Чоловічі іграшки: що приховує тяга до повернення в дитинство?

«Чоловіки – великі діти» — саме так стверджують всі сімейні психологи. Звичайно, це не означає, що представник сильної статі постійно канючить і інфантильно ридає через розбитого коліна. «Дитячість» дорослих чоловіків проявляється в їх любові до різноманітних розваг та іграшок.

Чоловіча тяга до іграшок: звідки ноги ростуть?

Деякі жінки довго не можуть змиритися з тим, що їх коханий тяжіє до новомодних гаджетів і комп’ютерним іграм, інші надходять мудрішими, даруючи подружжю справжні іграшки для чоловіків – радіокеровані літаки, машини, і навіть танки.

Цілком можливо, що ваш улюблений перестане помічати кого-небудь навколо після отримання такого дару, але іноді варто пожертвувати увагою по відношенню до себе, щоб обдарувати його абсолютно щирою, щирою дитячою радістю!

Іноді прекрасні леді сильно ображаються на своїх молодих людей за їх пристрасть до різноманітних іграшок. І дуже даремно – такий потяг чоловіка вбирають, мало не з молоком матері, проносячи його через все доросле життя аж до старості! Адже вам, напевно, відомі сусідські дідуся, здатні тижнями колупатися в гаражі, знайшовши або винайшовши новомодний фільтр для палива?

Давайте розбиратися, звідки в чоловіків стільки пристрасті до «ігор», і чому його варто заохочувати?

Жага дбати

За будь цікавою і корисною іграшкою, яку купує собі ваш глава сім’ї, може стояти підсвідоме бажання піклуватися про вас. Здавалося б, навіщо потрібен той самий ліхтарик зі світлодіодними лампами? А раптом у під’їзді вимкнуть світло, або в будинку буде аварійне відключення електрики?

Ваш чоловік на підсвідомому рівні намагається захистити вашу сім’ю від можливих подій. Саме з цієї причини їм скуповуються всі ці кишенькові інструменти, відеореєстратори, складні ножі та системи сигналізації. І вам не варто ставитися до цього гостро або критично.

Зрозумійте – ваш чоловік з дитинства відчуває своє призначення бути захисником і помічником. Цілком ймовірно, що ця тяга проявляється і в покупці, як вам здається, непотрібних дрібниць.

Жага незалежності

Можливо, ви думаєте: чому для чоловіків так важливо впроваджувати всі ці іграшки в машину? Тут і сенсорні дисплеї, GPS-навігатори, і компактні ноутбуки… насправді, саме так чоловік відчуває свою значущість, самостійність і незалежність. Оточуючи себе корисними гаджетами, встановлюючи їх в машину, ваш супутник ніколи не забариться у пошуку шляху – адже під рукою завжди буде карта та путівник.

Існує досить кумедний, але правдивий факт: практично всі чоловіки віддадуть перевагу довго, і навіть безрезультатно шукати дорогу, але не запитають її у перехожих. Але якщо ви хочете зробити подарунок своєму коханому, варто робити цей крок максимально обережно. Наприклад, якщо ваш коханий і чоловік дійсно славиться «топографічним кретинізмом», а ви даруєте йому віртуальний путівник, такий жест з вашої сторони може бути розцінений як знущання над його помилками або пряма вказівка на його неспроможність. Від подібних натяків краще утриматися.

Спрага «впасти в дитинство

Психологи встановили наступний факт – кожен з нас в тій чи іншій мірі прагнути іноді «впастив дитинство. В цьому плані жінкам доводиться куди простіше: їх тонка психіка і емоційна складова дозволяє маскувати минущу інфантильність. Крім того, жінка має можливість знову переживати дитинство, виховуючи маленької дитини.

Ми можемо плакати без особливого приводу, сміятися, підстрибувати, радіючи довгоочікуваного подарунка, вбиратися в смішні костюми, вередувати… І все це буде розцінено оточуючими як норма.

А тепер уявіть собі таку поведінку, що виходить від «глави сім’ї», «добувача» або «представника сильної статі». Це виглядало б не просто комічно, але й патологічно. А адже чоловіки, так само, як і ми, відчувають бажання хоча б іноді повертатися в саму щасливу і безтурботну пору! Тому іграшка на радіоуправлінні для чоловіків може стати вашим улюбленим не тільки відмінним подарунком, але і самої цієї «віддушиною» від мирських турбот і постійної відповідальності.

