Чи можна завагітніти від змазки?

Плотські задоволення для пари, яка поки не планує обзаводитися дітьми, затьмарюється одним: який спосіб запобігання вибрати? Багато хто віддає перевагу «дідівським» прийому – перерваного статевого акту. Незважаючи на довгий його існування, питання, чи можна завагітніти від мастила, яка виділяється в процесі злягання, залишається відкритим.

Шанс є завжди!

Природа мудро подбала про продовження людського роду — процес запліднення продуманий нею до деталей. Ось чому всім, хто стурбований проблемою, чи можна завагітніти від мастила чоловіки, можна відповісти з усією відповідальністю: так, ймовірність є.

Нехай вона настільки невелика, що багато доктора геть її заперечують, але від цього випадків появи двох смужок на тесті на вагітність менше не стає. Щоб зрозуміти механізм, який зумовлює позитивну відповідь на хвилююче молодих (і не дуже) пар питання, чи можна завагітніти від мастила, виділення слизу, давайте поговоримо про контрацепцію і фізіології сильної статі.

Як це можливо?

В наш час існує величезний вибір засобів, що оберігають від небажаної вагітності. Але і при такому асортименті деякі пари не можуть нічого для себе підібрати. Правда, найчастіше це пояснюється просто небажанням і безвідповідальністю, надією на горезвісне «авось». Але багато хто вибирають ППА, тому що інші шляхи їм з якихось причин не підходять.

Багато хто може сказати, що метод перерваного статевого акту є визнаним фізіологічним способом запобігти небажану вагітність. Так, безумовно, але в наш вік освіченості і багатства можливостей його все ж, швидше, можна віднести до пережитків минулого. Тим, хто вважає, що вчасно витягнутий з піхви статевий член є панацеєю від настання вагітності, буде не зайвим дізнатися, що за один акт може виділятися від 120 до 600 млн сперматозоїдів. Так що пара десятків або сотень в мастилі – це не виключення з правил, а скоріше, навпаки.

Таємниці виділень наших партнерів

У процесі статевого акту у чоловіків виробляється два види слизу — предэякулят (предсемя, або куперова рідина) і смегма. Для того щоб зрозуміти механізм запліднення через мастило, зупинимося на нюансах обох видів виділень.

Куперова рідина

У процесі статевого акту у людини і природи найчастіше бувають різні цілі: у першого – отримати задоволення, у другий – зберегти популяцію. Для забезпечення здорової мікрофлори піхви необхідна кисле середовище, а для сперматозоїдів вона виявляється згубною. Тоді на допомогу приходить предэякулят – змазка, яка нейтралізує згубну середовище за рахунок хімічних речовин, що входять до її складу.

Також вона може містити невелику кількість сперматозоїдів, які залишилися від попереднього статевого акту в насіннєвих протоках. Як правило, вони вже не надто активні, а, отже, малоспособны до зачаття. Але якщо врахувати, що для зачаття потрібна всього одна чоловіча статева клітина, то і цього достатньо для зустрічі з яйцеклітиною.

Виділення предэякулята відбувається в той момент, коли статевий член починає порушуватися. Сперматозоїди зберігають свою живучість до 3 діб. Так що всі, хто ще сумнівається, чи можна завагітніти від мастила без проникнення, повинні знати, що ризик запліднення виникає вже при:

  • попередні пестощі;
  • петінг;
  • на ранній стадії злягання.

При цьому варто врахувати і той факт, що далеко не у всіх чоловіків виділяється предсемя, а вже його кількість відрізняється і поготів.

Смегма

Другий вид чоловічих виділень – це смегма, біла слиз з неприємним запахом. Чи можна завагітніти від цієї чоловічий мастила? Ось тут медики виявляють більше солідарності: немає. У складі цієї рідини — секрет сальних залоз, що виділяються крайньою плоттю, і частинки відмерлого епітелію. Скупчується Смегма на голівці статевого члена і не містить сперматозоїдів. Але при певних обставинах чоловічі статеві клітини в неї можуть потрапляти.

«Обтяжуючі обставини»

Панянки у всі часи здивовано запитують: чи можна завагітніти від мастила хлопця, якщо «ні краплі сперми» не потрапило в піхву? Ще й як можна, адже вона потрапила … на поверхню статевого члена – і цього достатньо. Так-так, саме так! І якщо пара, не прийнявши душ, продовжує взаємні ласки, то ймовірність завагітніти досягає 70 %. Все тому, що сперматозоїди потрапляють не тільки в предэякулят з проток, але і в смегму — з поверхні голівки. Також:

  • частина статевих клітин залишається в сечовипускальному каналі, а значить, при проникненні поспішить назустріч з яйцеклітиною;
  • завжди є ймовірність того, що чоловік не встигне вчасно витягти член, і еякуляція відбудеться в піхву.

Перерваний статевий акт в цілому:

  • призводить до передчасної еякуляції;
  • поступово знижує потенцію у чоловіків;
  • провокує депресивні стани у обох партнерів;
  • викликає психічну незадоволеність сексуальними стосунками у жінок.

Погодьтеся, думки про таких варіантах розвитку подій задоволення явно зіпсують. Так що не томітесь майже гамлетівським питанням, бути чи не бути,чи можна завагітніти від виділень мастила або не можна. Краще потурбуйтеся вибором відповідного більш надійного способу контрацепції.

Вступаючи у фізичну близькість з людиною, потрібно не лише довіряти йому, але і чітко уявляти собі фізіологію процесу. Знання відповіді на питання, чи можна завагітніти від мастила, узгодженість у виборі способу контрацепції – це важливі елементи побудови довірчих відносин з партнером, ознака відповідального підходу до планування майбутнього родини.

Залишити коментар