Чому виникають синці після процедури масажу?

Синці після різних видів масажу – це досить часте явище. Деякі люди навіть впевнені, що, чим болючіше проводиться процедура, і чим більше після неї залишається гематом і крововиливів, тим значніше досягається лікувальний і профілактичний ефект. Між тим при деяких видах впливу такі сліди абсолютно неприпустимі, а їх поява свідчить виключно про непрофесіоналізм спеціаліста.

У даній статті ми розповімо вам, чому в деяких випадках після масажу залишаються синці, і за яких його видах їх бути ні в якому разі не повинно.

Чи це Нормально, якщо після масажу спини залишаються синці?

Найбільш часто пацієнти вдаються до послуг професійних масажистів при деяких захворюваннях спини і хребта. Крім того, подібний вплив на тіло людини відмінно допомагає для розслаблення і зміцнення м’язів і нерідко використовується для профілактики різних недуг.

Існує думка, що під час масажу спини неможливо уникнути хворобливих відчуттів, після яких на певних ділянках тіла виникають негарні темні сліди. В дійсності, це зовсім не так, і синці в такій ситуації можуть з’явитися тільки в разі застосування неправильної техніки.

Правильне виконання масажних прийомів покликана відновлювати еластичність м’язів, покращувати кровотік і зміцнювати судини. Синці ж, навпаки, виникають при порушенні цілісності капілярів і їх розриві. Крім того, синці можуть утворитися в тому випадку, якщо масажист під час роботи защипывает вашу шкіру.

Таким чином, якщо після масажу спини у вас залишаються гематоми та інші негарні сліди, а також сильні больові і дискомфортні відчуття, вам слід звернутися до іншого фахівця.

Подібна техніка повинна викликати розслаблення, а також незначну болючість м’язів. Синці можуть виникати тільки після застосування жорстких типів впливу, таких, як медовий, баночний та антицелюлітний масаж.

Чи повинні бути синці після процедури антицелюлітного масажу?

Що стосується антицелюлітного масажу, то синці після даної процедури – це абсолютно нормально. Як відомо, целюліт вражає не тільки повних жінок. У деяких ситуаціях від апельсинової кірки мріють позбутися досить стрункі представниці прекрасної статі.

Звичайно саме у таких дівчат масаж тіла викликає безліч неприємних і хворобливих відчуттів, а після цієї процедури на різних ділянках виникають невеликі синці і навіть синці.

У більшості випадків такі сліди з’являються на тілі жінки на початку сеансу, коли масажист ще не розібрався, як саме варто працювати зі шкірою, щоб не залишити некрасивих синців. Крім того, самої дермі потрібно якийсь час на те, щоб звикнути до досить інтенсивного впливу.

Боятися синців, що утворилися на вашому тілі при антицелюлітному масажі, зовсім не варто. Якщо процедуру проводить кваліфікований фахівець, зовсім скоро ваша шкіра звикне, і на ній не залишиться й натяку на ці негарні сліди.

Щоб швидше позбутися цього побічного ефекту, ви можете скористатися одним з наступних способів:

 • на деякий час 2-3 рази на день прикладати до ураженого місця теплу грілку;
 • мазати синці маззю або кремом з високим вмістом бодяги;
 • зробити компрес з трави арніки гірської або шабельника;
 • для примочки можна використовувати і суміш лікарських рослин, що складається з буркуну, конюшини, меліси і горця пташиного;
 • нанести на хворобливу ділянку шкіри йодну сітку;
 • для зміцнення судин слід один раз на день приймати «Троксерутин» в таблетках;
 • щоб швидше розчинити кров’яні згустки і позбутися від гематом, пошкоджене місце слід постійно мазати лікарським засобом для місцевого застосування, що містять гепарин, наприклад, «Ліотон-гелем».

Чому після баночного масажу на тілі часто залишаються синці?

Практично всі з нас, так чи інакше, знайомі з банковим масажем та іншими елементами вакуумної терапії. Після подібної процедури на тілі утворюються синці, але за своїм зовнішнім виглядом вони швидше нагадують досить великі червоні плями. По-науковому ці сліди називаються екстравазати.

В основу дії вакуумної терапії завжди покладено властивість рідини перетікати із зони високого тиску в зону більш низького тиску. При цьому чим нижче тиск, тим більша кількість рідини туди спрямовується.

Широковідомий масаж банками є одним з основних елементів вакуумної терапії, під час якої створюється область низького тиску, куди відразу ж спрямовуються рідини, а саме – кров і лімфа. Причому чим сильніше спеціаліст засмоктує вашу шкіру за допомогою банків, тим більш яскраві і видатні сліди на ній залишаються.

Все це і пояснює природу экстравазатов, які обов’язково з’являються на тілі пацієнта, принаймні, після перших сеансів баночного впливу. У деяких випадках після 3-4 процедур рух лімфи і нормалізується кровообіг, після чого людина перестає відчувати больові відчуття, а на його шкірі більше не виникають негарні сліди.

Між тим, в більшості випадків після використання банок гематоми залишаються і на останніх сеансах, однак, вони стають значно менш яскравими.

Нормально, якщо на тілі після медового масажу з’являються синці?

Медове розтирання, або масаж, застосовується в різних ситуаціях, в тому числі для позбавлення від целюліту. Суть цієї процедури полягає в тому, що спочатку на проблемні ділянки наносять мед, а потім, розминають сильними ударами, під час яких долоню як би «приклеюється» до тіла пацієнта, після чого відривається різким рухом.

При цьому внаслідок впливу умов, що нагадують микровакуум, посилюється приплив крові, розширюються кровоносні судини.

Цілком природно, що в результаті одного або декількох сеансів процедури, що віддалено нагадує елементи вакуумної терапії, на шкірі пацієнта можуть утворюватися невеликі синці.

У більшості випадків вони практично непомітні і дуже швидко проходять, однак, деяким дівчатам такі негарні сліди можуть доставити масу неприємних відчуттів. Особливо сильні гематоми виникають у повних жінок з запущеним целюлітом.

Щоб попередити появу подібних некрасивих гематом, необхідно скористатися наступними рекомендаціями:

 • Перед сеансом слід прийняти гарячий душ, щоб розпарити тіло, а також скористатися скрабом. Для цього можна застосувати звичайний мелену каву або будь-який косметичний засіб;
 • Далі необхідно розім’яти тіло. Фахівець може зробити легке розтирання руками або ж скористатися спеціальним массажером;
 • Безпосередньо перед нанесенням меду на тіло в нього слід додати кілька крапель будь-якого ефірного масла, наприклад, бергамоту, апельсина або евкаліпта. Так ви не тільки попередьте поява гематом, але і додасте засобу для позбавлення від целюліту і інших проблем шкіри неповторний аромат;
 • Отриману суміш слід наносити тільки на суху шкіру легкими круговими рухами долоні, потім її необхідно залишити на тілі на 1-2 хвилини і тільки після цього приступати до процедури медового розтирання;
 • Після сеансу на все тіло потрібно нанести заспокійливий крем або лосьйон.

Таким чином, поява гематом та інших некрасивих слідів на тілі після одного або кількох сеансів масажу іноді може бути абсолютно нормальним, однак, у деяких випадках такий стан речей має вас насторожити і задуматися про зміну масажиста.

Крім того, в малої частини людей дерма настільки чутлива, що будь-яке, навіть найпростіше, вплив на неї призводить до виникнення гематом. У такій ситуації слід збільшити час між сеансами і постаратися всіма можливими способами заспокоїти свою шкіру після процедури.

Залишити коментар