Чи вмієте ви ховати гроші? Шукаємо місце для схованки

На жаль, в даний час для більшості людей, котрі живуть на планеті матеріальні цінності набагато важливіше духовних. Гроші, цінні папери, дорогоцінні вироби – яким кількістю ви не володіли, ризик розпрощатися з ними назавжди – лякає кожного їх володаря. Звичайно, потрібно переконувати себе в тому, що з вами цього ніколи не відбудеться. При цьому не забувайте підтримати свою впевненість наявністю затишного місця для зберігання ваших цінностей.

З кожним днем вберегти свої кровно нажиті від грабіжників стає все важче. Для тих людей, які за своїм внутрішнім переконанням або в силу обставин, що склалися обрали цей промисел як засіб для існування, всі «таємні» місця в будинку давно не є секретом. Свою ревізію вони починають із них в першу чергу.

Де НЕ треба ховати гроші

Якщо в такому делікатному ділі, як збереження матеріальних цінностей, ви консервативні, раджу вам як можна швидше змінити своє переконання. Тому, якщо у вас вдома раптом з’являться несподівані гості, загроза втратити все становить сто один відсоток.

Що перевіряється, напевно, і в першу чергу:

 • кухонні шафи і ящики;
 • холодильник;
 • духовка;
 • ніша в підлозі;
 • простір за годинами, картинами, дзеркалами, килимами;
 • простір під килимами;
 • тумбочки, комоди;
 • коробки з-під взуття, CD, побутової техніки;
 • шкатулки, валізи, сервизные набори;
 • постільна білизна, кишені одягу;
 • м’які меблі;
 • вентиляційні отвори;
 • зливний бачок.

Прочитавши список, ви напевно запитаєте. Де зберігати гроші, якщо всі місця вже відомі грабіжникам заздалегідь?

Як зараз зберігають гроші

Головний закон бізнесу — це не вкладати всі активи в один проект. Варто пам’ятати про це, коли будете шукати місце для схованки. Розділіть всі цінності на кілька частин. Тільки не діліть за принципом, гроші в одну купку, колечка в іншу. Нехай ваші цінні речі, в рівній мірі присутні в кожній з частин.

Є ймовірність того, що, знайшовши одну з них при обшуку, зловмисник вирішить, ніби секретне місце знайдено і подальші пошуки марні. Таким чином, ви збережете своє добро хоча б частково.

А можна піти від супротивного. Залишити нехай і невелику суму, але здатну переконати грабіжника в тому, що це і є ваша заначка на чорний день. Таким чином, теж можливо убезпечити ваш основний капітал від посягань на нього сторонніх осіб.

Намагайтеся вибрати схованку в такому місці, щоб для доступу до нього потрібно деякий час, а для відкриття – спеціальні інструменти. Злодії найчастіше все роблять наспіх. Якщо ви не страждаєте відсутністю фантазії, можна придумати власний оригінальний схованку. А для посилення безпеки, виконати його своїми руками.

Складність конструкції буде залежати від того, наскільки цінним буде її вміст. Якщо це готівка, яка призначена для щоденних витрат, виберіть що-небудь просте. Це може бути розетка обманка або що-небудь в цьому дусі.

Для заощаджень на «крайній випадок» потрібно вибрати місце складніше і завуалювати відповідним чином. Наприклад, банки з консервацією. Або зробіть нішу в звичайному поліні. При цьому не забудьте, що коли схованку буде повний зберігати його потрібно за всіма правилами.

Банку в коморі, а не у вашій кімнаті поруч з постільною білизною. А поліно поруч з каміном, а не на столі в робочому кабінеті. На якому б з варіантів ви не зупинили свій вибір, головне, щоб він виглядав природно і не викликав до себе підозр.

Як виготовити схованку своїми руками: олівець з секретом

Якщо ви вирішили обладнати у себе вдома секретне місце для зберігання цінностей, в такому випадку почніть з простого. Хочеться розповісти про один нехитрому пристосуванні, яке виготовити самостійно в домашніх умовах не складе особливої праці.

Для цього вам знадобитися простий олівець, тонке свердло, дриль, скріпка і півгодини вашого часу.

