«Цитрусові» сновидіння: до чого сняться мандарини?

Значення конкретних сновидінь прийнято асоціювати з тим, які почуття викликає побачене в людині у реальному житті. Мандарини – це дуже смачний і корисний фрукт, який прийнято ототожнювати з новорічними святами і характерним для них чарами. Більшість сонників говорить про те, що сняться ці цитрусові також до приємним очікуванням і інших благ.

Правда, в цьому плані важливо враховувати не тільки сам факт пригрезившихся мандаринів, але і їх візуальне стан. Важливу роль у трактуванні сну грає той факт, що конкретно робив сплячий з основними «фігурантами» сновидіння під час його перегляду.

Серед езотериків вважається, що сон з «участю» мандаринів обіцяє бачить всебічно сприятливі зміни. У народі кажуть, що жінкам ці цитрусові сняться до майбутньої вагітності. Також подібні сни сигналізують про те, що прекрасна леді легко перенесе період виношування і процес пологів, а дитина неодмінно порадує її своїм здоров’ям, красою і попередніми успіхами.

У східних національностей мандарини прийнято асоціювати швидше з матеріальними благами. А астрологи вважають, що зі сну уві сні цитрусові віщує щось погане – плітки, лицемірство, наклеп.

І бачить важливо якомога швидше навчитися «відокремлювати зерна від плевел», віддаючи перевагу в спілкуванні тільки близьким, перевіреним людям.

Трактування сну варіюються від сонника до сонником, тому важливо спиратися лише на те, у що хочете вірити ви самі. Слід пам’ятати про те, що настрій змінює багато чого в житті, а тому очікування чогось поганого може дійсно притягнути до прикрості життя саме по собі.

Також для максимально точного тлумачення вашого сновидіння, важливо деталізовано згадати його, аж до найдрібніших подробиць. До чого, все ж, сняться мандарини?

Тлумачення «в загальних рисах»

До чого сниться багато мандаринів?

Традиційні російські сонники кажуть про те, що дане сновидіння віщує приїзд гостей, причому цілком можливо, що вони будуть непроханими. Якщо вам сняться мандарини, значить, до вас поспішає хтось, чийого приїзду ви зовсім не чекаєте. Це може бути дальній родич або старий друг, з яким ви з якихось причин втратили всякий зв’язок.

Так чи інакше, ця зустріч буде радісною, позитивною, і можливо, навіть продуктивною для вас обох. Може бути і так, що незабаром ви вийдете заміж, а значить, потік давно забутих приятелів і далеко живуть родичів вам забезпечений. У будь-якому випадку, готуйтеся до зустрічі гостей і приємного проведення часу в суспільстві.

До чого сниться, що бачить дає мандарин маленькому хлопчикові або дівчинці?

На жаль, такий благородний жест, як частування даними фруктом стороннього дитини, наяву обіцяє вам неприємності, пов’язані із скоєним вчинком. Якщо ви не робили нічого з ряду геть що виходить, постарайтеся не потрапляти в якісь інтриги і не включатися в сторонні авантюри – це може несприятливо відбитися на вашому становищі в суспільстві.

Якщо уві сні ви облилися або обрызгались мандариновим соком, це – поганий знак. Такий сон передвіщає вам багато неприємностей, які, ймовірно, будуть пов’язані з вашим непростим характером. Також цей сон може вказувати на прийдешній казус, в результаті якого ви втратите авторитет і довіру серед друзів.

До чого сняться мандарини, розташовані на дереві? Для жінки це обіцяє швидке народження чудового дитини, який буде радувати своїми досягненнями аж до дорослого віку. Тим, хто турбується про гінекологічних проблемах, але мріє про малюка, цей сон передвіщає здорове протягом вагітності і легке розродження.

Якщо жінці сняться квіти на мандариновому дереві, є ймовірність, що вона скоро вийде заміж. Причому шлюб буде єдиним і досить вдалим. Людині, якому наснилося мандаринове дерево, сон обіцяє успіх у задуманих справах і швидке вирішення тяжкій ситуації в його користь. А закоханим такий сон обіцяє гармонію і нові перспективи у відносинах.

