Чому випадають брови і вії?

Кажуть, що очі – це дзеркало людської душі. Якщо слідувати цій логіці, то брови – його рама. Виходить, що потрібно стежити за чистотою і охайністю і того, і іншого, ніж з захватом і займається жінка. Брови – це та частина особи, яка піддається выщипываниям коректувань мало не кожен день. Але іноді настає такий момент, коли докучливі волоски не те що не з’являються знову, а відверто «сипляться», змушуючи турбуватися та переживати.

Чому так відбувається? І що зробити, якщо катастрофічно випадають брови?

Провокуючі фактори

Найправдивіший відповідь на те, чому у вас випадають брови, дасть тільки лікар-трихолог, і то за результатами комплексного обстеження і величезної кількості лабораторних аналізів.

Незважаючи на всю серйозність, найчастіше причина такого явища банальна до неможливості: просто у брів настає період оновлення, простіше кажучи, «линьки», і як тільки він закінчиться, все стане на круги своя.

Знову ж таки, якщо в наявності є почервоніння, свербіж, брови і вії сверблять, або ну дуже активну і очевидну їх випадання, треба насторожитися, і негайно почати шукати першоджерело такого положення речей.

А він, варто зауважити, може бути дуже різноманітним.

Ось так плавно ми підійшли до розкриття основних причин того, із-за чого сверблять і випадають вії і брови:

 • пережили сильний стрес, перенесений емоційне перенапруження або нервовий зрив;
 • відбулися глобальні метаморфози в гормональному фоні. наприклад, причиною випадіння брів може стати вагітність, проблема в роботі ендокринної системи, вживання ліків на основі синтетичних гормонів;
 • погана мікроциркуляція крові;
 • гостра форма інфекційної хвороби;
 • неповноцінне харчування, дефіцит вітамінів;
 • кліщі і шкірні патології;
 • цукровий діабет.

Як вирішити проблему зсередини?

Навіть якщо ви постійно перебуваєте в прекрасному настрої, найменші коливання гормонального фону, що відбуваються кожен день, можуть призвести до зменшення брів і вій. Виходить, що ризик зіткнутися з такою неприємністю є у кожної з нас, незалежно від віку, соціального становища чи фінансового стану.

Благо, точно так само всі ми маємо можливість не тільки дізнатися причини події, але і те, що можна зробити, якщо випадають брови і вії, причому основні рецепти не відрізняються дорожнечею або ексклюзивністю.

Отже, почати потрібно з перегляду ритму життя: з нього забираються всі стресові ситуації, моменти нервового перенапруження і сильного хвилювання.

Потім слід викроїти час для повноцінного
ного відпочинку і харчування, без чого вії і наша «дзеркальна рама» так і будуть рідшати далі.

Чому? Все просто: якщо збагатити раціон натуральними і свіжими фруктами, овочами в будь-якому вигляді, аптечними варіантами вітамінно-мінеральних комплексів і великою кількістю очищеної води, то справа піде на поправку. І як тільки ви налагодите своє внутрішньо здоров’я, зовнішній вигляд зміниться в кращу сторону, і волосся над очима знову займуть належне їм місце.

Народні засоби

Жінці властива нетерпимість по відношенню до всього, що пов’язане з корекцією її зовнішності.

Саме тому ми пропонуємо «зовнішні» рецепти того, що можна почати паралельно робити, якщо випадають брови:

 • Приготуйте цілющу масляну суміш, що складається з будь-якого рослинного і ефірного масла в
  кількості 1 ч. л. кожного виду. Її втирайте в бровки на ніч, до отримання очевидного ефекту;
 • Також варто почати робити 20-тиминутные компреси, що складаються з рівних частин свіжого соку алое, оливкової і касторової олій;
 • Причина може бути усунена таким способом: якщо випадають брови, побалуйте їх 15-тиминутными аплікаціями на основі рідкого ретинолу і обліпихової олії. Залишки засобу обов’язково знімаються, а місце обробки зволожується відповідним кремом;
 • Щойно вичавлений морквяний сік + масляний вітамін Е – відмінний спосіб усунення зовнішньої причини облисіння;
 • Проварений інжир в молоці або свіжий банан є відмінною основою для регенеруючих масок, врахуйте цей факт;
 • Бровные дуги добре змащувати на ніч таким саморобним складом: 5 кап. касторки, по 0,5 ч. л. вазеліну і бджолиного воску.

Волоски на бровах можуть випадати з різних зовнішніх причин. Але, як говорить народна скарбничка, будь-яка з них може бути вирішена наступним чином.

У склянці спалюється аркуш паперу, а отриманий попіл старанно втирається в дуги. Єдиний затьмарив фактор: волоски можуть стати рудуватими, якщо від природи мають білуватий колір.

У більшості випадків рішення проблеми того, що у людини випадає волосся на голові, вії і брови, ховається в ньому ж самому. Грамотний лікар обов’язково з’ясує всі обставини його життя, які можуть негативно вплинути на рослинний покрив, і призначити відповідну терапію.

Ну а поки ви будете проходити, не забувайте про народній медицині і її, часом, дивовижні можливості. Вдалого лікування та швидкого відновлення!

Залишити коментар