Зробити схованку з олівця можна наступним чином:

 • візьміть простий олівець, головна вимога до нього, щоб на кінці був ковпачок з гумкою;
 • потім знявши ковпачок, строго по центру олівця, свердлом зробіть акуратний отвір;
 • розігніть скріпку і зробіть нею завмер зробленого вами отвори;
 • намотайте на скріпку папір з інформацією або купюру;
 • помістивши в олівець те, що ви збираєтеся в ній зберігати закрийте всі ковпачком з гумкою.

Ваш схованку готовий. Таким чином ви можете зберігати скажімо комп’ютерні паролі. Адже вони так часто забуваються.

Книжковий тайник

Один з найпоширеніших схованок сучасності – книги. Думаю, у кожної людини є хоча б невелика домашня бібліотека.

Для виготовлення секретного місця для зберігання цінного нам знадобиться:

 • книга обов’язково в товстому палітурці;
 • клей;
 • пензлик;
 • канцелярський ніж;
 • ручка або олівець;
 • лінійка.

Перед початком роботи приготуйте спеціальний розчин. Розведіть клей водою у відсотковому співвідношенні 40% води і 70% клею. Суміш повинна бути рідкою настільки, щоб клей міг лягати рівним тонким шаром. Так клей після висихання буде практично непомітним.

Візьміть книгу і перелистните кілька перших сторінок. Інші сторінки акуратно промажте з внутрішньої сторони приблизно на відстані 2 см від краю приготованим вами клеєм.

Виконайте процедуру з максимальною акуратністю, щоб суміш не потрапила на бічні обрізи книжкового блоку. Дайте клею просохнути. Слідкуйте за тим, щоб початкові сторінки випадково не приклеїлися до решти. Після цього відкрийте книгу там, де склеєні сторінки.

Візьміть лінійку і відміряйте від кожного краю відстань в 1 див. накресліть Олівцем поля. Візьміть канцелярський ніж і з ювелірною точністю, рухаючись по намальованим вами полями, починайте вирізати внутрішні сторінки.

Головне — це щоб краї вийшли максимально рівними і найнижча сторінка, залишилася цілою. Коли ви закінчите, промажте клеєм внутрішню часто книги. От і все. Хочу вас застерегти.

Так як цей спосіб нехай не в такому виконанні, але вже довгий час використовується більшою частиною населення планети, за статистикою перевірка книг злодіями здійснюється найчастіше. Тому перед тим як обладнати в книзі схованку подумайте, чи коштував?

Меблевий схованку

Меблі теж може стати надійним сейфом. Виберіть стіл або стілець, в одній з його ніжок просвердлите отвір і схованку для грошей готовий.

Або ось ще такий варіант: ви знаєте, як зробити тайник у дверній ручці? Для цього підійде абсолютно будь-яка, яка не має всередині себе механізму. Відкрутивши її, зробіть під нею отвір круглої форми.

Помістіть свої коштовності всередину і поверніть ручку на її попереднє місце. Обладнати таке секретне місце своїми руками нескладно, а схованку вийти надійний. Для злому потрібно час, а у злодіїв кожна хвилина на рахунку. Такі важкодоступні місця, в які без використання додаткового інвентарю не потрапити.

Являють собою кращий варіант для зберігання цінних речей або того, що ви не плануєте використовувати довгий час. Наприклад, таке сховище можна обладнати в кімнаті під ламінатної дошкою.

Робиться це наступним чином:

 • попередньо зніміть кілька досточек;
 • будь здатним на те інструментом зробіть поглиблення в підлозі;
 • помістіть туди свої скарби, попередньо загорнувши їх в поліетилен або будь-який інший матеріал головне, щоб волога не потрапляла всередину;
 • зверху все засипте піском, щоб зняті дошки не «грали» і не простукивались;
 • залишилися дощечки заново приклейте на місце.

Аналогічно можна сховати гроші під паркетною дошкою, частина якої заходить під плінтус. Якщо на такій дошці буде знаходитися диван або крісло, такий сейф буде неможливо виявити.

Звичайно, у наш нестабільний час питання як заробити гроші стоїть гостріше, ніж як зробити тайник для їх заощадження. Хочу нагадати, що найбільші наші цінності не вимірюються в грошовому еквіваленті.

Залишити коментар