Чи варто використовувати для схуднення екстракт гарцинії?

Проблема зайвої ваги завжди залишається однією з найпоширеніших серед представниць прекрасної статі. Дівчата і жінки готові пожертвувати багатьом для того, щоб добитися ідеальної стрункої фігури і привести своє тіло в порядок.

Між тим виснажливі дієти, голодування, а також важкі фізичні тренування можуть завдати значної шкоди здоров’ю.

Щоб цього не сталося, можна скористатися одним з численних сучасних методів схуднення, які є досить ефективними і, одночасно, безпечними. Зокрема, сьогодні в аптеках можна придбати таку біологічно активну добавку, як екстракт гарцинії камбоджійської.

Цей препарат використовується не тільки з метою позбавлення від зайвих кілограмів, але і для лікування деяких захворювань. Разом з тим він має досить серйозні протипоказання, з якими обов’язково слід ознайомитися перед його використанням.

Що являє собою для схуднення екстракт гарцинії, і чи ефективний він?

Гарцинія камбоджійська – це південно-західне дерево з загону вічнозелених рослин, що відноситься до сімейства звіробійних. Його плоди дуже схожі на гарбуз, але за розміром порівняні з звичайними вишеньками.

Саме з цих плодів шкірки і роблять натуральний екстракт цієї рослини, який в подальшому використовується в медичних і косметичних цілях.

Виготовлені на основі екстракту гарцинії таблетки не є ліками.

Вони являють собою дієтичну добавку, що допомагає контролювати масу свого тіла. Вживати її слід в якості корисного доповнення до звичайного або дієтичного харчування. Завдяки своєму унікальному складу екстракт гарцинії дійсно дуже ефективно допомагає контролювати вагу і дозволяє не допускати відкладення великої кількості жиру на проблемних ділянках тулуба.

Основним інгредієнтом цього продукту, дія якого полягає в придушенні апетиту, є гідроксилимонна кислота. Вона досить рідко зустрічається в компонентах інших рослин, тому екстракт гарцинії так цінують сучасні дієтологи. Під час прийняття їжі, коли вжито вже досить калорій, гідроксилимонна кислота начисто перебиває апетит, внаслідок чого неможливо з’їсти зайвого.

Завдяки цьому компоненту в крові жінки, що приймає цю дієтичну добавку, підтримується високий рівень глюкози. Саме внаслідок цього показника передаються в головний мозок сигнали про насичення організму. Таким чином, під час застосування препарату гарцинії відбувається не тільки блокування виробництва нового жиру, але і спалювання наявних жирових відкладень, завдяки чому зайві кілограми починають танути просто на очах.

Крім того, натуральний екстракт гарцинії камбоджійської стимулює кровообіг, знижує рівень зайвого холестерину, а також чинить сприятливий вплив на печінку та нервову систему і покращує енергетичний баланс.

Таблетки, які випускаються на основі цього інгредієнта, найчастіше також збагачені вітаміном С. Завдяки цьому поєднанню глобальна перебудова всіх необхідних енергетичних обмінних процесів виконується набагато швидше, в результаті чого бажаний ефект досягається за короткий проміжок часу і зберігається надовго.

Інструкція по застосуванню препаратів з екстрактом гарцинії

Згідно інструкції по застосуванню препарату «Екстракт гарцинії» він має використовуватись у якості допоміжного засобу для корекції раціону харчування. Особливо це актуально для людей з надмірно великою кількістю зайвої ваги аж до ожиріння, а також для тих, хто, сидячи на виснажливих дієтах, не може впоратися з нестерпним відчуттям голоду.

Для ефективного позбавлення від зайвих кілограмів рекомендується приймати подібні препарати по 1-2 таблетки 3 рази на день, незадовго до прийняття їжі. Кожен раз БАД слід запивати великою кількістю звичайної негазованої води або іншої рідини. Впливаючи на свій організм таким чином, ви зможете забезпечити собі почуття насичення, з’ївши лише маленьку порцію навіть самого улюбленого страви.

В залежності від бажаного результату і початкової маси тіла дієтичну добавку необхідно приймати протягом 2-3 місяців.

Якщо досягнутий ефект не задовольнив вас, допускається повторити курс схуднення, але не раніше, ніж через 1-2 місяці.

Крім того, інструкція для застосування подібних препаратів передбачає й інші варіації їх використання. Зокрема, такі дієтичні добавки можуть застосовуватися для очищення організму від шлаків і токсинів, а також у комплексній терапії атеросклерозу судин.

Слід враховувати, що лікування захворювань з уживанням екстракту гарцинії обов’язково має проводитися під пильним наглядом лікаря-спеціаліста, оскільки ця БАД має певні протипоказання:

  • період очікування дитини;
  • годування грудьми немовля;
  • індивідуальна непереносимість компонентів.

Хоча алергічні реакції на екстракт гарцинії камбоджійської виявляються досить рідко, у деяких випадках вони розвиваються дуже стрімко і доставляють масу дискомфортних відчуттів.

Найбільш часто в результаті прийому подібних препаратів відзначається виникнення шкірного висипу, закладеність носа та рецидивні прояви різних новоутворень.

Також людям зі схильністю до гіпертонії слід враховувати, що в деяких випадках натуральні екстракти рослин і, зокрема, гарцинії камбоджійської, можуть спровокувати значне підвищення артеріального тиску.

Біологічно активні добавки на основі екстракту гарцинії не відносяться до категорії препаратів, перед застосуванням яких необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем.

Тим не менш, під час прийому таких коштів необхідно особливо уважно стежити за станом свого здоров’я і при будь-яких змінах негайно звертатися до медичної установи.

Залишити коментар