Чому не можна цілуватися з хлопцем в губи: причини заборони

Для кожної закоханої пари поцілунок – це трепетний і ніжний момент. Але не завжди дівчина готова цілуватися з хлопцем на побачення. І причин цьому може бути досить багато.

З’ясовуємо, чому на побаченні не можна цілуватися з хлопцем в губи

Отже, все чудово. Перше побачення, романтика, молоді люди подобаються одне одному і ось вже повинен бути перший поцілунок, але цей приємний момент ніяк не настає. Чому так відбувається і коли дівчатам не можна цілувати хлопця?

Причини можуть бути такими:

 • молоді люди мало знайомі і красуня ще не готова до поцілунків в губи;
 • дівчина хворіє на застуду;
 • у хлопця з рота погано пахне, він їв цибулю, часник або ще якийсь «ароматний» продукт, не подумавши про свою партнерку;
 • небезпека зараження герпесом, у разі якщо у когось з закоханих на губках є така болячка;
 • сором цілуватися в губи в громадських місцях;
 • відвідування стоматолога: анестезія ще не відійшла, будь поцілунки неприємні;
 • дама зробила татуаж губ:
 • у хлопця сильна щетина і дівчина боїться подразнення на ніжній шкірі;
 • представниця прекрасної статі збільшила губки;
 • в куточках губ у одного з партнерів є ранки і тріщинки, є небезпека занести інфекцію;
 • у дівчини чи хлопця опік мови, поцілунки в губи в такому випадку будуть приносити лише хворобливі відчуття.

Звичайно, якщо дівчина дуже хоче цілувати хлопця, то її нічого не зупинить. Але в деяких випадках все-таки варто бути трохи серйозніше, особливо якщо на «місцях для поцілунків» є герпес або нещодавно було якесь втручання. Саме про це і поговоримо докладніше.

Герпес на губах: чи можна цілуватися?

Якщо ви помітили на своїх губках таку неприємність, але при цьому не збираєтеся скасовувати побачення з симпатичним молодим чоловіком, то варто хоча б відмовитися від поцілунку з хлопцем на цій зустрічі.

Звичайно, є такі легковажні особи, які говорять про те, що з герпесом можна цілуватися скільки завгодно, нічого в цьому страшного немає. Насправді, така позиція абсолютно невірна і навіть небезпечна.

Варто розуміти, що ця болячка передається лише двома шляхами:

 • повітряно-крапельним;
 • контактним.

Досвідченими лікарями вже давно доведено, що при поцелуйчиках зараза поширюється від одного партнера до іншого. Причому здоровій людині передаються всі різновиди герпесу і не факт, що недуга проявиться саме на губах.

Тому в такій справі легковажність неприпустима, вона може призвести до ряду проблем і ускладнень. Не багато знають, що форми у герпесу бувають різні і не всі вони протікають легко і проходять безслідно. Буває і так, що недуга довго мучить хворого, не бажає відступати, залишаючи масу ускладнень.

Про це варто пам’ятати, коли збираєтеся на побачення з герпесом на губах або ж помітите прояв хвороби у свого партнера. Повірте, легкий флірт і задоволення не коштують тих проблем зі здоров’ям, які можуть виникнути.

Якщо у вашій парі панує взаємна повага, то партнер все зрозуміє і не образиться на відсутність ніжностей при зустрічі. Тому запам’ятайте, герпес – це той випадок, коли поцілунок з коханою варто відкласти!

Чи можна цілуватися після процедури збільшення губ?

Останнім часом красунь різного віку стала цікавити процедура збільшення губ. Після всіх маніпуляцій губки стають пухкими та звабливими, такими привабливими для чоловіків і поцілунків, але припустимі такі ніжності?

Одні фахівці кажуть, що так, а інші категорично проти будь-яких впливів на збільшені губки. В ідеалі, дівчина після проведення процедури повинна поцікавитися у свого косметолога про правила догляду за оновленою частиною тіла і дізнатися, скільки часу можна цілуватися після збільшення губ. У середньому професіонали рекомендують уникати всяких ніжностей 2 тижні. Тому якщо ви зробили собі пухкі губки, то побережіть їх від поцілунків 14 днів, а то жодного ефекту від процедури не буде.

Як бачите, існують певні ситуації, коли відмова від поцілунків на побаченні – не примха дівчата, а необхідність. Варто наполягати на ніжності чоловікам, а дівчатам відмовлятися, кожен вирішує самостійно. Головне, не нашкодити здоров’ю. Удачі!

Залишити коментар