Чоловік-Близнюки: як зрозуміти, що він закоханий?

Звабливий, привабливий, красномовний, він притягує заздрісні погляди чоловіків і захоплені жінок. Так, саме такий чоловік-Близнюки. Як зрозуміти, що він закоханий, коли навколо стільки прихильниць? Є безліч ознак. Давайте спробуємо в них розібратися.

Чоловік-Близнюки: який він?

У кому дійсно кипить життя, так це в чоловіках, народжених в кінці травня — початку червня. Вони діяльні, завжди перебувають у центрі уваги, товариські і привабливі. Такий чоловік вміє розвеселити, підняти настрій і підставити сильне дружнє плече. Однак у свою душу пускає він тільки самих перевірених і відданих людей.

Близнюків завжди притягує яскрава, насичена і активна діяльність. Вони можуть все життя намагатися досягти бажаної мети, але при цьому самі регулярно змінюють напрямок. Їм часто здається, що для повної гармонії в житті кожен раз потрібні все нові і нові гострі відчуття. Такий чоловік-Близнюки і в любові.

Про непостійність Близнюків в народі ходять цілі легенди. Існує думка, що цьому знаку для повної моральної задоволеності необхідно обзавестися відразу двома роботами, побудувати два будинки і одружитися два рази. За великим рахунком, це саме так, але на щастя, далеко не завжди.

За своє довге життя в такого чоловіка може бути багато різних жінок, але дійсно він буде щиро любити одну-єдину і одружується лише тоді, коли знайде другу половинку, близьку до свого ідеалу. Саме тому дуже часто можна зустріти самотнього Близнюка, віковий рубіж якого вже близький до сорока.

Тим не менш червневий чоловік здатний стати для своїх дітей справжнім другом. Він ніколи не стане сварити дитину за подерті штани або дрібну шкоду, а віддасть перевагу веселитися з ним разом. Саме тому діти часто не сприймають прохання і вимоги такого батька всерйоз, натомість лише з ним готові поділитися самими глибокими переживаннями і довірити йому свої секрети.

Любовна магія в дії

Чого ж чекають від нас чоловіки-Близнюки, і які жінки їм подобаються? Питання не з легких, адже цей обранець досить вимогливий. На відміну від інших чоловіків, червневого мачо в жінці приваблює зовсім не зовнішність. Звичайно, вона повинна бути доглянута і добре виглядати, але набагато важливіше для Близнюка те, що у неї всередині.

А ось спорідненості душ, гармонії і взаєморозуміння здатна досягти лише та, яка може спілкуватися з таким яскравим чоловіком на рівних:

  • вміти підтримати розмову;
  • володіти тонким почуттям гумору;
  • загорнути хитромудре пропозицію;
  • захопитися його власною ідеєю;
  • розповісти про безліч своїх інтересів.

Усвідомлене і жорстке нав’язування своїх правил і серйозності намірів чоловік-Близнюк не оцінить, а швидше втече від такої дами. На етапі знайомства важливо підтримувати легкість і невимушеність спілкування: фліртувати, загравати, будувати вічка, іноді трішки іронізувати і, звичайно ж, отримувати задоволення від спільного відпочинку.

На світі знайдеться лише мала дещиця жінок, здатних встояти перед чарівністю червневого чоловіки. Навіть за годину розмови він здатний повністю закохати в себе даму, розкритися з кращого боку і показати всі свої достоїнства. Проте будьте готові до того, що вже завтра такої комунікабельний молодий чоловік раптом стане похмурим і замисленим. А через кілька днів може здатися навіть занадто грубим. Просто терпляче перечекайте спалаху мінливості, і ви знову будете нагороджені побаченням з найпривабливішим «Містером Чарівність».

Як утримати Близнюків: поради астрологів

Ось таким дивним постає перед нами чоловік-Близнюки. Як завоювати його серце, більш-менш зрозуміло, але що робити, коли відносини перейшли в цукерково-букетний період? Як утримати свого обранця?

Доведеться трохи потрудитися, в тому числі і над собою, а також врахувати деякі нюанси його характеру:

  • У першу чергу не варто навіть намагатися обмежити його свободу. Хочеться вам чи ні, але доведеться змиритися з незвіданим. Він навіть під тортурами не стане розповідати, чому запізнився, де знаходився і чим був зайнятий. Заганяючи Близнюка в такі жорсткі рамки, ви можете легко перекочувати з категорії «кохана» в групу «колишніх».
  • Тепер навчитеся у всьому і завжди довіряти своєму обранцеві і не бути ревнивою бестією. Якщо йдучи по парку, ви зустрінете свого коханого в компанії чарівної незнайомки і при цьому не закотив істерику, а спокійно підійдете поговорити, значить, ви дійсно його жінка-мрія.
  • Якщо вас попало по вуха закохатися в чоловіка-Близнюка, будьте готові вступити на стежку постійної самоосвіти. Ця людина буде невимовно радий, якщо ви підтримаєте розумну тему для розмови і не образиться, навіть коли ваші знання перевершать його. Адже це прекрасний привід для Близнюка дізнатися щось нове та цікаве.
  • Як і багато чоловіків, Близнюк дуже владний, тому наскільки б сильною особистістю ви не були, кермо правління доведеться віддати в його руки.
  • Ніколи не відмахуйтеся від проблем і переживань, якими бажає поділитися з вами обранець. Для Близнюків важливо періодично виливати комусь свою душу. Погодьтеся, що набагато приємніше, якщо цим «кимось» опинитесь ви, ніж якась чарівна брюнетка.

Читаючи всі ці правила, на перший погляд може здатися, що життя з чоловіком-Близнюком буде нестерпним. Безумовно, доведеться пройти через багато чого, а іноді необхідно кардинально змінитися, але бути разом вам не набридне ніколи і вже тим більше не стане нудно. Тільки чоловік, народжений під цим знаком, здатний прикрасити життя улюбленої яскравими барвами, які не снилися навіть найбільш відомим художникам. Повірте: саме з ним вам буде, про що поговорити і що згадати навіть через 40 років.

Залишити коментар