Чоловік-Скорпіон: як завоювати і утримати? Сумісність зі знаками

Багато хто з нас пошук своєї половинки здійснювали через призму гороскопу. Це відправна точка збору інформації зацікавило нас потенційному партнеру. Отже, розглянемо варіант, коли чоловік — Скорпіон: як завоювати і утримати його?

Розкриваємо секрети чоловіка-Скорпіона

Залучити чоловіка-Скорпіона не дуже складно. Потрапляючи під його уваги, жінка отримує довіру і максимум чарівності, на що він здатний. Майстер спокушання його назвати важко, проте йому властива здатність вести грайливий розмова, що дозволяє буквально через пару спроб опинитися з об’єктом жадання в ліжку.

Це прекрасний і розумний співрозмовник, якому жінка виливає свою душу, що використовує цей дар для початку відносин або ж збереження їх. Знайомство з чоловіком-Скорпіоном проходить дуже весело, принаймні, на початкових етапах.

В основному це успішні люди, які люблять робити значущі подарунки. Багато що у відносинах з таким чоловіком буде ґрунтуватися на знаннях, почерпнутих в бесідах і розмовах. При цьому він віддає перевагу жінкам чесним, хоча наявність маленької таємниці у її житті обов’язково.

Скорпіон не боїться підійти до красивої представниці слабкої статі, хоч і не майстер спокушання. Жінок приваблює його талант вислуховування, оскільки це представник тих людей, яким так і хочеться вилити свою душу. Все це робить можливими його відносини одночасно з декількома дамами, і кожна з них буде впевнена, що вона єдина.

Сумісність зі знаками

Розберемо сумісність чоловіка-Скорпіона з іншими знаками. Астрологи пророкують міцний союз з ним жінкам, народженим під знаком Тельця. Ця зв’язок — одна з найбільш міцних і часто зустрічаються в реальному житті. Її поява не варто втрачати, оскільки представники цих знаків здатні йти по життю рука об руку без проблем, в атмосфері затишку і взаємного задоволення.

Підтримка партнера, народженого під знаком Козерога, теплота стосунків з ним, часто переходять у пристрасть, також створює прекрасний союз. Знак Риби і чоловік-Скорпіон – це глибокі і щирі почуття, багато сексу і емоцій. Закоханість буде супроводжувати такий союз на життєвому шляху протягом тривалого часу, що дозволяє говорити про велике кохання.

Недостатність сумісності, на думку астрологів, буде проявлятися в союзі з Овнами. Зазвичай початкова пристрасть незабаром проходить. Леви для таких чоловіків — це лише хороші друзі, і любові між цими знаками не вийде. З Дівами і Вагами пристрасні Скорпіони швидко починають нудьгувати, а це апріорі не дасть багато часу на існування таких союзів.

Завоювати і втримати!

Прийняти рішення зупинити свій вибір на чоловіка-Скорпіона може тільки впевнена в собі і сильна жінка. Для того щоб цей серцеїд присвятив себе одного, вона повинна бути неоднозначною особистістю. Інтрига, родзинка — ось, що здатне змусити його почати доглядати, при цьому особливої романтики місця не буде, але наполегливості хоч відбавляй.

Наявність такого напору з боку чоловіка-Скорпіона дозволить зрозуміти, чи подобаєшся ти йому чи ні. Саме на його звичкою до перемог і нездатності відступити слід будувати стратегію завоювання. Необхідно стати для нього неприступним бастіоном, і це дає гарантію його попадання в розставлені сіті.

Однак привернути увагу Скорпіона і змусити його домагатися вас – це не означає втримати. У разі отримання жаданого цей чоловік здатний втратити інтерес, тому варто сказати немає монотонності і одноманітності у відносинах. Родзинка, яскравість і непередбачуваність супутниці – це те, що йому потрібно. При цьому навіть будь вона хоч тричі красуня, але якщо зможе підтримати розмову, інтерес з його боку буде згасати.

Щоб стати улюбленою жінкою чоловіка-Скорпіона, потрібно бути готовою до різноманітності в інтимній сфері. При цьому слід розуміти, що експериментальність і екстремальність – різні речі, але підтримка в ліжку повинна бути у всьому.

Коли любить чоловік-Скорпіон, то який він?

Якщо чоловік-Скорпіон любить, то всіляко підкреслює це подарунками та увагою. Він хоче, щоб його жінка знала, як він цінує її. Однак Скорпіон не витрачає величезних сум на ювелірні вироби на другому побаченні, розуміючи, що це створить незручність. На початку стосунків він буде робити елегантні дари.

При всьому цьому такі чоловіки можуть зустрічатися протягом тривалого часу без розвитку емоційної прихильності. Коли ж, нарешті, вони розуміють, що закохалися, відбуваються різкі зміни. Люблячий чоловік-Скорпіон непередбачуваний. Незважаючи на те що він любить глибоко і щиро, йому притаманна здатність легкого розриву відносин. Саме тому він небезпечний майже для кожної закоханої дівчини. Цей елемент непередбачуваності дає деяким те, чого вони чекають, а його самого представляє як серцеїда.

Довгостроковість відносин випадкова для цих хлопців. Поява почуття закоханості здатне налякати їх і спонукати до негайного розриву, що обумовлює наявність декількох нетривалих зв’язків, перш ніж з’являться зобов’язання на більш тривалий термін.

Чоловік-Скорпіон — супутник, з яким не можна розраховувати на спокійне і розмірене життя. Завдання по його завоювання складна і не має простих рішень. Але впоратися з нею можна, якщо пристрасть до експериментів і пригод, а також проявів емоцій не викликає у вас негативного сприйняття. Однак варто знати, що намір виправити представників сильної статі, народжених під знаком Скорпіона, здатне обернутися душевним болем. Удачі вам!

Залишити коментар