кур’єр, доставляє обіди в офіс, розгублено стоїть біля ліфта, намагаючись зрозуміти, в якій з нескінченних коридорів йому згорнути. І ви тут як тут! Новачкові можна в кількох словах розповісти про фірму, гостю – запропонувати ароматний кави, співробітникам Інтернет-провайдера показати, де буде знаходитися головний комп’ютер робочої мережі, а кур’єру показати дорогу. Хто сказав, що в офісі, де кипить робота, немає місця новим знайомствам?

В магазин за чоловіком…

Продуктовий супермаркет, хоч і позбавлений романтики, але може стати місцем зустрічі з вашою долею. Запримітивши привабливого чоловіка, який вибирає щось у м’ясному відділі, можна ненав’язливо запропонувати йому взяти ось цей шматок шинки або, навпаки, запитати ради – а чи варто, на його погляд, спробувати он ту шинку? А якщо чоловік сам запитає у вас ради, не поспішайте відповідати «гугл вам в допомогу! Раптом він таким чином перевіряє ваші знання в області кулінарії, від яких, можливо, залежить його подальший інтерес до вас?

Не єдиними продуктами! Двом відвідувачам книжкового супермаркету однозначно буде, про що поговорити, якщо один з них зав’язати розмову. Книга – не тільки джерело знань, але й безпрограшне засіб для об’єднання!

О, спорт, ти – сила!

За своїм тілом стежать і чоловіки, і жінки. Знайомство в спортзал або фітнес-клубі – досить поширене явище. Поговорити про тренажерах, про здорове харчування, про програми для тренувань – ось і привід для знайомства!

А якщо ви любите дивитися спортивні змагання, вболівати за футбольну збірну – вам пряма дорога в спортбар або на стадіон! Дівчина, так завзято відправляє суддю на мило або вскакивающая зі стільця під час чергового голу, обов’язково викличе інтерес у хлопців, що сидять по сусідству.

Як бачите, місць, де можна познайомитися з чоловіком, безліч. Але перед тим, як обирати для себе якийсь з них, слід визначитися, чого саме ви чекаєте від знайомства. Навряд чи чоловік, якого цікавлять серйозні стосунки, стане проводити час в диско-клубі. Але скільки правил – стільки винятків з них. Де б ви не познайомилися, завжди є кілька варіантів розвитку подій. І, бути може, один з них – саме ваша!

Залишити коментар