Ісламський сонник стверджує, що мандарини уві сні – символ міцного здоров’я та високого матеріального добробуту в реальному житті. Мусульмани також вважають, що пригрезившаяся купівля фруктів на ринку означає можливе відродження минулих любовних відносин. Купувати мандарини уві сні також означає успіх у ділових зв’язках і дуже корисні знайомства.

До чого сниться сон, в якому вам доводиться купувати мандарини?

Якщо плоди при цьому мляві і підгнилі, значить, вас чекає крах у справах. Можливо, це буде звільнення або банкрутство в бізнесі. У разі якщо уві сні вам довелося збирати плоди з дерева своїми руками, це може означати важку хворобу близької людини, при якому вам доведеться бути доглядальницею.

Однак цей же сон можна інтерпретувати дещо інакше – можливо, ви будете «оглядати» самотнього хворої людини, внаслідок чого вам дістанеться коштовне нерухоме майно.

Торгівля цитрусовими уві сні з вашої сторони передвіщає вам просування по кар’єрних сходах, або швидку організацію особистого бізнесу. Однак якщо при цьому ви раптом виявляєте неякісний товар, чекайте обману з боку колег, начальства або соратника.

Аромат мандаринів, який ви чітко відчуваєте в стані сну, говорить про вашу втоми і гострої потреби в якісному відпочинку.

Тлумачення з «Сучасного сонника»

Сучасний сонник – та сама книга, версії якої спирається більшість. Що ж він скаже нам про ваш «цитрусовому» сновидінні?

Отже, мандарини уві сні передвіщають:

  • Швидкий приїзд близьких чи далеких родичів, які привезуть із собою цінні та корисні подарунки;
  • Якщо ви їли їх у своєму сновидінні, це говорить про надмірну довіру до оточуючих з вашого боку. Варто переглянути своє ставлення до деяких людей, щоб надалі не розчаровуватися і не дивуватися підступам з їх боку. Для жінки такий сон говорить про те, що її благовірний або чоловік ретельно приховує від неї щось важливе;
  • Благополуччя і успіх у справах, якщо плоди були стиглими, яскравими і соковитими;
  • Неприємності і настрій оточуючих проти вас, якщо, розламуючи фрукт, ви облилися його соком;
  • Якщо ви старанно очищали плід від шкірки – значить, скоро ви станете свідком якогось ключового події, або докопаетесь до якоїсь страшної таємниці», якій вам неодмінно захочеться поділитися з сторонніми людьми. Ми рекомендуємо не діяти поспішно в даному випадку, оскільки ви ризикуєте сильно нашкодити людині, чий секрет стане вам відомий. Та й самі ви при цьому будете славу пліткарки і панянки, якої ні в якому разі не можна довіряти;
  • Везіння в коханні прогнозується для тих, хто в своєму сні милувався красивими плодами, або купував їх у ринкового торгаша;
  • Якщо ви самі реалізовували «цитрусовий товар», це говорить про невичерпної енергії та підприємливості з вашої сторони, яка увінчається серйозними профіту. Але якщо при цьому ви самі несподівано виявили гнилий фрукт, вам слід побоюватися обману в майбутніх операціях.

В китайській філософії фен-шуй, мандарин служить символом міцного здоров’я, процвітання та довголіття. Тому ви можете розраховувати на все це, якщо довіряєте східним вченням.

Як ви могли зрозуміти, найкращі значення обіцяють «мандаринові сни» жінкам і закоханим парам. Однак і в цілому, значення такого сновидіння практично завжди позитивно.

Різко негативних тлумачень воно не має, однак може застерігати бачить від чого-небудь. Виховайте в собі звичку абстрагуватися від «поганих» значення сновидінь. Вірте тільки в краще, і проявляйте обережність там, де можете чекати підступу.

Нехай ваше життя втілюються тільки самі прекрасні мрії!

Залишити коментар