Прагнення справити враження

Можливо, ви здивуєтеся, але прагнення справити враження на своїх приятелів, і навіть дівчат, іноді виражається у чоловіків і хлопців у купівлі дорогих девайсів. Ми впевнені, що, коли ви познайомилися зі своїм коханим, не звертали уваги на термін давності моделі його «айфона». Тим не менш, він може досі вважати, що саме це справило на вас незабутнє враження.

Дорогі іграшки для чоловіків – свого роду інструмент для хвастощів без слів. Через них він демонструє свою спроможність, успішність, платоспроможність. А адже марнославство притаманне багатьом представникам сильної статі.

Поставтеся з розумінням, якщо ваш друг знову тягне в будинок дорогі годинники, швидкісні процесори і монітори останнього покоління – так йому буде приємніше запрошувати в будинок приятелів і колег на ділову бесіду.

Зрозуміло, якщо це відбувається на шкоду родині – це прагнення швидше нездорово, ніж звичайно. Однак, якщо в ній є певний достаток, дозволяє побалуватися новинками техніки, — чому б і ні?;

Жага змін

Ви не повірите, але постійне прагнення до оновлення власних девайсів спровокована зовсім не банальними чоловічими примхами і бажанням самоствердитися. Потребою в новизні «завідує» гормон тестостерон – саме з-за нього нашим «сильним плечах» буває важко всидіти на місці.

Причому така «непосидючість» починає проявлятися ще в ранньому дитинстві – хлопчики зазвичай гіперактивні, менш зосереджені і посидючі, ніж дівчатка. Вони швидко відволікаються і переключаються з однієї справи на інше, ніби намагаючись встигнути все на світі. Аналогічні процеси відбуваються в головному мозку дорослого представника чоловічої статі.

Його непостійність можна спостерігати в хаотичному перемиканні радіостанцій і телеканалів, постійному пошуку нових хобі, так і, в крайньому випадку, споконвічно чоловічої полігамії. Заохочуйте бажання свого улюбленого «освіжити» іграшки.

Слідкуйте за новинками і робіть йому відповідні подарунки. Не станеться нічого страшного, якщо ваш благовірний витратить на оновлення операційної системи комп’ютера кілька тисяч рублів – зате він задовольнить свої природні бажання і прагнення без уязвления близьких.

У список менш поширених причин тяжіння до іграшок входить:

  • Бажання поєднувати роботу з розвагами;
  • Необхідність зняти стрес і нервове напруження;
  • Тяжіння до влади і внутрішній волі;
  • Стимуляція особистого его;
  • Криза середнього віку.

Вам слід розуміти, що кожен чоловік готовий оберігати свої іграшки як щось дуже цінне і дороге. Навіть якщо вам не цікава сама річ, і здається сущою нісенітницею, ні в якому разі не викидайте її і не віддавайте нікому. Ваш чоловік може затаїти на вас сильну образу!

Можливо, ці співаючі ліхтарики, саморобні сірникові будиночки або старі дитячі машинки на радіоуправлінні – найулюбленіші його речі. Шануйте їх так само, як поважаєте свого чоловіка! І не варто критикувати його гаджети – це може сприйнятися їм, як навмисне уязвление його гідності.

А якщо ви хочете вибрати придатну іграшку для чоловіка в подарунок, доцільно поцікавитися його думкою на цей рахунок. Тут все індивідуально, і те, що підійде більшості, можливо, не підійде саме вашій молодій людині.

Ідеї презентів для молодої людини

Якщо ви не маєте можливості презентувати чоловікові дорогий девайс, спробуйте порадувати його такими подарунками:

  • Інтерактивна співоча іграшка для чоловіків;
  • Саморобна іграшка для чоловіків (можливо, навіть сексуального характеру);
  • Сертифікати на подорож, відвідування захоплюючого змагання чи заходу, пошиття одягу);
  • Книги з персоналізованої обкладинкою;
  • Іменна посуд;
  • Флешки, портмоне або запальнички з гравіюванням;
  • Набір інструментів або приладів для шашлику / барбекю;
  • Дизайнерський світильник;
  • Електробритва;
  • Набори для хобі.

І пам’ятайте, що найкращий подарунок – це той, що зроблений або підібраний не з почуття обов’язку, а з душею!

Залишити коментар