Чоловік-Діва в ліжку: сумісність з Козерогом і Раком

Відносно холодні до почуттів, стримані в любові, прагматичні і повністю віддаються роботі – саме так можна описати більшість представників сильної статі, народжених в кінці серпня — початку вересня. Який же тоді чоловік-Діва в ліжку, якщо має настільки реалістичним складом характеру? Про це нам розкажуть астрологи.

Практичність, розважливість і трохи любові

Протягом усього життя чоловік-Діва шукає власний ідеал дівчини. Але всупереч іншим представникам сильної статі, які мають своє уявлення про це, Діва всі відносини порівнює з досвідом, отриманим від першої любові. Будь у нього хоч сотня жінок, він все одно так чи інакше спробує прирівняти їх до тієї самої «Каті», яку так пристрасно бажав в юності.

Як часто трапляється, розчарувавшись у першій любові, вересневий чоловік починає ставитися до почуттів з більш раціональним підходом. Він вже не витає в хмарах і не чекає, що його обраниця зможе пробудити в ньому хоч дещицю колишньої пристрасті, хоча щиро цього хоче.

Для нього важлива кожна дрібниця в образі коханої: зовнішність, манера рухатися і говорити, уміння правильно себе подати, почуття стилю і гумор. Таким способом Діви намагаються піти на поступки між отриманням бажаного і реальністю. А кохання? Вона — просто недосяжна мрія.

Угораздило полюбити Діву? Знайте, що представники цього знака зовсім не чужі до матеріальних благ. Вони навряд чи зможуть пожертвувати кар’єрою, машиною і квартирою заради чогось менш відчутного. Свій вільний час такі чоловіки витрачають на облаштування побуту, усіма правдами-неправдами не тільки намагаючись заробити зайву копійку, але і досягти поважного соціального статусу.

Коли стільки справ, хіба на любов знайдеться час? Саме тому найчастіше Діви знаходять своїх сексуальних партнерів серед співробітників офісу, колег по роботі або клієнтів.

Тільки пристрасть і ніякої романтики

Класичні представники знаку Діви, при бажанні, можуть сміливо претендувати на роль головного спокусника і спокусника жіночих сердець. Але своє серце при цьому вони будуть тримати на замку, навіть якщо дійсно закохаються. Щоб побудувати гармонійні і розмірені стосунки з чоловіком-Дівою, доведеться не просто запастися терпінням, але й дотримуватися певних правил:

 • не обмежувати свободу цього чоловіка;
 • не влазити в його особисті справи, особливо по роботі;
 • бути повністю самодостатньою жінкою;
 • навчитися приховувати ревнощі;
 • ніколи не критикувати свого обранця.

І якщо всі ці правила будуть дотримані жінкою з особливою педантичністю, Діви, незважаючи на свій егоїзм, залишаться вірними їй назавжди.

Вересневий чоловік прагне до регулярності в сексі, звертаючи по ходу дії увагу на дрібниці. Для правильного настрою та отримання справжнього задоволення Дівам важливо все:

 • красиве нижню білизну партнерки;
 • атласна постільна білизна;
 • приглушена музика;
 • м’яке світло свічок;
 • доглянутий і охайний зовнішній вигляд дівчини.

Ці чоловіки, на відміну від більшості інших знаків Зодіаку, завжди намагаються доставити партнеру максимум задоволення і для цього можуть нехай в хід все, що вважатимуть за потрібне. Вони справжні гуру своєї справи, майстерно підштовхують партнерку в потрібному напрямку, вчать, розповідають і показують все на практиці.

Вони люблять спостерігати за фліртом і спокусою жінки. Хочете здивувати або хоча б порадувати чоловіка-Діву? Станцюйте для нього стриптиз. Діви дуже люблять дивитися на жіноче тіло з боку і отримують невимовне задоволення вже від одного споглядання оголеного образу.

Особливо пристрасні чоловіки-Діви в період залицяння за жінкою. Але ось як тільки ласий шматочок повністю підкорений, ексцентричний сценарій розвитку відносин дещо згасає.

Сексуальна сумісність з іншими знаками зодіаку

Не можна сказати, що вересневий чоловік холодний і прагматичний з усіма жінками. Зовсім ні. До одних він палає обпікаючою пристрастю і готовий піти на все заради отримання бажаного. З іншими лагідний і ніжний, а з третіми холодний як лід. Вся справа в астрологічній сумісності Діви з іншими знаками зодіаку.

В цілому 12 зодіакальних знаків можна розділити лише на 4 категорії, такі як:

 • Земля;
 • Повітря;
 • Вогонь;
 • Вода.

Давайте розглянемо, наскільки Діви сумісні з представницями цих стихій.

За подуву вітерця

Сумісність у ліжку чоловіки-Діви і жінки-Близнюки, Водолія або Терезів не дуже вдала. Справа в тому, що з таким партнером Діва дотримується вкрай традиційних поглядів на секс. Він категорично проти різного роду експериментів і воліє інтимні стосунки за розкладом.

Повітряну, вітряну і легку стихію такий варіант розвитку зовсім не влаштовує. Вони завжди прагнуть до різноманітності і хоч якось розвіяти рутину. Більше почуттів і емоцій — цього не вистачає в ліжку з точки зору повітряних жінок чоловікові-Діві. Звичайно, бувають випадки, коли Діва засвоїв урок з попереднім партнером і відноситься до своєї «вітряної» обраниці зовсім інакше. Але в цілому ситуація виглядає саме так.

Жаркий вогонь

До вогняної стихії належать три знака зодіаку — Овен, Стрілець і Лев. З першими двома відносини, як правило, вкрай напружені. Такі пари скоріше стануть хорошими друзями, ніж справжніми пристрасними коханцями. А ось з Левами справи йдуть трохи інакше. Якщо чоловік-Діва захоче віддати першість у сексі, коханні і ліжку своєї Левиці, такий союз залишиться гармонійним і протримається довгі роки.

Приземлені особистості

Практично ідеальною сумісністю в ліжку наділений союз чоловік-Діва — жінка-Козеріг. «Земні» жінки так само, як і Діви, чекають від відносин стабільності, тиші і сталості частіше, ніж ураган пристрастей з биттям посуду і великими сварками.

Так, наприклад, Тельці здатні допомогти Дівам стати більш чуттєвими, відкритими, а також навчити виражати їх правильно емоції. Козероги ж підтримають прагнення свого чоловіка до порядку в побуті, житті і ліжка. Вони так само, як і чоловік-Діва, організовані і володіють аналітичним складом розуму.

Морські мешканці

Досить висока сумісність в ліжку союзу чоловік-Діва і жінка-Рак. Так, у їх взаєминах не киплять пристрасті, тим не менш така пара здатна підтримувати яскраву і енергійну інтимне життя.

Досить непогані перспективи відкриваються у прагматичних Дів з пристрасними Скорпіонами. При цьому жінка всупереч своєму сильному характеру не буде придушувати чоловіка, а повністю розчиниться в його теплих обіймах.

На закінчення хотілося б сказати ще, що Діви толерантні. Якщо любов пройшла і почуття згасли, вони будуть намагатися всіляко підтримувати спілкування з партнером, допоможуть порадою і матеріально. Вони ніколи не підуть на підлість, а краще зроблять так, щоб обраниця пішла сама. Діва перестав відповідати на дзвінки, став примхливим і похмурим? Значить, прийшов час прощатися.

Залишити коментар